Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ten deadmouse czy jak mu tam to Patryk Mirosławski bo mi się wydaje że za dużo wie na ten temat,a i mam pytanie i za razem prośbę mogli byście wziąść z nc plus Sergiusz ą Ryczela bo on tam marnuje się jako komentator a do futbolu to on się akurat nadaje i myśle że jakby komentował SERIE A t by były dopiero emocje.pozdrawiam wszystkich.
Ryczel lepszy od Milko,Labogi i Olbrychta.

Liga włoska z Milko to był koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel ma przed sobą bardzo ważny mecz do skomentowania : TVP kontra TVN. Myślicie że sobie go odpuści żeby przejść do Eleven ? To po pierwsze.

Po drugie , Mirosławski ma raczej krytyczne zdanie o nim (dał znać o tym w Asie)

Po trzecie, Ryczel nie zna się i raczej nie lubi Ligue 1 i Serie A. To muszą lubić ludzie którzy to lubią i się odnajdą.

 

Konsekwentnie stawiam że to będą Święcicki, Guziak, Kowalski, Bartnicki , Rabij , Burnos i Czachowski i ew. Jacek Ziober.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOK FM to też dobra reklama w sumie, bo wiele osób tego słucha, a i też pewnie jakiś artykuł się u nich na stronie pojawi. Także trochę ludzi, którzy nie interesują się telewizją, się dowie o Eleven :) Tak mi się przynajmniej wydaje ;)

 

Co do tego, że nic nie wiemy o redakcji, komentatorach, itd., to może niech ktoś się zorientuje jak jest w Belgii :> Może tam też jeszcze nic nie wiadomo w przypadku tej kwestii.

 

Ryczel nadawałby się do komentowania nocnych transmisji. Przynajmniej nikt nie zmrużyłby oka :lol2:

 

Pamiętam to. Akurat oglądałem ten mecz, a niewiele oglądam ze sportu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć inny punkt widzenia.

Wolałbym jednak żeby komentator danej ligi był z tą ligą za pan brat, a nie komentował ją z doskoku raz na 10 lat, bo musiał kolegę zastępować w robocie albo dlatego, że w redakcji nie miał już kto robić.

 

To samo z Ryczelem. Gość otwarcie sympatyzuje z niemieckimi klubami i jeśli gdzieś bym go widział to może w Eurosporcie 2 lub TVP Sport, poza tym jest to taki typowy populistyczny komentator od tego co w TV jest najpopularniejsze. Klasyczny sprawozdawca dla januszy. Ekspert od Lewandowskiego, Messiego, CR7... taki telewizyjny odpowiednik Zimocha (nie obrażając Zimocha). Ktoś taki kto pokrzyczy do mikrofonu, zrobi januszowe show jak w meczu Borussii z Malagą albo Realem. Równie dobrze widziałbym go na jakiejś gali KSW gdzie Pudzian krzyżuje pięści z Najmanem.

 

Pamiętam go z nSport, który miała prawa do jednego niepełnego sezonu Serie A i facet jako tako wyglądał tylko komentując mecze Juve, bo... znał ten klub z Champions League :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: A ile dni przed było coś wiadomo np. o ramówce Canal+ Discovery?

A może wiemy kto pokaże startujacą za miesiąc ligę hiszpańską? :roll:

A to jest wątek o C+Discovery?Czy może o prawach sportowych?

 

A kolega się z choinki urwał? Odpowiadałem na posta o "profesjonalizmie" i jego braku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynuja mnie ludzie ktorzy napalaja sie na ten dziwny "twor" 11Sports :D

Ja tam do tego podchodze z dystansem co ma byc to bedzie - nie bylo zadnej reklamy ani nic, oni nic nie maja ogarniete w ogole - szkoda gadac o tym w ogole, po prostu cyrk nic innego sie o tej sytuacji i ich podejsciu powiedziec nie da :D

Jak sobie cos zazycza za swoj "wspanialy" content dodatkowa kase od ludzi, to bedzie samobojstwo i tyle w temacie - na poczatku bylem wsciekly (jestem fanem francuskiej pilki), ale stwierdzilem, ze sobie Ligue 1 obejrze gdzie indziej po prostu - nie bede placil nigdy za kanal/y z taka slaba zawartoscia dodatkowych pieniedzy, poza abonamentem.

Warty placenia dodatkowo to jest francuski beIN Sport a nie takie badziewie jak 11Sports - porownajcie sobie ich oferty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...