Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
8 godzin temu, ircios napisał:

To muszą brać 4k. Wifiszroty do utylizacji.

Uwierz, że w szafie w APS więcej wifiszrotu do wydania do nowych Umów niż dekoderów 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon z C+ (umowa do końca maja) o przedłużenie umowy z rozbiciem na dwa tunery (posiadam MR). Stary pozostaje cenowo bez zmian 98 zł (C+x10,Extra+,HBO, MP,Eleven) oraz drugi z dyskiem nieparowany za 35zł. C+ nie będzie miało MR czy jakaś wkrętka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wess napisał:

Witam, mam pytanie. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon z C+ (umowa do końca maja) o przedłużenie umowy z rozbiciem na dwa tunery (posiadam MR). Stary pozostaje cenowo bez zmian 98 zł (C+x10,Extra+,HBO, MP,Eleven) oraz drugi z dyskiem nieparowany za 35zł. C+ nie będzie miało MR czy jakaś wkrętka.

 

MR w sieci, albo 2 umowy.

Więcej w odpowiednim temacie znajdziesz, zwłaszcza pod koniec wątku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 marca miałem dostęp do TVN 24 i Polsat News, mimo, że w moim pakiecie Entry + kanały te nie są dostępne. Wyczytałem na portalach medialnych, że te kanały zostały włączone w C+ promocyjnie we wszystkich pakietach w związku z wojną na Ukrainie. Przedwczoraj mój dekoder zyskał nowe oprogramowanie, ale utracił dostęp do tych kanałów.

Konsultant stwierdził, że  "Jeśli miał Pan wcześniej dostęp do wspomnianych kanałów, był to błąd."

I teraz pytanie.  Jak to jest u Was?

Czy rację ma konsultant, czy portale typu Satkurier : https://satkurier.pl/news/214703/kanaly-polsat-news-i-tvn24-odkodowane-w-canal.html

Jeśli to faktycznie jest/ była promocja, to kiedy się skończyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, inny użytkownik napisał:

Od 1 marca miałem dostęp do TVN 24 i Polsat News, mimo, że w moim pakiecie Entry + kanały te nie są dostępne.

Jeśli to faktycznie jest/ była promocja, to kiedy się skończyła?

 

Promocja jest do końca marca.

U mnie w pakiecie Entry+ oba kanały świecą (zarówno z satelity jak i w C+ online)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 09:55, inny użytkownik napisał:

Od 1 marca miałem dostęp do TVN 24 i Polsat News, mimo, że w moim pakiecie Entry + kanały te nie są dostępne. Wyczytałem na portalach medialnych, że te kanały zostały włączone w C+ promocyjnie we wszystkich pakietach w związku z wojną na Ukrainie. Przedwczoraj mój dekoder zyskał nowe oprogramowanie, ale utracił dostęp do tych kanałów.

Konsultant stwierdził, że  "Jeśli miał Pan wcześniej dostęp do wspomnianych kanałów, był to błąd."

I teraz pytanie.  Jak to jest u Was?

Czy rację ma konsultant, czy portale typu Satkurier : https://satkurier.pl/news/214703/kanaly-polsat-news-i-tvn24-odkodowane-w-canal.html

Jeśli to faktycznie jest/ była promocja, to kiedy się skończyła?

Może konsultant był na L4 jak dawali info o promocji 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie 9 lat temu ruszyła NC+ (obecnie CANAL+) w wyniku połączenia platformy n i CYFRY+.

CANAL+ (jako kanał telewizyjny) obchodzi dziś w Polsce 27 urodziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sytuacja.

Zostaną im resztki praw filmowych, "Belfry" i "Kruki" już się zdążyły opatrzeć, sportowe prawa współdzielone z Eleven..

Jeszcze muszą obronić prawa do polskiej Ekstraklasy.

 

Do tego aplikacja, która nie zawiera treści 4K od Canal+ i wiecznie jest aktualizowana a nadal sprawia różne problemy.

 

Umożliwienie dostępu do Canal+Online  konkurencji (na razie Play) pewnie kablówki już stoją w kolejce , kanałów z "+" bezpośredniemu  satelitarnemu konkurentowi..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, ircios napisał:

ruszyła nc+. I co w zwiazku z tym, że urodziny obchodzi? Flaszke wypijemy? Bo na dzień dzisiejszy nie zauważyłem aby świętowali jak w poprzednich latach.

 

A tak się zaczęło

 

 

Możemy wypić, po co tyle jadu w wypowiedzi? Już podstawowej informacji nie można w rocznicę rozpoczęcia działalności umieścić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z aplikacją na telefon. Telefon marki Realme 8. Materiały "na żywo" lecą ok, nic nie tnie. Natomiast jakieś seriale czy dokumenty z bazy C+ strasznie klatkują. Reinstalowałem już aplikację, resetowałem telefon do ustawień fabrycznych czy próbowaem przez przeglądarkę. Ciągle to samo. Dodam tylko, że jak zapuszczę taki materiał i wrzucę go przez Chromecasta na TV to wszystko jest ok. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z różnych serwisów. CDA Premium, HBO MAX i CANAL+ONLINE.
I mam problem tylko z CANAL+ONLINE.
Włączam sobie film i za chwilę przerywa. Nie wiem dlaczego, ale nie jestem w stanie nic obejrzeć w tym serwisie.
Już nie wiem co zrobić. 
Aż boję się jak zaktualizują m.in. mój dekoder. I wprowadzą CANAL+ONLINE.
Bo na szczęście na dekoderze działa bez zarzutu. Na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czy ktoś z Was miał problem z zestawem antenowym od CANAL+? Krewny zakupił ostatnio w Punkcie Sprzedaży zestaw antenowy i dzisiaj cały dzień walczył z ustawieniem anteny - siła 100%, jakość 0. Przyjechał instalator i również nie mógł ustawić sygnału. Z powrotem założona została stara antena (wymiana ze względu na to, że to już jej ostatnie chwile życia- zgnita). 3 minuty kręcenia stara anteną i sygnał ustawiony. Czy ktoś miał podobne problemy i gdzie reklamować antenę - pisać do BOK czy udać się do Punktu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...