Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym nagrywaniem VOD i HBO Digital to nie wszystkie dekodery nawet po aktualizacji dobrze działają. Jest to jeszcze w fazie napraw... Nagrywanie z EPG też nie trybi. To wszystko w sumie było w sumie wcześniej wspomniane, i podejrzewam że technicy c+ doskonale wiedzą co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nagrywaniem naprawde coś znowu skopali mówię tutaj o zaprogramowanej audycji i wyłączeniu dekodera do trybu stanby

przy włączonym dekoderze wszystko ładnie nagrywa ,tak z ciekawości patrzyłem na dekoder jak zaprogramowałem nagranie poprzez EPG i wył. dekoder czerwona dioda i faktyucznie 1min. przed nagraniem Pace się włącza niebieska dioda i zegar ale mija niecałe 30 sek. i dekoder sam się wyłącza :?:

 

Jest cała masa jeszcze błedów do poprawienia ale trzeba było by to wszystko do kupy zebrać i gdzieś wysłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaclawPL

Tobie też muszą wymienić, tylko nie chcą, bo przez to mają jednego nowego abonenta mniej.

Poproś, żeby wystawili Ci na kartce pismo, że nie mają, albo nie chcą wydać dekodera. Do tego pieczątka i podpis sprzedawcy. Jeśli dostaniesz takie coś, a dekodery ewidentnie będą na stanie - skanujesz dokument, wysyłasz do cyfra+ i czekasz na odpowiedź. Sam byłem w podobnej sytuacji gdy nie chciano mi wydać dekodera.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klejny, moze mało istotny ale denerwujący błąd jezeli ma się więcej nagrań - po skasowaniu nagrania, nieważne z której strony listy nagrań, zawsze wraca do pierwszego nagrania. Dzisiaj musiałem skasować 15 nagrań z dalszych pozycji i nie było to miłe doświadczenie. Przy okazi stan zajętości dysku mógłby być widoczny przy liście nagrań a nie ukryty gdzieś w ustawieniach.

 

Nie wiem jak w nowy sofcie 125rc bo nie miałem kiedy sie pobawic ale w poprzednim zrywał zaprogramowane nagranie jak sie zmieniało kanały w trakcie nagrywania które idzie w tle -nie wiem czy dotyczyło to przełacznia wszystkich kanałów czy tylko nagrywanego bo bałem sie przełaczać zeby nie ucięło nagrania ;)

Dekoser nie radził sobie także z time shiftem na kanale który się nagrywał z zaprogramowanego nagrania - po wciśnięciu cofnij zrywał nagrywanie i puszczał to co nagrał od początku.

Może komuś bedzie się chciało pobawic i potestować takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam twina ale ktoś pisał że to nie ma znaczenia.Miałem także problem z nagrywaniem kanałów gdzie brak jest informacji.Metodą na to okazał się jeden ze sposobów programowania nagrania który opisałem wcześniej (25.01).

Działa i nagrywa.

 

 

a tuner zostawiasz w trybie stand by czy włączony (niebieska dioda świeci), bo ja dziś dzwoniłem do cyfry i technik poradził mi zostawiać tuner włączony i wtedy będzie nagrywał zaprogramowane audycje.

Dziś wyprubuję tę metodę bo u mnie też nie chce nagrywać.

 

Wyłączam z pilota (stand by-dioda czerwona) i idę spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie otrzymałem długo oczekiwanego pace.byłem szczęśliwy ale zadowolenie już minęło .Po podłączeniu kabli i uruchomieniu pace nie widzi anteny satelitarnej na kanałach telewizyjnych natomiast radia normalnie wchodzą nie wiem co się dzieje .Wchodziłem na parametry techniczne i ustawienie anteny i w miejscu poziomu sygnału nie ma paska więc go nie ma.Do tej pory miałem stronga i wcześniej polsat cyfrowy i było wszystko dobrze .Posiadam konwerter monoblock z jednym wyjściem i może to jest powód braku kanałów TV i napisu na dole ekranu "sprawdź antenę satelitarną czy jest podłączona ".Dzwoniłem do cyfry powiedzieli że to wina konwertera i powinny być dwa kable.Pani w sklepie cyfry powiedziałe że może iść jeden bo drugi jest o nagrywania i na pewno coś źle podłączyłem .Jeżeli źle to dlaczego miałem radia ?I teraz nie wiem czy to jest wina konwertera czy dekodera.Włożyłem też kabel anteny sat. do drugiego wejścia i jest to samo.Może ktoś mi pomóc?.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa wyjścia.

