Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam przez sat. I co, Eleven Extra to jest kanał robiony chyba chałupniczymi metodami. Nie dość, że pixeloza - da się znieść, powiedzmy na małym TV. Ale tego skakania/ścinania co kilka minut znieść się nie da. Ile to już trwa.... temat wałkujemy na forum tyle razy, ale oni tego nie widzą, Oni chyba w ogóle nie oglądają swoich kanałów.   

 

Komentarz gorszy od Eurosportu. Mirosławski i Ćwiąkała na plus, Grzywacz i Zieliński dali radę, Dominik Guziak i Piotr Dumanowski stanowczo nie podołali. 7 meczy transmitują, a praktycznie mają 2 duetu do komentowania. Schalke z RB dostali Święty i Kapica - super się ich słucha w Serie A, oni żyją tym futbolem, ale jestem zdecydowani na nie w Bundeslidze, zdecydowania nie przy meczach powiedzmy mniej medialnych - bo Bayern i Borussie to skomentuje każdy.  

 

 

Mówcie co chcecie, ale oprawa przed meczmi Bundesligi, to mega przepaść na korzyść Eleven w porównaniu z Eurosportem. Zresztą na Euro, nie było praktycznie żadnej oprawy, tylko szybkie przedmeczowe [beep]u [beep]u. Wczoraj mega ciekawe studio, dzisiaj również przed meczem Borussii. Nawet C + się chowa ze swoją gorączką piłkarskiej soboty i [beep]ami w wykonaniu Kosowskiego. 

 

Eurosport nie ma w Polsce jak zrobić studio, oni podkładają aby dźwięk, tu nie ma sensu porównywać. A czy C+ się chowa, to nie byłbym tak krytyczny. C+ przy LM robi oprawę jakiej nikt nigdy i nigdzie nie robił dotąd. Podobnie rzecz się ma w Speedway GP. 

 

Studio w Eleven OK, F1 mega, wyjazdy OK. Ale stacjonarnie, 3 młodych dziennikarzy, ewentualnie totalne kuriozum polskiego dziennikarstwa Wilkowicz - gościu, który zna się na wszystkich dyscyplinach, ale na temat żadnej nie potrafi się ciekawie wypowiedzieć, a jak napisał biografię Lewego to chyba targował ją dla dzieci klas podstawowych. Więc nie przeżywajcie.    

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem ligi a nie zespołu raczej :) @up

 

@Sorek no cóż zawsze pisałem, że 11 narzucił rynkowi nową ilość pokazywania. Aż szkoda, że mają tylko 3 kanały.

 

@breaking wpisy się nie zmieniły, tylko po kolei przerzucano się tak:

1) jak była tylko Serie A i tylko Ligue 1 - tego nikt nie będzie oglądał, a C+ i tak ma najważniejsze ligi

2) doszła LaLiga - i tak najważniejsze ligi są w C+, bo polska i angielska oraz LM

3) jak byli tylko w necie - nikt ich na satelitę nie wpuści, a w necie nie mają szans

4) jak weszli na SAT - nie ma studia, co za dno  i co to za HD

5) jak weszło studio - najważniejsze ligi ma C+ i co to za HD dno

6) jak pozyskali Bundesligę - i tak najlepsze ligi ma C+ (choć już było wiadomo, że LM pooooszła) i co za dno HD.

 

I teraz argument nr 6) pozostaje co by Eleven nie zrobił zawsze będzie źle.

 

Fanem zespołu co sprawia że interesujesz się całą ligą.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę większej różnorodności na tych kanałach. Podczas letniej przerwy w rozgrywkach piłki nożnej mogliby się zająć innymi sportami, np. jednodniowymi klasykami kolarskimi, koszykówką, lub lekkoatletyką. Skoro emitują jakiś tam turniej e-sportowy, to co im stoi na przeszkodzie transmisji z pozostałych dyscyplin sportowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę większej różnorodności na tych kanałach. Podczas letniej przerwy w rozgrywkach piłki nożnej mogliby się zająć innymi sportami, np. jednodniowymi klasykami kolarskimi, koszykówką, lub lekkoatletyką. Skoro emitują jakiś tam turniej e-sportowy, to co im stoi na przeszkodzie transmisji z pozostałych dyscyplin sportowych?

