Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po epopei z Mercedesem na FB, co do tego co wypisuje Stanowski też mam rezerwę.

Sorry ale co miał napisać? Mój znajomy był w identycznej sytuacji, podobny problem w tym samym serwisie, i co ? Po całym tym czarnym PR Stana ktoś zadzwonił z innego serwisu Mercedesa, zwrócił koszty dojazdu, przeprosił, rozwiązał problem. Można? Można, a wcześniej przez pól roku męczarnie. Firmy boją się czarnego PR ale nikt inny go nie zrobi jak ktoś znany, osoba wpływowa w jakimś środowisku a Stan to jeden z najbardziej wpływowych dziennikarzy.

Można go lubić, można nie lubić ale gwarantował jedno, że do programu będą przychodzić ciekawi goście czy ci znani czy mniej znani.  Zresztą sam Maciek Kruk trafił ze Stanu Futbolu do La Ligi za mikrofon nie wiem czy będzie to więcej meczy ale Maciek ma zawsze masę ciekawych rzeczy do powiedzenia, itd.

 

Zawsze chciałem oceniać sprawiedliwie Mirosławskiego ale teraz go nie rozumie, myślę, że wiek nie ma tu nic do tego, może woda sodowa uderzyła mu do głowy, sam stara się żąrtować być zabawy a od innych wymaga nie wiadomo czego, to trochę albo nawet mega słabe. Może przerosła go rola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85: wiem co pisał Stanowski, wiem też co napisał po tym wszystkim Mercedes (prześmiewczy post o wydzwanianiu do "wszystkich Świetych" nadal wisi na FB Merca, więc to nie był jakiś wybryk ;)).

Ale to nie temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hierarchia raczej wygląda tak: F1, FA Cup, La Liga/Bundesliga...

Jeśli tak to kwestia czasu nim się z tego cyrku wypiszę... 

 

Tym bardziej, że jak już ktoś wspomniał: Na darmowych i nieoficjalnych zagranicznych streamach w necie jest lepsza jakość obrazu niż oficjalnie na satce i stronie Eleven (w cenie abonamentu). 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulacja Bundesligi w Eleven. Transmisje z tego weekendu + Bundesliga.

Piątek:

20:40 Granada CF – Real Betis Balompié [Eleven]

20:40 Juventus – U.S. Città di Palermo [Eleven Sports]

20:40 Bundesliga zamiast meczu ligi francuskiej

22:45 Argentina Open [Eleven Sports]

Sobota

11:00 STAN FUTBOLU [Eleven]

12:55 Real Sporting de Gijón – Atlético de Madrid [Eleven]

13:25 Burnley Football Club – Lincoln City Football Club [Eleven Sports]

15:30 Bundesliga zamiast Pucharu Anglii

15:30 Bundesliga zamiast piłki ręcznej

16:10 Real Madrid C.F. – RCD Espanyol de Barcelona, SAD [Eleven]

17:30 Flensburg – PSG [Eleven Extra]

18:25 Wolverhampton Wanderers FC – Chelsea Football Club [Eleven]

18:30 MMA

20:40 Empoli Fc Official – S.S. Lazio [Eleven Extra]

20:40 Sevilla FC – SD Eibar [Eleven Sports]

22:00 Cage Warriors [Eleven]

22:45 Argentina Open 1/2 finału [Eleven Sports]

Niedziela

11:55 Real Sociedad de Fútbol – Villarreal CF [Eleven]

12:25 Bologna Fc 1909 – F.C. Internazionale Milano [Eleven Sports]

14:55 Fulham FC Official – Tottenham Hotspur [Eleven]

14:55 A.C. Chievo Verona – SSC Napoli [Eleven Sports]

15:30 Bundesliga zamiast ligi włoskiej

17:10 Blackburn Rovers – Manchester United [Eleven Sports]

17:30 Bundesliga zamiast tenisa

17:55 AS Roma – Torino Football Club [Eleven]

