Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie, że tylko 4 reklamy w sumie między 19:25, a 23:00 tylko, że te same 4 reklamy mogą być o np. 19:28, 20:00, 20:33, 20:41, 21:32,21:43, 22:36, 22:58.

Reklamy pewnie będą mogły być różne, ale tylko 4 reklamodawcy będą mogli się reklamować. Chodzi pewnie o to, że Eleven chce wyciągnąć więcej kasy nie zwiększając bloków reklamowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej premium ze względu na  bogatą ofertę programową i różnorodność.Wstawki reklam mi nie przeszkadzają, płacę tylko 8 PLN więc przeboleję. Autopromocja, czyli "reklama własnego produktu" bardziej działa na mnie negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławki chyba na początku mówił, że są telewizją premium, mi sie wydaje, że taka TV nie ma wcale reklam oprócz autopromocji. 

Przecież C+ Sport też ma reklamy, sponsorów transmisji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamy, to za granicą, chociażby w Hiszpanii, na kanałach sportowych Movistar (kiedyś Canal+) podczas meczów piłki nożnej także są emitowane banery reklamowe, głównie reklamy bukmacherów. Jednak tam jest to rozwiązane inaczej - okno z transmisją jest lekko zmniejszane na kilkanaście sekund, co nie powoduje zasłonięcia przez reklamę części przekazu, i moim zdaniem nad czymś takim powinni pomyśleć włodarze Eleven. I wilk syty, i owca cała.

Edytowane przez spodenki15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że zamiast live dać Aston Ville będzie powtórka Norwich City - Brighton & Hove Albion, a po co dać coś na żywo lepiej puścić powtórkę. :/ 

 

Co do reklam to pamiętaj, że u nas bukmacherzy są nielegalni a wątpię by np. STS czy fortuna wykupiła reklamę skoro oni tak mocno się cenią i nawet kursy zaniżają jak tylko się da dodatkowo są jeszcze różne podatki więc teraz nawet normalnie nie pograsz u buka, więc i reklam jakie były wczesniej na eleven już nie ma w trakcie meczu, a, że np. reklamowałyby się jakieś pralki, banki czy szampony to wydaje mi się nierealne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamy, to za granicą, chociażby w Hiszpanii, na kanałach sportowych Movistar (kiedyś Canal+) podczas meczów piłki nożnej także są emitowane banery reklamowe, głównie reklamy bukmacherów. Jednak tam jest to rozwiązane inaczej - okno z transmisją jest lekko zmniejszane na kilkanaście sekund, co nie powoduje zasłonięcia przez reklamę części przekazu, i moim zdaniem nad czymś takim powinni pomyśleć włodarze Eleven. I wilk syty, i owca cała.

 

Coś takiego widziałem już na Eleven pod koniec marca podczas F1. Trochę późno o tym pomyśleli, bo od kwietnia już chyba w ogóle nie reklamują bukmacherów w związku z ich wycofywaniem się z polskiego rynku (ale mogę się mylić, bo w ostatnim czasie mało zaglądałem na eleveny :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dotąd te 4 reklamy były w połowie studia przedmeczowego i bezpośrednio przed rozpoczęciem transmisji. Czyli następna po 1 połowie, przed 2 i po drugiej połowie?

Studio na plus, ciekawy pomysł z Probierzem, dobrze że był Gazda bo on lepiej się zna niż Kruk czy Majak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...