Solderowy, od jutra będą mecze Polaków na Euro w hokeju na trawie na ES.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wykupiłem pakiet w celu sprawdzenia jak będzie działać w aplikacji na Samsungu J6300. Nie dość, że apka chodzi strasznie powoli to stream przycina co minutę na kilka sekund. Jakaś porada? Nie po to mam aplikację wbudowaną, żeby co chwila laptopa podpinać.

 

Dodam, że na lapku wszystko działa OK.

 

Player.pl, Ipla, czy Eleven? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wykupiłem pakiet w celu sprawdzenia jak będzie działać w aplikacji na Samsungu J6300. Nie dość, że apka chodzi strasznie powoli to stream przycina co minutę na kilka sekund. Jakaś porada? Nie po to mam aplikację wbudowaną, żeby co chwila laptopa podpinać.

 

Dodam, że na lapku wszystko działa OK.

 

Nic z tym nie zrobisz. Ja mam identyczną sytuację z apką Eleven na TV Samsung. Jak napisałem do Eleven jak naprawić ten problem to odpisali mi, że ten problem występuje na wąskiej serii TV Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem wykupić Eleven na player.pl? Też dostępne na Smart TV. Ipli nie polecam. Jakość jak wszędzie, czyli taka sobie, ale działa lepiej niż firmowa apka Eleven. W ogóle, jakość polskiego VOD z transmisjami sportowymi na żywo, to jeden wielki dramat. Pitolą o jakimś HD, tylko dziwnym trafem zapominają wspomnieć  o bitrate, które stoi na żenującym poziomie. Można wytłumaczyć ograniczania jeśli chodzi o satkę, ale przez internet? Tutaj jest nieograniczone pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, no powiedzcie czy nie chcielibyście żeby tak wyglądała Liga+ czy Liga+Ekstra....najgorsze jest to, że kiedyś tak wyglądała :)

 

W Elevenie jest entuzjazm i o winku pogadają, o ciekawostkach, wiedzy naprawdę sporo...no kurcze :) 

 

Eleven GOL do złudzenia przypomina mi L+E z lat 95-2005, jeszcze z nieodżałowanym Zarzecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam gadanie, to mogli zrobić w piątek o 16:00, np. Jak się chce to się coś wciśnie. Eleven pewnie jakby miał LM to robiłby magazyn, bo robią po ligach, a co dopiero po LM. Z jednej strony szkoda, że CP to przytulił, ale pewnie też mocno się na LM skupią, więc może jakiś magazyn się pojawi. 

 

A Sport+ Ekstra mogli spokojnie robić w poniedziałki o 20:00. Co za problem przy tak licznej redakcji, jaką nadal mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, no powiedzcie czy nie chcielibyście żeby tak wyglądała Liga+ czy Liga+Ekstra....najgorsze jest to, że kiedyś tak wyglądała :)

 

W Elevenie jest entuzjazm i o winku pogadają, o ciekawostkach, wiedzy naprawdę sporo...no kurcze :)

Ale zaraz zmienili temat po tym, Jak Dumanowski coś powiedział, a prowadzący mu przerwał i powiedział, że KRRiTV do czegoś się przyczepi ;).

Ten cały magazyn oceniam pozytywnie. Jest luźna i wesoła atmosfera, nie odczuwam żadnej "sztuczności" jak np. w studiu meczowym TVP. 8 lat wcześniej miałem dostęp do C+, lecz nie oglądałem Ligi+, więc nie mam porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki w magazynie ELEVEN GOL LIVE powiedział ze szykują niespodziankę dla widzów w ostatni dzień okienka transferowego.

 

Lepiej jakby stworzyli 4 kanal, ale to malo realne, zwlaszcza ze juz w maju koncza im sie prawa az do 3 lig pilkarskich - hiszpanskiej, wloskiej i francuskiej. Gdyby je przedluzyli to powstanie 4 kanalu byloby duzo bardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...