Skocz do zawartości

beIN Sports Polska (?)


malinowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli BeIn Sport chciało wejść do Polski to po co te przymiarki z Eleven? Czyli co Belgia, Malezja, Singapur też będą mieli BeIn Sport. Zobaczyłem mapkę z prawami do La Liga na całym świecie i powiem Wam, że obecność Be In Sport mnie przeraża... Tajlandia, Indonezja, Francja, Kanada, USA to robi się gigant na skalę światową :P Wkrótce chyba będzie tylko jeden wiodący gracz Be In Sport... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BeIn Sport chciało wejść do Polski to po co te przymiarki z Eleven? Czyli co Belgia, Malezja, Singapur też będą mieli BeIn Sport. Zobaczyłem mapkę z prawami do La Liga na całym świecie i powiem Wam, że obecność Be In Sport mnie przeraża... Tajlandia, Indonezja, Francja, Kanada, USA to robi się gigant na skalę światową :P Wkrótce chyba będzie tylko jeden wiodący gracz Be In Sport... :P

Tak, wszystkie oddziały Eleven zostaną przyjęte przez beIN SPORTS, wejdą na nasz rynek w 2017 roku, chcą kupować kolejne prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że Eleven czy inne beIN w Polsce mają rację bytu jak będą w nc+ bo to jej abonenci płacili za sport i to tutaj znajdują się klienci do których chcą dotrzeć. Internet nie jest żadnym rozwiązaniem bo tylko garstka osób wykupi jakiś abonament jak będzie mieć do wyboru jakiś inny stream i możliwe że będzie to też Eleven. Za darmo przecież tego nie robią. Celowo zwlekali z podpisaniem umowy z operatorami zanim rozstrzygnął się przetarg na LaLiga. Teraz ich pozycja jest dużo mocniejsza i można wyciągnąć większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że Eleven czy inne beIN w Polsce mają rację bytu jak będą w nc+ bo to jej abonenci płacili za sport i to tutaj znajdują się klienci do których chcą dotrzeć. Internet nie jest żadnym rozwiązaniem bo tylko garstka osób wykupi jakiś abonament jak będzie mieć do wyboru jakiś inny stream i możliwe że będzie to też Eleven. Za darmo przecież tego nie robią. Celowo zwlekali z podpisaniem umowy z operatorami zanim rozstrzygnął się przetarg na LaLiga. Teraz ich pozycja jest dużo mocniejsza i można wyciągnąć większą kasę.

 

Tutaj jednak mamy do czynienia z ogromnym światowym potentatem. Ich stać na wiele. Początki inwestycji często wiążą się ze stratami. Wszystko zależy na ile tych strat jest w stanie pozwolić sobie dana firma, by później osiągnąć zysk.

 

Teraz jeszcze z siecią w wielu miejscach w Polsce jest trudno. Jednak to, że zastąpi ona tradycyjną tv to już kwestia czasu. I co do tego chyba nikt nie ma żadnej wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj że Polska to specyficzny rynek. Piractwo i streamy tutaj maja się bardzo dobrze. Poza tym jakość transmisji w necie to nie to samo co TV i nie mówcie mi że mogę podłączyć komp do TV bo to niewygodne i większość osób da sobie spokój. Na chwilę obecną liczy się TV. Zresztą dlaczego mieli by nie być obecni w platformach? Jaki mieli by w tym cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BeIn Sport chciało wejść do Polski to po co te przymiarki z Eleven? Czyli co Belgia, Malezja, Singapur też będą mieli BeIn Sport. Zobaczyłem mapkę z prawami do La Liga na całym świecie i powiem Wam, że obecność Be In Sport mnie przeraża... Tajlandia, Indonezja, Francja, Kanada, USA to robi się gigant na skalę światową :P Wkrótce chyba będzie tylko jeden wiodący gracz Be In Sport... :P

Tak, wszystkie oddziały Eleven zostaną przyjęte przez beIN SPORTS, wejdą na nasz rynek w 2017 roku, chcą kupować kolejne prawa.

 

To po co stworzyli Eleven, jeśli ma zostać przejęty przez beIN SPORTS? Nie mogli po prostu zacząć od beIN SPORTS? :crazy: toż to nie logiczne jest dla mnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy szukacie dziwnych rozwiązań. A wystarczy ścisła współpraca Eleven z beIN

Np. udostępnianie streamu internetowego? :lol: Wielu twierdziło że Eleven nie pojawi się na platformach bo to konkurencja dla C+ i Polsat Sport. I ani nc+ ani CP nie będą wspierać konkurencji i w ten sposób doprowadzą Eleven do upadku i przejmą prawa. Jeśli Eleven był konkurencją to twór fantastów Eleven + beIN dopiero byłby zagrożeniem i tym bardziej nie pojawiłby się na platformach. Fantaści na taki wypadek liczą na 3 platformę albo prepaid. Bo jak bogaty Katarczyk kupił prawa to da je za półdarmo a nawet dołoży, by Polacy mogli się nacieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...