Skocz do zawartości

Wysuwamy kandydatury na Moderatorów


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mad85 ma rację, w związku z czym pierwsze trzy zaproszenia zostały rozdane. Dwie osoby zostawiam w tzw. rezerwie, tak więc możliwe są dalsze zaproszenia. Poza tym o ile obecni zaproszeni zgodzą się, także będą mieli możliwość zaproponowania kogoś do tego grona. Docelowo chcę mieć na chwilę obecną pięć osób - myślę, że taka ilość na chwilę obecną, aby zająć się forum wystarczy - stopniowo będzie się ta liczba (mam nadzieję) zwiększać.

 

Zaproszeni mają czas na decyzję do niedzieli, tak więc proszę to przemyśleć bez emocji, na spokojnie, biorąc pod uwagę zwłaszcza ilość wolnego czasu, jaki będziecie w stanie poświęcić na zaglądanie na Forum SK. Nie ma pośpiechu - ja czekam sobie spokojnie, tym bardziej, że na koniec tygodnia są planowane jeszcze niewielkie udoskonalenia na forum, które będą miały za zadanie ułatwić pracę moderacji ;)

 

PS: Do zaproszonych: proszę się nie chwalić na razie :P

 

BTW: Mam też dwie osoby, które chętnie widziałbym w gronie SAT Kurier VIP, ale o przyznaniu rangi zadecydujemy już po wyborze moderatorów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic dziwnego

 

Ilość postów - ktoś nastuka 1000, ale o niczym - i taki ktoś ma zostać moderatorem? A niby czemu? Liczy się nie ilość, a jakość i wartość merytoryczna - ktoś zna się, pomaga - wtedy rozumiem - jego posty wnoszą sporo na forum i taka osoba świeci przykładem - może zostać moderatorem.

 

Co do polszczyzny - jak ktoś wali ortografami na lewo i prawo - niestety, ale się nie nadaje - moderator ma świecić przykładem na forum - jak powinno się zachowywać, pisać, postępować - dlatego stawiam te warunki i wierzę, że w ten sposób wybóre będzie najbardziej uczciwy :)

 

W sobotę wieczorem pierwsi zaproszeni dostaną uprawnienia, nie odpowiedziała jeszcze jedna osoba, ale nie ma pośpiechu - czas do zastanowienia do niedzieli jest; tak więc na razie dwie osoby są gotowe do działania i bardzo mnie to cieszy 8)

 

Edycja: Po przejrzeniu dzisiejszej twórczości NaNO - BAN. Jeśli masz siać zamęt - rób to gdzie indziej - tu nie ma dla takich miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitajmy pierwszą trójkę moderatorów:

 

burli, vince i bogdan425 :D

 

Życzę miłego moderowania, ustalimy tylko kto gdzie chce moderować i cała trójka rozpocznie pracę :)

 

BTW: Nowy dział - Ankiety. Można w nim tworzyć Ankiety. Inne posty (nie będące ankietami) będą kasowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nieco odkopuję - w ciągu dnia rozpoczynam słanie zaproszeń - wraz z grupą moderatorów wybraliśmy 6 szczególnie wyróżniających się osób - 2 otrzyma zaproszenia do moderowania, a 4 do grupy SAT Kurier VIP.

 

Dziękuję wszystkim za wkład, który każdego dnia wnosicie w rozwój forum. Nie przypuszczałem, że tak szybko znajdzie się stała grupa częstych gości potrafiąca utrzymać dyskusję na wysokim poziomie. I nie chodzi mi tu tylko o tą nominowaną "szóstkę", ponieważ wyróżniających się jest więcej - wybrać było naprawdę trudno, ale uznaliśmy, że czas docenić kilka osób szczególnie. Do wieczora wszyscy, których wytypowaliśmy powinni otrzymać powiadomienie poprzez PW.

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na dwie osoby ktore maja spore prawdopodobienstwo zostac Moderatorami. Ale kto to bedzie, to nie zdradze :lol: . Jestem ciekawy czy mam racje co do tych Userow ktorych typuje, niedlugo sie okaze :wink:

Dzisiaj jestem i bede bardzo tajemniczy :lol::lol::lol::lol::lol: a jezeli ktos zostanie wybrany z tych osob na ktore ja stawiam to osobiscie Im pogratuluje na priv. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - poszło po raz drugi. Mam nadzieję, że teraz będzie OK. Dziwna sprawa :? A może jednak nikt nie chce :P

 

W każdym razie teraz... to idę spać :P Przez całą noc Zmiany na orbicie składałem, więc czas na wypoczynek :wink:

 

EDIT: No i dobrze, że drugi raz wysłałem - wniosek z tego taki, że lenistwo nie popłaca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...