Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pretensje tylko i wyłącznie do swojego operatora, że nie posiadacie Eleven Extra, choć nadaje już jakiś czas.

 

Już nie wyolbrzymiajmy, że to tylko wina CP. EE nie ma też w UPC, Vectrze itd. Po prostu na razie nc+ ma swego rodzaju wyłączność i nic na to żaden operator nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy-. Eleven Extra się pojawi po zakończeniu emisji testowej u pozostałych operatorów. Odnosiłem się  tylko do @kingofsouth, ale  oczywiście musiałeś  się odezwać i swoje osobiste wycieczki wykonać, bo  trzeba po raz kolejny pokazać "wyższość" swojego operatora na innymi.... :roll:

PS. Załóż najlepiej sobie wątek nc+ the best  :wink:

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, kiedy ta emisja testowa dobiegnie końca, bo tak widzowie u innych operatorów niż nc+ są pozbawiani zawsze kilku wydarzeń, które lecą na tej antenie Extra - ta emisja może sobie trwać i trwać w nieskończoność bez podanej konkretnej daty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś może ona trwać i trwać a kiedy się skończy........"Najstarsi górale tego nie wiedzą" :lol2:;)

Koniec miesiąca już blisko a żadnego komunikatu nie ma więc nie liczyłbym że ........

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to inni operatorzy nie mogli sobie zapewnić takiej wyłączności?To powiedz, czyja to wina, że w CP nie ma Eleven Extra? NC+? :lol2:

 

Gdzie napisałem, że to wina nc+? Ależ ty jesteś wyczulony na jakiekolwiek wspomnienie o "najlepszej" platformie

 

Po prostu patrząc na to, że nc+ dobrze współpracuje się z Eleven, to ugrali co ugrali a inni operatorzy mogą teraz tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo moim zdaniem każdy z nas uważa że jego platforma jest najlepsza,ty tak nie masz?Wybrałem NC+ bo chciałem mieć to co mam tyle w temacie :D

Słoneczko nie jest w stanie nic mi zaoferować ..... nawet sprawę z EE nie potrafią załatwić :P

Racje masz z tym ze współpraca NC+/Eleven jest dobra i tak niech będzie nadal :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem, że to wina nc+? Ależ ty jesteś wyczulony na jakiekolwiek wspomnienie o "najlepszej" platformie

 

Po prostu patrząc na to, że nc+ dobrze współpracuje się z Eleven, to ugrali co ugrali a inni operatorzy mogą teraz tylko czekać.

Ja tylko zapytałem  czy to wina NC+ że nie ma Eleven Extra w CP.Przeczytaj dokładnie co napisałem a ty zaraz wycieczki osobiste na temat platformy takiej czy innej.Dla mnie jest najlepsza bo oferuje mi to co mnie interesuje.A co najzabawniejsze znowu dostałem kolejny miesiąc za free dostępu do Eleven w tym roku :lol2: Gdybym napisał z jakiego powodu dostałem za darmo nigdy byś nie uwierzył.Nie chce nawet pisać bo operator dostałby masę reklamacji.W tym roku więcej oglądam tą opcję za free niż płacę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo moim zdaniem każdy z nas uważa że jego platforma jest najlepsza,ty tak nie masz?Wybrałem NC+ bo chciałem mieć to co mam tyle w temacie :D

Słoneczko nie jest w stanie nic mi zaoferować ..... nawet sprawę z EE nie potrafią załatwić :P

Racje masz z tym ze współpraca NC+/Eleven jest dobra i tak niech będzie nadal :D

 

Wiesz, jest też coś takiego jak oszczędności. Nie zawsze mogę wybrać to co najlepsze, czasami trzeba iść na kompromisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytałem  czy to wina NC+ że nie ma Eleven Extra w CP.Przeczytaj dokładnie co napisałem a ty zaraz wycieczki osobiste na temat platformy takiej czy innej.Dla mnie jest najlepsza bo oferuje mi to co mnie interesuje.A co najzabawniejsze znowu dostałem kolejny miesiąc za free dostępu do Eleven w tym roku :lol2: Gdybym napisał z jakiego powodu dostałem za darmo nigdy byś nie uwierzył.Nie chce nawet pisać bo operator dostałby masę reklamacji.W tym roku więcej oglądam tą opcję za free niż płacę :lol2:

 

Każdy by płacił za wszystko najchętniej 5 zł, a potem są narzekania, że HD ma 5 Mbps, a od C+ Seriale ofertę ma lepszą TVN ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie cisza by ktoś miał dodać ten kanał więc nie wiadomo co kombinują.Tym bardziej że w NC+już niebawem Eleven tylko z C+ jak było wcześniej.Dla abonentów CP są to dodatkowe koszta by zobaczyć F1 więc nie wszyscy są zadowoleni.

 

Co to znaczy "Eleven znowu z NC+"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...