Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podoba komentarz Kapicy, zwłaszcza jak jest w studiu. :) Ten jego luz świetnie wpisuje się w studio. Jedyna wada to, że mimo, że próbuje się czasem hamować to za bardzo komentuje pod Hamiltona.

Aż muszę zobaczyć gościa, bo tp szok co tu piszecie, naprawdę ktoś tak się zachowuje w TV? Jutro będzie w studio?

Jutro w studiu w Warszawie: Jermakow, Marciniak, Kapica.

Studio na Monzy: Sokół i Mirosławski

Komentatorzy: Gąsiorowski i Kapica.

......

I dobrze, że dzisiaj nie grały ligi bo dziś Formuła 1 przeciągnęła się o 3 godziny. :mrgreen:

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w Eleven gorączka sobotniej nocy po dzisiejszych wyczynach Kapicy - na twitterze wszyscy chwalą, że rewelacyjnie dali radę w studiu, tu się nowe cudaki rejestrują, by go chwalić, no komedia :)

Na TT jest taka ładna cenzura, że nie ma się co dziwić tylko przychylnym komentarzom. ;) Ten kto skrytykuje Eleven jest blokowany i usuwany z każdego medium typu Twitter czy Facebook przez Święcickiego, Mirosławskiego i resztę ekipy Eleven. Z resztą daleko szukać? Jestem w 100% pewien, że na forum są osoby zablokowane przez jakiegoś redaktorka tej stacji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku aktywności Eleven zafollowowałem niemal wszystkich dziennikarzy tej stacji, by być na bieżąco z ofertą, a potem wyrzuciłem wszystkich za wyjątkiem Ćwiąkały i ich [beep]ego profilu, bo zrobił się z tego żenujący spektakl wzajemnej adoracji. Z nikim nie wdaję się już w polemiki na tt o Eleven, bo za byle co można skończyć z banem, co dość jasno pokazuje "politykę" tej stacji i donosicielstwo. No chyba, że chwalisz Eleven - wtedy masz szansę na retweeta od dziennikarzy i stajesz się ich darmowym narzędziem promocyjnym :) I dlatego jedyna krytyka pojawia się na tym forum, choć i tak fanboje mają tu używanie i uważają się za nietykalnych i nieomylnych  :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To blokowanie na mediach społecznościowych pokazuje,że Ci co piszą o dziecinadzie i poziomie gimnazjum oraz o wielkim ego tych ludzi mają rację. Świadczy o tym ta niby nieistotna drobnostka. Brak poszanowania widzów, gdzie każdą uwagę obrażają się. Na tą klitkę co miała być wiekopomnym studiem, której nie ma oczywiście nikt czekaliśmy dwa lata. Co w nim takiego przełomowego- ano nic. Na zapowiadany szumnie program z Kręciną się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego blokowanie jest złe? Ja sam na moim tt blokuje troli, którzy każdy tweet hejtuja. Jak ktoś tak robi to ban i się dyskutuje.

 

@Spirit83 Twoja teoria, ze niby konta się pojawiają i w necie tez to rodem haseł z opozycji ;) Jest to po prostu zabawne, bo chyba nie sugerujesz, ze komentator kogoś wynajął?

Tak samo, ze ktoś czepia się C+, ale kurde jak zrobili L+E pod gimbaze i faki to nie to przecież super, a jak gość jest żywiołowy i ma swój styl pod gimbaze to już złe i fatalnie...

 

 

 

F1 nie oglądam, ale "Radio Eleven" bardzo mi się podoba i szkoda, ze razem ich tak mało. Nie przeszkadza mi jego styl, bardziej drażnią mnie eksperci na zasadzie "No podał", "No złe uderzył" i zero n/t zawodnika, bo to dla nich anonim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś 50 razy (tak jak na tym forum) pisze im, ze maja słaba jakość HD, a oni po prostu nie mogą mu ze względów PRowych odpisać "ale płacisz 7-15 zł" to naprawdę lepiej zbanować ;)

 

Tak samo banowalbym wszystkim, którzy narzekali na program 31.08., podając argument, ze było mało angielskiej. Sry nie ich kontent, ale tez nie mogą komuś wprost odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stacja Eleven a tak naprawdę redaktor Naczelny Patryk. M mając klapki na oczach nie widzi nie wygodnych pytań czy dobrych sugestii .... Czy w tej stacji działa dział PR wątpię....  Stacje które szanują widzów powinny odpowiadać. 

Niestety stacja Eleven nie dorosła do poziomu dobrego wychowania w kontakcie z  widzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit83 Twoja teoria, ze niby konta się pojawiają i w necie tez to rodem haseł z opozycji ;) Jest to po prostu zabawne, bo chyba nie sugerujesz, ze komentator kogoś wynajął?

Tak samo, ze ktoś czepia się C+, ale kurde jak zrobili L+E pod gimbaze i faki to nie to przecież super, a jak gość jest żywiołowy i ma swój styl pod gimbaze to już złe i fatalnie...

 

No tak, wiadomo, jak się nie ma argumentu, to się włącza argument polityczny, czy spiskowy i od razu jest łatwiej sprowadzić dyskusję do absurdu.

