Skocz do zawartości

Piłka ręczna - liga wicemistrzów świata.


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa kroki bliżej do mojej klątwy niemieckiej?
Oby się nie sprawdziła ;)

 

jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssstttttttttttttttttt :D:D:D jesteśmy w półfinale. Kto według was najlepszy z Polaków w tym meczu. Mój typ Szmal :D:D gdzie można zobaczyć mecz w którym wyłoni sie rywal Polski w półfinale :?::?:

Mecz będzie w Polsacie Sport.

 

Polsat Sport wyemitował wywiady na żywo z trenerem, który jak sam powiedział jest bardzo zmęczony psychicznie jak i fizycznie. Zapewniam, było to widać. Powiedział też, że mecz ten był bardzo trudny. Jednak Polska drużyna pomimo znacznej ilości błędów potrafiła go wygrać.Zapewnił, że zawodnicy nabrali dzięki tej ciężkiej przeprawie doświadczenie, które zaprocentuje w następnych meczach.

Później padło pytanie do Lijewskiego :"Czujecie już zmęczenie w orgaźmie?" Nie obyło się bez śmiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kroki bliżej do mojej klątwy niemieckiej?

 

Obyś miał i nie miał racji!!! :D:wink:

 

Obyś miał - że mistrzostwa skończymy w finale. :D:wink:

Obyś nie miał, że przegramy z Niemcami. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu Danii z Islandią mamy remis. Kolejnego przeciwnika Polski wyłoni więc dogrywka. Islandia wyrównała stan tego meczu po rzucie karnym w ostatnich sekundach spotkania. :)

 

Update: Po niesamowitym meczu wygrywa Dania. Zwycięskiego gola zdobyli w ostatniej sekundzie dogrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jakby nie błąd tego blondyna to Islandia mogła wyjść na dwubramkowe prowadzenie.

 

Również w końcówce dogrywki po co on strzelał 30 sekund przed końcem, mógł poczekać do ostatniej sekundy, jakby nie trafił to w najgorszym przypadku byłaby druga dogrywka a tak Duńczycy zakończyli mecz kapitalną akcją w ostatniej sekundzie a swoją drogą to jestem troszkę zszokowany że piłka ręczna jest tak emocjonująca. Niezła promocja tego sportu w Polsce.

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to widzą bukmacherzy:

 

Niemcy 2.3

Francja 3.0

Dania 4.0

Polska 7.5 :)

 

Przypominam że z Danią wygraliśmy nie tak dawno przed MŚ. Niemcy zapewne pokonają Francję. Z Niemcami wygraliśmy w zeszłym tygodniu. Oj, żeby to było takie proste.... Wręcz odwrotnie: zazwyczaj najbardziej oczywiste się nie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W III programie Polskiego Radia, szef sztabu medycznego kadry dr Maciej Nowak poinformował, że w środę aż sześciu zawodników zmagało się z biegunką lub infekcją górnych dróg oddechowych, a także z gorączką. Kapitan naszej kadry Grzegorz Tkaczyk dostał zakaz opuszczania pokoju, nie brał udziału w wieczornym treningu.

 

Według sztabu medycznego cała szóstka ma być gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu. Nie wiadomo jednak jak to się odbije na ich przygotowaniu fizycznym.

 

Zasłona dymna czy koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to widzą bukmacherzy:

 

Niemcy 2.3

Francja 3.0

Dania 4.0

Polska 7.5 :)

 

Przypominam że z Danią wygraliśmy nie tak dawno przed MŚ. Niemcy zapewne pokonają Francję. Z Niemcami wygraliśmy w zeszłym tygodniu. Oj, żeby to było takie proste.... Wręcz odwrotnie: zazwyczaj najbardziej oczywiste się nie sprawdza...

Mysle ze nas ocenili bardzo slabo ale mysle ze bukmacherzy na tym straca a my sobie przy okazji zarobimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnej sytuacji bramka bylaby uznana, bo sędziowie powinni poczekać jak się skończy akcja i wtedy podjąć decyzje, bo jak wpada bramka a wcześniej zawodnik, który strzelił jest faulowany bramka jest uznawana.

 

Najbardziej nienawidzę niemców za ta pogardę w oczach, ktorą maja do wszystkich wokół a jak widziałem Roggisha to o malo monitora nie rozwaliłem nie mogłem patrzeć na ten jego pogardliwy [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...