Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ten deadmouse czy jak mu tam to Patryk Mirosławski bo mi się wydaje że za dużo wie na ten temat,a i mam pytanie i za razem prośbę mogli byście wziąść z nc plus Sergiusza Ryczela bo on tam marnuje się jako komentator a do futbolu to on się akurat nadaje i myśle że jakby komentował SERIE A t by były dopiero emocje.pozdrawiam wszystkich.

Szydera Ci się udała :brawo: Z tą Serie A trafiłeś w dziesiątkę. Oczywiście oboje myślimy o Brasileirão Serie A?

 

Ryczel nadawałby się do komentowania nocnych transmisji. Przynajmniej nikt nie zmrużyłby oka :lol2:

 

 

 

Komentarz adekwatny do klimatów latynoamerykańskich :lol2::lol2: więc gdyby Eleven pozyskało jakąś Brasileirão to Ryczel byłby idealny :wink::lol:

Ryczel popełnił zawodowe samobójstwo. Bardzio dobrze,że NC+ go odsunęło.Przeniósł stolicę Polski do Dortmundu.

 

O to samobójstwo chodzi?

 

To co powiecie na to?

 

Jeszcze gorzej koleś wypadł od Ryczela. Ryczel miał prawo się podpalić. W końcu grała "nasza" Borussia z wielkim Realem. Ja gdy ten mecz oglądałem w TV też byłem mocno podpalony. Zapewne gdyby Borussia grała z Bassel, czy innym zespołem nie byłoby takich emocji, ale nie zapominajmy to była "nasza" Borussia i grała z wielkim Realem.

Wtedy to były wielkie emocje, chyba najbardziej emocjonujący mecz LM w tamtym okresie i każdy był napalony na Borussie i co co wyczyniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jasne, że Ryczel przesadził, bo:

a) wyraźnie opowiedział się po stronie jednej z drużyn, co w sytuacji starcia dwóch klubów zagranicznych jest niedopuszczalne niezależnie od polskich akcentów bądź ich braku (choć przypominam, że podobnie robił Szpakowski podczas pamiętnego finału LM w Stambule - nie było to jednak tak ewidentne),

B) wrzeszczał w sposób, jaki nie jest przyjęty w polskich realiach; każdy ma prawo do własnego stylu, ale 15-sekundowe "gooool" to przesada, to jest wręcz niemiłe dla ucha.

 

Z drugiej strony, konsekwencje jakie go spotkały są też trochę nieproporcjonalne, zważywszy że w nc+ komentują gorsi od niego. Ja specjalnie za nim nie tęsknię, bo uważam, że merytorycznie też specjalnym orłem nie jest - pamiętam jak prowadzili "Na mundialu" z Salakiem i gadali o tym, jak Ochoa przechodzi do Barcelony (pomyliło im się z Bravo). Ryczel pasowałby do TVP - tam przedkłada się emocję ponad treść :) w Eleven nie ma co na niego liczyć, Mirosławski uwielbiał z niego cisnąć bekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel pasowałby do TVP w Eleven nie ma co na niego liczyć, Mirosławski uwielbiał z niego cisnąć bekę.

 

Bekę to będziesz miał jak Mirosławski oprócz szefowania będzie komentował też. Drugą bekę będziesz miał jak zacznie przyjmować do pracy tylko tych co lubi nie patrząc na nic innego, co jest chyba pewne wiedząc w jakim kraju żyjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to Eleven mogło by się postarać o lige Turecką ( tylko nie piszcie że niemożna jej kupić bo można patrz telewizja w Niemczech),jest to całkiem emocjonująca liga o od czasu sprzedaży tureckiej telewizji do właściciela zagranicznego już prawa sprzedawane są za granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to Eleven mogło by się postarać o lige Turecką ( tylko nie piszcie że niemożna jej kupić bo można patrz telewizja w Niemczech).

 

Niemcy to wyjątek potwierdzający regułę.

Tylko ze względu na miliony turasów tam mieszkających. Nie przyszło ci to do głowy?

 

Aha drugi wyjątek to Bein, ale oni nie mogą pokazywać w EU ligi tureckiej.

 

Sam jestem ciekaw co leży u podstawy Turków do takich decyzji. Przecież zawsze to iles kasy mniej blokując sprzedaż praw. Wie ktoś coś na ten temat? Ja o tym fakcie się dowiedziałem kilka lat temu, ale nigdy nie znalazłem w necie info dlaczego tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie pamięta ale wiem ze był bo chyba turecka platforma wykupiła prawa na wyłączność i w umowie miałą ze tylko ona pokzauje tą lige,.

 

No tak, ale ta platforma działała tylko w Turcji i wyłączność na rynek turecki to oczywiste.

Ale co to ma wspólnego ze sprzedażą praw do tej ligi np. do Szwecji gdzie Digi Turk nie ma biznesu? Tu chodzi o coś innego, tylko mało kto wie o co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz l.turecka..opamiętajcie sie. :)

Chyba, że wykupiliby z 6-8 meczy na sezon.Tam są z 3 max 4 zepoły warte zainteresowania,podkreśle ,zainteresowania.Nie wiem czy oglądalność byłaby w Polsce na poziomie tysiąca :] .Niemcy ,jak kolega napisał,to fakt tam by się tąlige oglądało...Turków tam nie brakuje.

Nie wymyślajcie.Dobrze jakby pojawił puchar ligi angielskiej,hiszpańskiej,włoch....wtedy byłoby fajnie.Z drugiej strony wytrzymajcie jeszcze pare dni a pózniej (po premierze) znowu z 200 stron postów :D .

Jak wystartują, to zanim sie wszystko dotrze, to tez minie sporo czasu.Mnie najbardziej interesuje "jakość" komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jeszcze nie nadaje a zaraz dobije do 200 stron. Po wystartowaniu pewnie będzie już mniej wpisów. Już to przerabialiśmy w wielu innych wątkach. Najciekawsze jest to czego jeszcze nie znamy, potem już opadają maski, zostaje goła rzeczywistość. Co do Mirosławskiego, to człowiek jest tak nieobliczalny w wiele stron, że to może być rewelacja albo tragedia. Ostateczna prawda wyłoni się z chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...