Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak jeśli c+ nadal będzie tracić prawa sportowe to ta platforma nie ma przyszłości, bo zdecydowana większość jeśli nie wszystkie filmy c+ wcześniej czy później trafiają do netflix a czasem nawet równocześnie (przykład furioza film(netflix)  i furioza serial (c+) jeśli do netflix dodamy hbo max z premierami 45 dni po premierze kinowej  i brak premiere legue to posiadanie paczki c+ przestaje mieć sens....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko w życiu rozbija się o kasę. Dużo zależy też od nawyków i przyzwyczajeń. Ja jestem przyzwyczajony że ekstraklasę oglądam na dużym tv i jestem w stanie zapłacić za to miesięcznie 140 zł. Za Viaplay nie zapłacę nawet 5 zł bo nie uśmiecha mi się na kompie oglądać czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay jest dostępny w postaci aplikacji w tv na Android TV. Na Tizen i WebOs, dodatkowo na przystawkach.

Musisz mieć strasznie stary tv, że masz jedyny słuszny wybór mały ekran. Jeśli tak to masz pewnie opory, aby kupić przystawkę. Dekoder 4k to nie kombajn i nie ma co liczyć,  że pojawi się tam dodatkowo jakaś aplikacja, w dodatku Viaplay. Brak współpracy tych 2 operatorow. Nawet HBO Max nie ma🤣. Czas coś innego dołączyć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 22:00, enski napisał:

Znając życie, to oprogramowanie dekoderów będzie cały czas bez zmian ze starym logotypem oraz nazwą przez dłuższy czas po rebrandingu

Tak jest od prawie trzech lat, na moim ITI 2851S nadal jest logotyp "NC+" zamiast "Canal+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zakładam, raczej się tego obawiam. Po cichu liczę na to że platforma c+ zaoszczędziła trochę kasy na prawach do bundesligi i angielskiej i będzie miała siano żeby powalczyć o ekstraklasę z Viaplay.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andjaw "dzięki" większej konkurencji pewnie jej część poszła już na Ekstraligę, resztę pewnie będą chcieli przeznaczyć na Ekstraklasę, która zapewne znowu pobije rekord w przetargu (tak, wiem - przecież "i tak tego nikt nie ogląda", "poziom kiepski - jak można za to tyle płacić", itd., itp.). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są to jedne z najchętniej oglądanych rozgrywek to nie ma co się dziwić, że chcą ją utrzymać. Sporo abonentów ma C+ tylko dla Ekstraklasy (co wydaje się niektórym niedorzeczne wręcz). 

Co przetarg są spekulacje, że ktoś inny przejmie Ekstraklasę. Nic nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widocznie dla kibiców w Polsce jest to kontent premium skoro chcą akurat to oglądać, a nie przywoływane tutaj jako właśnie "kontent premium" mecze ligi hiszpańskiej i francuskiej. Wyniki oglądalności mówią o tym, co przyciąga widzów do oferty. Więc jest ona pewnym wyznacznikiem również dla kanałów płatnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cidik napisał:

oczekują ci co żebrzą o każdy złotówke przy przedłużaniu umowy, a za chwilę płaczą że oferta jest coraz gorsza. Za dobrą ofertę trzeba płacić coraz więcej i każdy to wie

Akurat kilka razy w tygodniu to Ty przeżywasz, że C+ jest już na skraju upadku wręcz. 

Za dobrą ofertę trzeba płacić, a już w innym wątku kilku stwierdziło, że 45zł to za dużo - 20zł to maks. No to jest, co jest. I tyle w temacie. Pisanie w kółko o tym samym nic nie zmieni. 

 

Każdy dobiera ofertę pod siebie. Jedno lubią Premier League to kupią sobie Viaplay w przyszłym sezonie, skoki narciarskie to kupią sobie Eurosport albo zostaną z TVN. Kto będzie chciał zobaczyć ligowy żużel czy Ekstraklasę to kupi C+. I tyle. A sporo będzie takich co wystarczy im to co pokazuje TVP Sport z naziemnej, bo może i lubią angielską czy Ligę Mistrzów, ale jak mają na to wydać dodatkową kasę to już nie są zbyt chętni do tego. 

 

Myślałem, że ogląda się dane rozgrywki, bo się je lubi, a nie dla kanału na jakim się ogląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cidik napisał:

bo przy obecnej ofercie tak jest, mogę dać 100 i więcej za to co było dawniej

Ale już nie będzie. Przyszli nowi, podbili ceny. Część zabrali dla siebie, część została - ta, która cieszy się największym zainteresowaniem widzów. Ludzie więcej płacić nie chcą, więc jest co jest. 

 

Druga kwestia - też nie ma co przesadzać. Stali abonenci jak chcą - mogą mieć taniej. Optimum+ z C+ + Polsaty Premium + Eleven można mieć za niewiele ponad 60zł. A w tym mamy też TVP Sport czy Eurosporty. Jak komuś bardzo zależy na Bundeslidze czy KSW może za 34zł kupić Viaplay (ponad połowa ceny przedstawionego wcześniej pakietu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...