Skocz do zawartości

Piłka ręczna - liga wicemistrzów świata.


Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Myślę, że jest się z czego cieszyć, ponieważ Polacy zdobyli wicemistrzostwo świata. W przeciwieństwie np. do siatkówki, gdzie Polacy również wywalczyli wicemistrzostwo, ale byli już mistrzami świata, mistrzami olimpijskimi ten sukces przynajmniej dla mnie ma większe znaczenie. Chciałbym aby nasi piłkarze nożni powtórzyli taki sukces tych dwóch drużyn np. na zbliżających sie Mistrzostwach Europy. Zresztą pewnie większa byłaby euforia z ich awansu niż z dzisiejszego sukcesu piłkarzy ręcznych. A z awansu do finału to nawet nie będę pisał...

 

Dzisiaj zawiodła skuteczność. Słupki, poprzeczki itd. No cóż, szczęście sprzyja lepszym. Przegrać też trzeba umieć, a myślę że nasi dziś przegrali z honorem. Ciekawe kto na nasz zespół stawiał przed mistrzostwami?

I na koniec. Prawdziwy kibic w tym wypadku powinien naszym chłopakom szczypiornistom podziekować, a nie bezpodstawnie krytykować.

:D:D:D:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ,że Polacy przegrali ze słabszą drużyną. Polscy sportowcy pokazali po raz kolejny ,że nie zawsze wytrzymują psychicznie. Wiadomo - to są też ludzie i za to ich kochamy :wink: A malkontenci niech sobie uświadomią ,że to NAJWIĘKSZY SUKCES W HISTORII polskich "szczypiorków".

Składam jak najszczersze gratulacje naszej drużynie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem podziękować Polakom za wspaniałe emocje w ostatnich tygodniach. Dawno nie straciłem tyle nerwów. Na pewno wpłynie to pozytywnie na rozwój piłki ręcznej w Polsce. Jednak nadal będę twierdził, że przegraliśmy finał na własne życzenie. Będę w tym wypadku malkontentem ;) Można przegrać mecz ale po walce. Walczyliśmy tylko przez chwilę w tym meczu. Zawsze jednak od czegoś trzeba zaczynać. Może doświadczenie zdobyte w finale zaprocentuje w przyszłości. Na radość ze srebra przyjdzie jeszcze czas. Teraz musi przejść rozgoryczenie po przegranym meczu. ;) Tak samo jak było w przypadku siatkarzy.

 

 

Gratulacje za wywalczenie awansu do finału mistrzostw świata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał niedosyt, ale cóż rywal dziś był lepszy, a ściślej my zagraliśmy słabiej.

Jednak za cały turniej Wielkie Dzięki :) Brawo Chłopaki, w ciągu dwóch miesięcy, znów nam dane było zobaczyć finał zespołowych gier z naszym udziałem. Oby więcej takich chwil :)

 

Zawodnicy, trenerzy zrobili swoje, teraz pora by ten sukces działacze odpowiednio przełożyli na kolejne sukcesy i propagowanie tej dyscypliny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien ze wiecej ludzi ogladało Polaków niz Adama ;):):)

 

 

To mozesz sie zdziwic potem...bo jestem dzis po nocce w robocie i 3/4 moich znajomych z pracy przy stanie 3-8 zaczelo ogladac naszego Mistrza Adama... i jestem pewien, ze podobnie zrobilo 3/4 ludzi ogladajacych mecz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z tym co napisał tomx pewnie 3/4 zrezygnowało z oglądania piłki ręcznej.

To pewnie mniej więcej taka populacja kibiców, która dopiero w czasie MŚ zainteresowała się piłką ręczną. Ale jak już nie szło to pach, pach, zmiana kanału i oglądamy Adasia :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Finałowy mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, w którym zmierzyły się drużyny Niemiec i Polski (29:24) miał rekordową oglądalność w niemieckiej telewizji.

Według badań średnio spotkanie to oglądało w stacji ARD 16,17 mln widzów, co stanowiło 58,3% udziału w rynku. To najwyższa średnia w historii niemieckiej telewizji podczas relacji na żywo z meczu piłki ręcznej.

Tak rekordową oglądalność notowano w Niemczech jedynie podczas transmisji meczów piłki nożnej"

 

No i mamy niemiecki wynik oglądalności, przyznam jest imponujący :) no ale oni nie mają Małysza :wink: i nie musieli przełączać na ZDF :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry tyle, że mecze takie byłyby raczej skierowane do wąskiej grupy odbiorców. Piłka ręczna nadal nie jest w Polsce tak popularna jak np. siatkówka. Może w przyszłości sytuacja ta poprawi się.

PS Liga hiszpańska nazywa się Asobal. ;)

 

Tylko ze nasza liga to juz nie taki poziom. Trzeba poczekac na MS kobiet moze tam nasze panie zrobia niespodzianke.

Polki muszą tam jeszcze awansować. Odnieść podobny sukces będzie ciężko. Wszystko jest jednak możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...