 

Prześledź sobie profile dziennikarzy Eleven i to, co retweetują, bo to najwiarygodniejsze źródło - nie znajdziesz tam ani jednej negatywnej opinii o Eleven, czy dziennikarzu, za to będziesz miał mega dużo opinii fanów tej stacji, jaka to super zawartość za grosze, jak wiele transmisji, że wykupienie ich to najlepsza decyzja na świecie, etc. Dla Ciebie to PR, dla mnie dziecinada, że nie dopuszcza się głosów krytycznych tylko banuje. I nie mam na myśli marnych hejterów, bo to osobna kategoria. Zadajesz pytanie nie po linii stacji i od razu ban :) Poza tym, zauważ, mam na tajmlajnie Ćwiąkałę i Eleven, a wiem wszystko co się dzieje u Kapicy, Swięcickiego, czy reszty - tak to pięknie działa, że każdy podaje każdego i choćbym nie chciał - muszę czytać o tym, jakim to Narcos jest super serialem, albo jaki fajny DeadlineDay miał być, a nie był :)

 

Co do wiecznego porównywania do C+. Nie znajdziesz tu mojej opinii o tym, że nowa L+E jest świetna, bo po pierwszym razie z publicznością odpuściłem ten program, nie dla mnie ci on. Nie znajdziesz też mojej opinii o "dziadkach" z C+, bo nie pisałem, że im się nie chce, gdyż, wg mnie, widać to gołym okiem i nie trzeba tego pisać co 5 minut w tym miejscu, gdyż entuzjazmem zjada ich Eleven na dzień dobry. Co nie zmienia faktu, że każda negatywna i słuszna krytyka Eleven zawsze kończy się odniesieniem do C+, tylko jak już pisałem - po to mam Eleven i za niego płacę, by nie oglądać w tym samym czasie C+. I znowu - nie jest to rozmowa, czy ktoś mi się bardziej podoba, czy nie - tylko opinia, że poziom studia F1 bywa czasem bardziej, a czasem mniej merytoryczny, wczoraj była to gala disco polo dla gawiedzi. I argumenty masz powyżej - nie jest to czepianie się, że mi się Kapica nie podoba, tylko konkretne zarzuty, które go wczoraj przekreśliły jako dziennikarza i redaktora. Fajnie, że go trzymają, ale to nie moja bajka i mam do tego pełne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się Kapica dziś podobał :P lubię jak ktoś jest lizakiem jak kapica, a nie sztywniakiem jak 80% składu z Canal+.:P

Kto go tam liże? I co ma do tego C+?

W gruncie rzeczy nie dostrzegać różnicy między byciem na luzie, a żenującym jest dziwne... Może odpowiedz, jeśli to nie problem, ile masz wiosen?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapica się żali,że są negatywne komentarze w sieci.. i tłumaczy się z blokowania i że sportowcy też blokują.. To ma być to niby świetne studio? Co chwila śmieją się z samych siebie.. Myślałem,że wy to wyolbrzymiacie tu na forum.. Masakra. Powinien być komentarz z toru- Sokoła nie powinni marnować. Polsat jak miał F1 w czasach Kubicy dawał komentarz z miejsca wydarzeń.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę trzymać się merytorycznej krytyki, nie obrażamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapica w ogóle najwyraźniej siebie z gwiazdami sportu porównał i stwierdził, że jednostki wybitne są atakowane. :D Prawdziwa z niego wybitna jednostka :) 

Pani Aldona wnosi przynajmniej jakąś treść i własne spostrzeżenia do studia F1 dziś. 

 

PS. Nie wiem czy zauważyliście sztuczne zachowanie i hamowanie się Kapicy. Czyżby poszła reprymenda? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być komentarz z toru- Sokoła nie powinni marnować. Polsat jak miał F1 w czasach Kubicy dawał komentarz z miejsca wydarzeń.

Komentarz z toru = jeszcze większe uszczuplenie i tak małej redakcji w weekendy z piłką... Bo Mirosławski by przecież nie komentował. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąsiorowski przecież futbolu nie komentuje w Eleven. On powinien z Sokołem komentować.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę trzymać się merytorycznej krytyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapica się żali,że są negatywne komentarze w sieci.. i tłumaczy się z blokowania i że sportowcy też blokują.. To ma być to niby świetne studio? Co chwila śmieją się z samych siebie.. Myślałem,że wy to wyolbrzymiacie tu na forum.. Masakra. Powinien być komentarz z toru- Sokoła nie powinni marnować. Polsat jak miał F1 w czasach Kubicy dawał komentarz z miejsca wydarzeń.

Sokół z Kapicą się wymieniają, raz jeden komentuje raz drugi, poza tym Sokół chce jeździć na wyścigi.

 

 

Nie wiem czy zauważyliście sztuczne zachowanie i hamowanie się Kapicy. Czyżby poszła reprymenda? ;)

Kapica zachowywał się dziś zupełnie normalnie.

 

Gąsiorowski przecież futbolu nie komentuje w Eleven. On powinien z Sokołem komentować.

Na torze potrzebne są minimum trzy osoby, a najlepiej cztery w takiej sytuacji. Dwóch komentatorów i ktoś musi być w miejscu gdzie kierowcy przychodzą na wywiady, także w trakcie wyścigu.

 

Aldona z Sokołem jeszcze lepiej wychodzi.

A ja mam wrażenie, że Mikołaj Sokół za Aldoną Marciniak coś nie przepada. Takie odnoszę wrażenie, ale może się mylę, Marciniak z Filipem Kapicą świetnie się dogadują.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 21:00 wyjątkowo premiera #ElevenF1 (bo wywiad z RK), pora zupełnie nietrafiona, mogliby w końcu zmądrzeć i we wtorki porę na 20:00 zmienić, by nie kolidować choćby z LM...  Kiedyś PM miał argument, że 21:00 to świetna pora będzie, zwłaszcza w wakacje, no a w wakacje było więcej powtórek tego magazynu, niż premier. ;)

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/904388884859060225

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanych godzin w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...