1.Spróbuj jeszcze obracać anteną. Jak są odwrotne wejścia przełącznika, to powinno pomóc. Standartowo A-hotbird B-astra. Niestety ale w sofcie tego nie zmienisz.

2. Do wymiany. Jak kiepsko trafisz to tak może być. One mają słabą głowicę.W moim działy się różne rzeczy, co opisałem. Ale też i było że sygnał 4.5 i niżej, i odrazu brak kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki.

19 stycznia br. po uprzednim napisaniu pisma o rezygnację z c+.Pan dzwoniący do mie z biura obsługi zadzwonił z nową promocją.

Zgodziłem się na przedłużenie o kolejne 18mieśięcy.wybierając równiesz obcę HD i oczywiście nowy tuner PACE ,na który dostałem 50%rabatu (dostałęm listownie aneks do umowy z wyszczegulnionymi punktami do czego nagyłem prawo ) który muszę sam odebrac w punkcie obsługi.

Problem polega na tym iż w mojej okolicy (Tczew , Starogard Gd.)nie ma narazie szans na zdobycie tego sprzętu.

Mam kanały HD ,HBO Digital(3miesiące) a nie mogę z nich korzystac.

 

Moje pytanie jest o to czy z tego powodu mogę odstąpic od umowy ???

 

I przejśc np.do N-ki z turbodekoderem który dostanę od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie otrzymałem długo oczekiwanego pace.byłem szczęśliwy ale zadowolenie już minęło .Po podłączeniu kabli i uruchomieniu pace nie widzi anteny satelitarnej na kanałach telewizyjnych natomiast radia normalnie wchodzą nie wiem co się dzieje .Wchodziłem na parametry techniczne i ustawienie anteny i w miejscu poziomu sygnału nie ma paska więc go nie ma.Do tej pory miałem stronga i wcześniej polsat cyfrowy i było wszystko dobrze .Posiadam konwerter monoblock z jednym wyjściem i może to jest powód braku kanałów TV i napisu na dole ekranu "sprawdź antenę satelitarną czy jest podłączona ".Dzwoniłem do cyfry powiedzieli że to wina konwertera i powinny być dwa kable.Pani w sklepie cyfry powiedziałe że może iść jeden bo drugi jest o nagrywania i na pewno coś źle podłączyłem .Jeżeli źle to dlaczego miałem radia ?I teraz nie wiem czy to jest wina konwertera czy dekodera.Włożyłem też kabel anteny sat. do drugiego wejścia i jest to samo.Może ktoś mi pomóc?.Pozdrawiam

Przedewszystkim ustaw w dekoderze konwerter pojedynczy, domyślnie jest podwójny... Jaką wersję softu masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i czytam i niezły badziew ten pace. Ja mam Turbodekoder HD i nie mam żadnych problemów.

Dekoder jest jeszcze na testowym oprogramowaniu, poza tym ja ze swojego egzemplarza jestem zadowolony... Nie uważam też że to badziew, póki nie wyjdzie finalna wersja softu nie ma co oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od dłuższego czasu śledzę ten wątek, sam mam Pace od połowy grudnia i tak jak poprzednik nie uważam, że jest on aż tak zły.

Oczywiście są pewnie egzemplarze bardziej lub mniej stabilne, ale nie jest tak czarno jak to niektórzy przedstawiają.

Pewnie to kwestia miesiąca, dwóch i soft zostanie dopracowany...., cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też się zdarza że przy zaprogramowaniu nagrania z EPG, rozpoczyna nagrywanie kilka minut później (niż powinien) albo kończy kilka minut wcześniej?

Przy nagrywaniu np. 12 minutowych bajek, jest to spory problem.

Na razie obszedłem to ustawiając rozpoczęcie nagrywania 10 minut przed i zakończenie 10 po zakończeniu audycji, ale to takie połowiczne rozwiązanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i czytam i niezły badziew ten pace. Ja mam Turbodekoder HD i nie mam żadnych problemów.

Dekoder jest jeszcze na testowym oprogramowaniu, poza tym ja ze swojego egzemplarza jestem zadowolony... Nie uważam też że to badziew, póki nie wyjdzie finalna wersja softu nie ma co oceniać.

Zgadzam sie z toba ale jak mozna wypuscic sprzet z wersja oprogramowania beta to juz przesada ze strony Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...