Skocz do zawartości

Nowości muzyczne


kondzio_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Houston", to nowy utwór od KARAŚ/ROGUCKI z gościnnym udziałem Ofelii. Duet zapowiada trzeci, ostatni album i zamyka tym samym miłosny tryptyk muzyczny. “Atlas Iskier” ukaże się w 2024 roku, a jego kolejnym przedsmakiem, po coverze "Zaopiekuj Się Mną", jest właśnie elektroniczny "Houston".

 

 

KARAŚ/ROGUCKI feat. Ofelia - "Houston"

 

 

 

 

Utwór "Kołysanka" pochodzi z albumu "Naucz Mnie Tańczyć" i znajduje się na drugim krążku. Pierwotnie piosenki, które trafiły na „Naucz mnie tańczyć", miały być przeplatane krótkimi miniaturami fortepianowymi, które Kortez skomponował w ostatnich latach. Jednak po zmontowaniu nowego albumu, Kortez uznał, że te utwory powinny mieć swoje odrębne miejsce na tej płycie i postanowił umieścić je na dodatkowym, drugim krążku, który zamyka znany z koncertów Korteza utwór "Co w Tobie i We Mnie".

 

 

Kortez - "Kołysanka"

 

 

 

 

Do sieci właśnie trafił utwór "IMAGO SWAN" autorstwa Andrzeja Smolika, który wykonuje Y (BOKKA). To utwór promujący soundtrack z filmu "Imago" w reżyserii Olgi Chajdas, zwycięzcy Srebrnych Lwów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2023, nagrodzonego za Najlepszą Muzykę dla Andrzeja Smolika i za Najlepszą Główną Rolę Kobiecą dla Leny Góry oraz FIPRESCI PRIZE - nagrody międzynarodowej krytyki, na festiwalu w Karlovch Varach 2023.

 

 

Smolik feat. Y (BOKKA) - "IMAGO SWAN (Muzyka z filmu "Imago")"

 

 

 

 

"Vera To Ja" jest pierwszym singlem zapowiadającym album Renaty Przemyk feat. Dagadana, który ukaże się 2 lutego 2024 roku.

 

 

Renata Przemyk feat. Dagadana - "Vera To Ja"

 

 

 

 

"Seagull Nun" to drugi singiel z nadchodzącego albumu "In Arms" brytyjsko-niemieckiego duetu Kaleida. Cały album ukaże się 22 marca 2024 roku nakładem Embassy One Records.

 

 

Kaleida - "Seagull Nun"

 

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola Rise feat. Michał Wiraszko - "Po Kawałku (Hikikomori Stories)"

 

 

 

 

Sorry Boys feat. Sebastian Karpiel-Bułecka - "Moje Kochanie (Live @Męskie Granie 2023)"

 

 

 

 

The Bullseyes - "Telescope"

 

 

 

 

Artur Rojek - "Odrobinę Więcej"

 

 

 

 

Bluszcz - "Sofa"

 

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Jestem Stąd" to druga odsłona nadchodzącego albumu Meli Koteluk. Artystka prezentuje drugi singiel po entuzjastycznie przyjętej listopadowej premierze "Harmonii". Utwór powstał wraz z Markiem Dziedzicem, cenionym producentem muzycznym, który współpracował z Melą przy poprzednich wydawnictwach – płytach "Migracje" (2014), "Migawka" (2018).

 

 

Mela Koteluk - "Jestem Stąd"

 

 

 

 

"Ale Mi Smutno" jest podobno jednym z moich najlepszych klipów - tak napisał w mediach społecznościowych kilka dni temu Ralph Kaminski, zapowiadając tym samym premierę klipu do kolejnego utworu z albumu "Bal u Rafała". Jednocześnie najnowszy utwór zapowiada koniec ery "Balu u Rafała". Album ukazał się w 2022 roku i była trzecim w pełni autorskim studyjnym wydawnictwem Artysty po albumach "Morze" (2016) i "Młodość" (2019).

 

 

Ralph Kaminski - "Ale Mi Smutno"

 

 

 

 

Rodzeństwo Sienkiewicz pożegnało rok 2023 publikując kolejny utwór ze swojej płyty "Pokaz Slajdów". Utwór "Szczęśliwego Nowego Roku", bo o nim mowa, trafił też do serwisów streamingowych i do serwisu You Tube.

 

 

Kwiat Jabłoni - "Szczęśliwego Nowego Roku"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola Chobot & Adam Baran feat. Kathia - "Mów"

 

 

 

 

Kaleida - "Stranger"

 

 

 

 

Norah Jones - "Running"

 

 

 

 

Gossip - "Real Power"

 

 

 

 

Ralph Kaminski i Mery Spolsky - "Pies i [beep] (No Echoes Remix)"

 

 

 

 

Allie X - "Off With Her Tits"

 

 

 

 

The Black Keys - "Beautiful People (Stay High)"

 

 

 

 

Paloma Faith feat. Kojey Radical - "Pressure"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy tytuł najnowszego albumu Skubasa. "W Ogień", bo taką nosi nazwę, będzie czwartym długogrającym wydawnictwem artysty, którego zawartość promowały do tej pory single "Zaraz Się Zacznie" feat. Kwiat Jabłoni, "Co i Tak Nadejdzie" feat. Dawid Tyszkowski oraz "Rdza" z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego. Do tego grona dołączyła właśnie kolejna piosenka, która jeszcze bardziej rozpala wyobraźnię przed premierą nowego materiału.

 

 

Skubas - "W Ogień"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku 2024 roku Kozyrska x Sieczak prezentuje świeżą odsłonę swojej twórczości w postaci singla "Do Mnie Mów". Nowy utwór to nie tylko romantyczne podejście do muzyki i słów, ale również subtelne brzmienie, które pozostaje jednocześnie pełne przebojowości.

 

 

Kozyrska x Sieczak - "Do Mnie Mów"

 

 

 

 

Krystyna Prońko - "Tempus Fugit"

 

 

 

 

Depeche Mode - "Before We Drown"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głód", to kolejny singiel, zapowiadający długo wyczekiwany solowy album Klaudii Szafrańskiej. Wkracza na rynek z debiutancką płytą, na której delikatny wokal miesza się z pulsującym soulem, mięsistym R’N’B oraz charakterystycznym basem. Wciąż jest to elektronika, w której wokalistka czuje się najlepiej, aczkolwiek zespolona z żywymi instrumentami.

 

 

Klaudia Szafrańska - "Głód"

 

 

 

 

Błażej Król feat. Adam Bałdych - "Nie Chcę Słuchać, Że Kiedyś Lepiej Było"

 

 

 

 

Rosalie., Chloe Martini - "No Cóż"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...