Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

No tak w Ekstraklasie są kopacze a w 1 lidze wyborni gracze

Czasem są inne czynniki, mogę sobie wyobrazić co najmniej dwa, że kibice wybierają I ligę.

1. Taki Ruch Chorzów, czy Wisła Kraków (duża część ruchu kibicowskiego) nie jest w Ekstraklasie. To po co mają ją brać?

2. Za darmo to i ocet słodki. Niedzielny kibic obejrzy do obiadu.

 

U mnie jeszcze jest inny czynnik, ale to sprawa osobista, jak ktoś połączy ileś kropek, w tym 90minut to się dowie.

21 minut temu, czerstwy napisał(a):

Ale kogo to interesuje co ty wybierasz?🤣 Odpowiedni wątek mówi wszystko LM i Ekstraklasa sie oglądała w PB.

Te dane oglądalności ma C+. Gdyby im się to opłacało to dalej ciągnęliby to. Ludzie stąd to nie przekrój społeczeństwa. Wiem, że niektórzy tak twierdzą, ale znam (mówię serio) ludzi, którzy np. ciągną jeszcze abonamenty na telewizję analogową + DVB-T2, ponieważ internet im jest niepotrzebny.

 

Nie ma działu dla mnie, to napiszę tu. Mam wyższą cenę niż lojalni abonenci CANAL+, ale są też inne benefity typu 5 urządzeń, które mogę mieć, a może wejdzie światłowód Play w przyszłości to można pomyśleć o czymś innym.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem właśnie, że zmniejszyli mi abonament za następny miesiąc o 10 zł. (tyle płaciłem za mistrzowską piłkę). Czyli jednak idą na ,,wojenkę" z polsatem. Mam nadzieją, że jednak jakoś się dogadają bo mam wrażenie, że potencjalne odcięcie ok. 4 mln. abonentów polsatu od możliwości zakupu ekstraklasy czy LM. może być bardziej bolesne finansowo dla canal+ niż polsatu.
U mnie nie widzę żadnej obniżki rachunku w prognozach na kolejne miesiące. Cena jest taka sama czyli + 10 zł za Mistrzowską Piłkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedni oglądają to co lubią 

Ekstraklasy praktycznie nie wybieram, po prostu oczywiste jest, że Zagłębie Lubin się utrzyma (ani puchary, ani spadek). I tak dużo osiąga robiąc biznesy na piłkarzach (trochę puszczając młodzieżowców) i mając swoją infrastrukturę wraz ze stadionem. Z lubuskiego nikogo w na szczeblu centralnym nie ma.

 

Wolę wybrać to, gdzie jakiś lokalny klub ma sukcesy, jak mam wybrać TV. A Falubaz jest jakimś wydarzeniem, powrót do Ekstraligi, ciekawa walka. Trochę dalej, ale też lokalny. Dlatego zatrzymałem CANAL+, ale mam elastyczność w tej kwestii, może wystarczyłby Viaplay Medium+, ale PSP na cały okres? Po co? Wolę korzyść wielu urządzeń dla Play NOW, też zdarza się, że w weekendy nie jestem w domu, częściej to jest wieś po prostu.

 

Co do innych zasad, gdyby była masa abonentów w Polsat Box, to by to utrzymali i podnieśli ceny. Zapewne jest inaczej.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pakiet sportowy w Canal+  za 30/50zł ( dla posiadaczy obecnych pakietów z paczką C+ będzie za  30zł . Podobno)

Dla pozostałych 50zł. Na nowy pakiet składać się mają nowe kanały sportowe C+ z LM. Mają być też nowe oferty z ww pakietem sportowym.

Napewno nie bedzie w cenie tego pakietu dla tych co już mają paczkę C+......Miałem milczeć ale pewne osoby zasłużyły by wygadać się co się planuje w C+

Nowe propozycje pakietowe również w kablówkach....( info z kablówki odnośnie nowej oferty dla kabla...Ale na 99% pokrywa sie to z tym co planują w ofercie Sat)

Na zachętę do obecnych pakietów z C+ dojdzie Canal+360 na kórym ma być nadawany jakiś wybrany mecz LM na zachęte aby kupić nowy pakiet sportowy...