19:10 RK Celje Lasko – Vive Tauron Kielce [Eleven Sports]

20:40 A.C. Milan – ACF Fiorentina [Eleven]

20:40 FC Barcelona – Club Deportivo Leganés [Eleven Sports]

20:55 PSG - Paris Saint-Germain – Toulouse Football Club [Eleven Extra]

22:45 Argentina Open – finał singla [Eleven Sports]

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mirosławski, Menken i ten trzeci mówili, że Eleven pokaże wszystkie mecze BL, czyli minimum 5 spotkań na kolejkę jak do tej pory? W sensie, że przymusowo każdy z tych meczów musi się znaleźć w ramówce stacji? I że będą mieć one pierwszeństwo względem innych transmisji? Czy będzie jak do tej pory, że stacja będzie pokazywała to na co będzie miała ochotę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w SF Miroslawski mówił że zrobią taki model programowy żeby była taka ilość transmisji jak dotychczas

i nie kolidowala z Bundesliga. Ale przy trzech kanałach tak się po prostu nie da. Więc albo otworzą czwarty kanał, albo bedzie Bundesliga np w miejsce ważnych meczów albo polskich meczów Mm w piłce ręcznej, a przecież jeszcze F1 jest. Także nie ma nic pomiędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli o godzinie 15:30 w niedzielę poleci mecz Freiburg - Augsburg, a w tym samym czasie będą hmm, powiedzmy derby Rzymu to Eleven zamiast hitu Serie A pokaże spotkanie z Niemiec? 

 

Ale w symulacji @Pihał102 jeden mecz Serie A TIM o 15:00 w niedzielę nadal byłby transmitowany.

Po prostu mniejsza szansa na transmisje dwóch spotkań ligi włoskiej z tej samej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko, przeboleć można. Gdy powstawał Eleven liczyłem na co najwyżej 5 meczów Serie A, czyli liczbę transmisji porównywalną do tej jaką ma Premier League w C+ czy Bundesliga w Eurosporcie. Nigdy nie prosiłem się o mecze Crotone - Chievo (bo takich to i ja nie oglądam  :wink: , co najwyżej skrót). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:30 Bundesliga zamiast Pucharu Anglii

Mam nadzieję, że nie będzie to tak wyglądało. Wprawdzie dziś i tak nie miałem możliwości oglądać meczu o tej porze ale jako fan angielskiej piłki nie chciałbym, aby Bundesliga w ramówce zajmowała miejsce Pucharu Anglii.

Wiele osób na tym forum zachwyca się pozyskaniem przez Eleven praw do Bundesligi, ja jednak nie widzę tu powodów do radości. Mają trzy kanały, masę praw, z których części w ogóle nie wykorzystują bo brakuje miejsca w ramówce, a jak już dojdzie do tego Bundesliga, to tego miejsca będzie jeszcze mniej przez co pewnie ucierpi na tym Championship.

Szkockiej i belgijskiej ligi w tej chwili już w ogóle nie pokazują (wyjątkiem Anderlecht ale to wiadomo, ze względu na Teodorczyka), nie są to topowe ligi ale fajnie jest czasami popatrzeć na coś innego niż te najsilniejsze i najbogatsze ligi.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o symulację trasmisji to wczoraj Bundesliga raczej nie wyparła by ligi francuskiej gdzie grało Monaco z Glikiem.Dla większości to ciekawsze niż mecz Bayeru Leverkusen.

 

Przejście Bundesligi do Eleven pokaże,że nie jest taka wspaniała jak ją malują.Zapewne mecze Bayernu podniosą oglądalność i przebiją inne prawa piłkarskie ale reszta ligi już nie.

 

Bundesliga jest na tym samym poziomie co La Liga,Serie A i L1 tylko że jej dobra oglądalność wynika z pakietyzacji Eurosport 2.

 

Ktoś ładnie napisał,że janusze z CP mając do wyboru powtórki i Lewandowskiego na żywo wybiorą to drugie bo to nsjlepsze w ich pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...