Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do nowej listy kanałów, mam pewną teorię, tylko nie nazywajcie mnie znowu jakimś co wymyśla, bo to tylko teoria, która najpewniej się nie sprawdzi, trochę ciekawostka.

Mam wrażenie, że przeniesienie Szóstki na kanał 8, jest początkiem większych zmian, wydaje mi się, że miejsca po Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia zostaną zastąpione Polsatem i Czwórką, a w miejscu obecnego Polsatu poleci Super Polsat, Polsat 2, TVN 7 albo TTV, może ewentualnie jakiś informacyjny Polsatu. Tymbardziej można to wywnioskować po przesunięciu Polsat Film i Polsat Seriale na lepsze pozycje.

Tylko proszę, nie nazywajcie tego bajkopisarstwem, bo to, co napisałem to tylko moje przypuszczenia, które może się sprawdzą, może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateuka napisał(a):

w czym jest lepszy od starszego 4K Ultraboxa+?

Nie wiem bo nie miałem, zastanawiałem się czy nie wymienić 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały wchodzą w ten pakiet to wiem, chciałem tylko się upewnić czy wszystkie są dostępne również online bo na stronie nie jest to jasne...

W zakładce c+ online nie ma kanałów LM, ale w opisie:

Cytat

100% meczów UEFA Champions League od 20.08.2024 na kanale CANAL+ Extra 1 oraz 6 kanałach eventowych.

Kanały eventowe CANAL+ Extra 2, Extra 3, Extra 4 dostępne w TV sat i online. Kanały Extra 5, Extra 6, Extra 7 dostępne online.

Czyli co c+extra 1 nie ma online? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Panie/Panowie - jakiś czas temu chciałem sobie przypomnieć serial 13 Posterunek. Chciałbym się zapytać dlaczego w serwisie Canal jest tylko dostępny sezon 2. Przecież kooproducentem tego serialu jest Canal Plus? Ktoś coś wie na temat?

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odpowiedź z Canal+

 

Szanowny Panie,
 
z weryfikacji wynika, że prawa do pierwszego sezonu serialu ma Polsat, dlatego nie ma go w naszym serwisie.
 
Z poważaniem
Weronika B.....
Specjalista ds. Zdalnych Kanałów Obsługi Klienta
CANAL+

 

No dobra, ale tak jak napisał @Pawop C+ robił dwa sezony, a skoro robił to chyba ma takie same prawa do emisji. Zresztą na początku każdego odcinka pierwszego sezonu leciała bała plansza, na której to był wyszczególniony POLSAT i CANAL+ Teraz nocami leci drugi sezon również na TV4, a ta stacja należy przecież do Polsatu.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim głównym producentem wszystkich sezonów była spółka Lwa Rywina. Nie wiemy jakimi dysponuje dziś prawami do poszczególnych sezonów. Koproducentami pierwszego sezonu był CANAL+ z Polsatem. Pierwsze 4 odcinki C+ pokazywał w paśmie niekodowanym, kolejne były zakodowane. Polsat z opóźnieniem pokazywał ten sezon na swojej antenie. W międzyczasie był wielki rozłam Polsatu z CANAL+. ZSŻ wycofał swoje kanały z Cyfry+ na ponad 10 lat i założył swoją platformę. Drugi sezon był więc tylko dla CANAL+. Wszystkie odcinki były odkodowane, a później ten sezon był pokazywany przez TVN.

 

Dobrze byłoby w końcu wyjaśnić kwestię pierwszego sezonu, czy jest możliwość go jakoś trwale uwolnić, gdyż na dziś jest on de facto martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...