Więc kto chciał LM i niedawno dobrał umowe/aneksował etc powodzenia ;) daliście się wrobić. Nowe ceny i pakiety mają być na dniach znane...* źrodło nr 2 uważa że w ciągu  kilku dni będzie znana oferta nowa...

 

Odnośnie Polsatu i nowego pakietu tu źrodła mowią że trwają rozmowy ale to Polsat nie jest chętny....Myśle że koniec tych tajemnic z ofertami.....Pozdro dla tych co trzymają tą super wiedzę w tajemnicy ;) Pamiętajcie Satkurier jako 1 o tym powie. Miłego wieczoru.

 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny są dla kablówki z której to info uzyskałem. Przypomnę że Polsaty również w C+ były za dopłata 20zł?? nie wiem bo nie interesowało mnie to...Posiadacze obecnych paczek z C+ maja mieć taniej ile? nie wiem tak ma sie niby prezentowac oferta w kablu...Cena w sat ? 20zł? 30 myśle że dla posiadaczy C+ jak najbardziej realna. Post miał na celu pokazać co szykują dla klientów i jaki jest rozrys tego co sie dziać ma.

Mi chodziło że plany są takie że będzie nowa oferta pakietowa i nowe ceny.Jakie ceny dokładnie to sie okaże. Kablówki dostały naprawde głupie propozycje cenowe , a jeśli Polsat też taką ofertę dostał to sie nie dziwie że się ochłodziły  stosunki..

Edytowane przez kaspian0007
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy tego nie wiem nie wnikam. Fakt jest taki że będzie małe zamieszanie i pewnie nie jeden się troszkę zdenerwuje. Napewno nie ma sensu na dziś aneksować umów bo oferte przebudują dosyć boleśnie. Ale przecie nie liczyliście chyba że będzie w cenie tego co macie LM :D  Zresztą na dniach będzie pewnie więcej info oficjalnie :) jak co i z czym i za najważniejsze ile. Zalecana cierpliwość. O @lordZprosze czyli chyba cena 30zł jest realną ceną hehehe ;) Czyli wychodzi to co źrodło wspomniało. Ceny mi podał takie dla kablówki nie sat ale pewnie to będzie mega podobny temat.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lordZ napisał(a):

U mnie w strefie abonenta w ofercie przedłużenia 2 dni temu pojawiła się Mistrzowska Piłka w cenie 30zł do pakietu Extra z Canal+ z Elevenami.

To jest cena bez zobowiązania😂

 

1 minutę temu, kaspian0007 napisał(a):

 Ale przecie nie liczyliście chyba że będzie w cenie tego co macie LM :D  Zresztą na dniach będzie pewnie więcej info oficjalnie :) 

Nikt nie liczył że będzie za free. Ale i nie będzie oferty że C+ w którym jest oferta filmowa+ Ekstraklasa,Ligue1,La Liga, Żużel będzie za 20zeta a kanały okazjonalne z LM 30 czy 50 zeta😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja podałem ceny dla kabla :P  Ale ale zobaczycie :P W razie coś prosze mi postawić sok za to że na SK pierwsi coś tam się dowiedzieliście :P

uwierz mi czerstwy te ceny są realne :) 50 jak nie mamy paczki C+ jak najbardziej realna  30/20 jak mamy też realne :) 

 

U mnie tak  po tych ich dobrych zmianach cena w kablu paczka C+ z nowym pakietem sportowym to jest cena 70zł... 40zł paczka C+ i 30 ten nowy pakiecik sportowy. Już nawet ulotki mają przygotowane xD Wiadomo sat to sat ale coś czuje że może być podobnie.

 

Prawda jest taka że jak komuś zalezy to kupi i to czy da 20-30 czy 50zł..... to mu bedzie dmuchało. 

Edytowane przez kaspian0007
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale i nie będzie oferty że C+ w którym jest oferta filmowa+ Ekstraklasa,Ligue1

Jak SATkurier pisał, że prawa do Ligue1 są na chwilę obecną wolne.

https://satkurier.pl/news/237577/waza-sie-losy-praw-sportowych-akt.html

 

LaLigi troszkę więcej niż połowa, żużel niecały.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...