Skocz do zawartości

Piłka ręczna - liga wicemistrzów świata.


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam wiadomości i patrze że.....Nasi rodacy nie będą na trybunach!!!!!!Niemcy sobie zaklepali 100% biletów a dla nich nie liczą się goście.Jeszcze na dodatek swój przyjazd ogłosiła 5 osobowa składka rządu a my dostaliśmy biletów...4.Porostu kpina!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nie oglądałem (byłem w pracy powiedzmy ) meczu z Polska - Dania ale kumpel mi mówił, że przy wyniku 4:5 czy 5:5 podobno mimo iż wpadła prawidłowa bramka dla Polski to wynik na tablicy wyników się nie zmienił. Jest to prawda czy za dużo browarów kumpel wypił oglądając to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego. Komentator powiedział ze bramka dla Polski ale sędziowie w tym czasie pokazali chyba na przekroczenie pola bramokowego a komentator tego nie sprostował - jego błąd. Mimo wszystko jednak uważam ze Włodarczyk świetnie komentuje mecze, dobry jest. Zawsze jak pada bramka to czekam co powie komentator bo przepisów nie znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli nie będzie biletów dla polskich kibiców, to nie wyjdziemy na parkiet" - zapowiedział po rozmowie z wiceprezesami światowych władz piłki ręcznej, szef Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Andrzej Kraśnicki --->onet.pl

 

Mam nadzieję, że do bojkotu oczywiście nie dojdzie :!: i Niemcy jednak w porę się zreflektują, ale najlepszą odpowiedzią na ich zachowanie niech będzie jutrzejsze zwycięstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według statystyk z oficjalnej strony mistrzostw świata Polacy są najbrutalniejszą drużyną w całych mistrzostwach. To fakt. Niemcy jednak w tej kwestii zajmują pozycję jedynie delikatnie wyższą od naszej. Tyle, że w piłce ręcznej waleczność jest bardzo ważną cechą :)

Dobrze, że Niemcy sami tymi artykułami "nakręcają sportową złość" Polskich zawodników. ;)

 

Coś ciekawego ;)

Trener Niemców: Polacy mają "pełne gacie"

"Nasi bohaterowie sięgną jutro po tytuł Mistrzów Świata. Wygramy z Polską w Kolonii i zostaniemy najlepszą drużyną globu!" - zapowiada niemiecki "Bild". więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weżmy pod uwage że te wszystkie teksty w większości ukazują sie w brukowcach gdzie właściciel jest ten sam w polsce jak i w niemczech a życie pokaże swoje , z autopsji wiem że niemcy to niete same niemcy co kiedyś są juz tak przeniknienci przez inne nacje że charakter tzw niemieckiej solidności i wyrachowania jest juz całkiem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja pare razy byłem w Niemczech i jestem w szoku, jak media potraia siac niechęć miedzy Naszymi dwoma narodami. Ja jako Polak nigdy nie odczułem jakiegoś poniżania ze strony Niemców... Wręcz przeciwnie byli bardzo ciekawi (mają blade pojęcie o naszym kraju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zły początek - może będzie dobry koniec. :D

 

Tomasz Adamek przegrał, :cry: Tomek Sikora też medalu nie zdobył, :cry::cry: więc został jeszcze Adam Małysz :?::D no i finał w piłkę ręczną z udziałem naszej drużyny na który mam nadzieję wszyscy czekają :?::D .

 

Stawiam 28 : 26 (bez dogrywki) dla POLSKI. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...