Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu dużo zmian na stronie Eleven Sports Network. Na tej głównej stronie (tzw. "Home") m.in. dodali napisy "ATP 250" (z krótkim opisem), "FA CUP", a także panel Facebooka: facebook.com. I to raczej jest już na pewno ich oficjalne konto skoro podali namiary do niego na własnej stronie :D Oczywiście wszystko jest w testowym stanie, nawet ten fanpage jak widać. Poprawili też ilość państw z 6 do 4 i wprowadzili kilka zmian graficznych :)

http://11sport.pl/home

 

Rozbudowali też swój opis "The network for fans" i przenieśli mapę ze strony z formularzem kontaktowym na stronę "About Us".

http://elevensportsnetwork.com/about-us

 

No i moje ulubiene - pojawił się testowy przekaz streamingu polskiej wersji ESN :) Żadnych innych przekazów, np. dla innych państw nie znalazłem :wink:

:brawo:

Screen z podstrony ze streamingiem wygląda jak zmodyfikowany w Photoshopie.

Podaj dokładny link gdzie jest przekaz testowy.

 

Wpisz 11sport.pl/poland ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przekaz testowy Eleven w większości to plansza to może być on równie dobrze realizowany pod nazwą SID 15215 na platformie nc+. Na ogół leci tam plansza, ale czasami widać, że bitrate skacze w większym zakresie. Oprócz tego przekaz ma dwie ścieżki audio DD - pierwsza polska, a druga określona jako AU2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est01i.jpg

 

czyżby Eleven w CP ? Ktoś trafił na taką reklamę w interia.pl ?

Znowu tylko zmniejszałeś zdjęcie w PS o 10:01:19? :)

 

Nic nie zmniejszałem takie jak było wrzuciłem na stronę

 

To pewnie na necie będzie dostępne, a na satce mogą nadawać i innego tp nie należącego do nc+ bądź cp jest jakieś wolne miejsce na dwa kanały HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mógł to bardzo bym prosił:

Dobra, a jeszcze jedno takie pytanie, bo zgubiłem wątek (107 stron zrobiło swoje). Do jakich ostatecznie doszliście wniosków odnośnie kwestii powiązań Eleven z MP & Silva. Te dwa podmioty są ze sobą jakoś spowinowacone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...