Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2024 o 15:46, Motyl1987 napisał(a):

Ja czytam i jestem w szoku jeśli ktoś nie czyta. 

Gratulacje, ja przyznaje nie przeczytałem przypisu na 43 stronie informujący mnie o tym - skoro konsultant mówił co innego. Dla mnie ciągle to sprawa dla UOKiK 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Ja mam umowę do 31.01.2025 czyli mniej niż pół roku i nadal mam dostępne 2 opcje. 1. 4 miesiące za 0 potem 20 jest to polecana oferta  i drugą opcję za 30, obydwie do końca okresu oznaczonego umowy.

Bo masz więcej niż 6 miesięcy do końca umowy......ale nie zdziwię się kiedy oferta przyznawana nam w ramach "dobrej współpracy" stanie się ofertą standardową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, radzion19 napisał(a):

Odnośnie pakietu super sport to po odwołaniu od reklamacji dostałem pakiet na 12 miesięcy za 0, potem 20 do końca umowy.

A jak w ogóle wygląda takie odwołanie? Pisze się kolejnego maila o treści, że odwołujemy się od nieprzyznanej reklamacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niby reklamacji nie uwzględnili, ale zadzwoniła do mnie pani z DUK celem ustalenia oferty, bo podpisywałem w salonie, a nie przez telefon. Miałem dwie propozycje albo 5 zł więcej niż obecnie płacę za LM, ale bez Viaplay, albo 81,80 do końca grudnia, a potem 101,80 w tym 10 zł za Viaplay. I tę ofertę wybrałem. Podsumowując teraz płacę 86,90 za Entry z Canal+, Eleven, Max, BBC Player, Viaplay do końca września za darmo, Ultrabox za 0 zł i dysk za 5zł. Niby Viaplay ma wyjść z Polski za rok, więc cena ze 101,80 spadnie mi do 91,80. Wychodzi na to, że dostałem LM za 5 zł. Choć przyznaję, że mogłem powalczyć wcześniej o lepszą ofertę przedłużeniową, ale zależało mi na Premier League. Ja jestem zadowolony z rozwiązania sprawy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem odwołanie od ich decyzji ws. reklamacji (przyznali Super Sport za 0 + 4 m-ce za free, później 20zl do końca umowy - umowę mam do X.2025) niestety miałem nawał pracy w robocie i nie odebrałem telefonu od nich (podali informację w mailu że próbowali się skontaktować) jednocześnie w ramach dobrej współpracy zaproponowali 6 m-cy za darmo, później 20zl m-c do końca umowy. I tak się zastanawiam czy już machnąć ręką na te kilka miesięcy za 20zl bo już całkiem sporo wywalczyłem czy z ciekawości oddzwonić na ten numer z którego dzwonili (w odwołaniu odwołania proponowałem zniżyć miesięczny koszt do 10-15zl m-c. 

 

 

Edytowane przez DrNo
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja satkurier.pl zwróciła się do rzecznika prasowego CANAL+ z prośbą o odpowiedź na pytanie, czy CANAL+ rozmawia z sieciami kablowymi na temat włączenia kanałów z Ligą Mistrzów UEFA i na jakich etapach są te rozmowy.   - Prowadzimy rozmowy z sieciami kablowymi na temat włączenia do oferty kanałów z Ligą Mistrzów UEFA. W ciągu najbliższych kilku dni Klienci sieci kablowych mogą spodziewać się pierwszych ogłoszeń - powiedział satkurier.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy CANAL+ Polska. Na jakim etapie są rozmowy z Polsatem?   - Na ten moment nie prowadzimy rozmów z Cyfrowym Polsatem w temacie włączenia do ich oferty kanałów z Ligą Mistrzów UEFA - przekazał satkurier.pl Piotr Kaniowski.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/238429/canal-extra-wkrotce-u-pierwszych-operatorow-czy-w-polsat-box.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Artek_ napisał(a):

odwołanie można złożyć już tylko do uokik

Odwołania pisać zawsze możesz do operatora jeżeli nie zgadzasz się z jego decyzją. 

Co do "UOKiK" to powinieneś mieć w umowie jasno wskazane co w sytuacji odrzucenia teklamacji tzn. gdzie masz dalej prawo iść i podpowiem. Tam nie jest UOKiK 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...