Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale w najbliższą sobotę o 11 na Eleven Stan futbolu. Czyli chyba studio gotowe.

 

Dobrze, że nie w niedzielę o 11 :)

 

Czyli z tego wniosek że większość płaci 15 zł tylko po to żeby dwa razy w miesiącu obejrzeć F1. Dziwny kraj

 

Mecze Realu i Barcelony mają gorszą oglądalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit ligi hiszpańskiej Barcelona - Atletico zgromadził 51 tyś. Zwykłe meczyki mają dużo mniej. F1 ma około 150 tyś czyli przepaść.

 

Ciężko mi w to uwierzyć. Nie wiem czy to nie przypadkiem jakaś manipulacja.

Nie znam ani jednej osoby ze swojego środowiska (rodzina, praca) który oglądałaby F1

Nikt nawet o tym nie rozmawia, bo kogo obchodzi Hamilton.

Jeżdżą 2 godziny w kółko w tej samej kolejności w jakiej wystartowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do STARS.TV i innych, którzy mają Eleveny tylko dla F1. Po prostu mózg mnie boli jak cZytam takie rzeczy. Na kanałach Esn lecą najlepsze ligi świata, polskie drużyny w km piłki ręcznej brytyjski żużel z Polakami, a co niektórzy oglądana f1 tylko i wyłącznie z bardzo nurzacymi wyścigach coraz częściej. No mozg paruje. To tak jak by wykupić C+ dla golfa wiedząc ze i lm,me czy Premier League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian... z piłki nożnej oglądam mecze naszej kadry i polskie zespoły w pucharach jeśli się takie trafiają :) Tyle, nie mam na to czasu, nie interesuje mnie, nie jestem kibicem żadnej drużyny oprócz naszej kadry. Ale lubię F1... no tak wyszło, że lubię. Dźwięk silników mnie relaksuje i dobrze się przy tym playlistę układa :) Ponieważ mnie stać (w przeciwieństwie do czasów gdy na nic mnie nie było stać) to sobie kupiłem za 15 zł te dwa kanały :) No taka fantazja i nie powinien od tego Ci mózg parować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@do STARS.TV i innych, którzy mają Eleveny tylko dla F1. Po prostu mózg mnie boli jak cZytam takie rzeczy. Na kanałach Esn lecą najlepsze ligi świata, polskie drużyny w km piłki ręcznej brytyjski żużel z Polakami, a co niektórzy oglądana f1 tylko i wyłącznie z bardzo nurzacymi wyścigach coraz częściej. No mozg paruje. To tak jak by wykupić C+ dla golfa wiedząc ze i lm,me czy Premier League

Nie wiem dlaczego tak się dziwisz?

Przeciętnego odbiorcę interesuje polska kadra, polska liga, mecze pucharowe polskich drużyn i ewentualnie drużyny w których Polacy strzelają gole. Tyle...

Zapalonych fanów zagranicznych lig piłkarskich, którzy wykupią pakiet i będą je oglądać jest pewnie mniej niż 100 tyś. Jak na 38 milionowy kraj, to mała kropla.

Widocznie jazda w kółko bardziej interesuje Polaka.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Eleven powinien zainwestować w reklamę w innych mediach. Możecie hejtować ten post to reklama jest dźwignią handlu. Nawet Eurosport ma takie reklamy przy okazji Bundesligi. A są kanały typu premium, czyli nie można ich mieć w zwykłych pakietach. Co ciekawe jedyną reklamę zrobił im Polsat, w spocie o cpgo mówią że są tam najlepsze ligi świata. Wracając do f1. Jakby się tak dobrze zastanowić to ta różnica w oglądalności nie jest wcale dziwna. Taki zwykły abonent cp co przez całe życie nie zmieniał, bo jest tanio. Przyzwyczaił się do f1, i 15 zł nie stanowi dla niego żadnego problemu. Taki gość nigdy nie miał c+ i nie widział La Ligi na oczy. Ja do takich ludzi nie należę, zrobiłem już dwa kółka po polskich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 dla mnie to podstawa, warta dużo więcej niż te kilkanaście  złotych miesięcznie i mało mnie obchodzi czy komuś z tego powodu "mózg paruje"  

Tak właśnie  przypuszczałem , że Eleven  kupując prawa do  F1  robi dobry interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają taką chcicę na to studio ale właściwie jakie to ma znaczenie?

 

Jak ktoś ogląda dużo piłki to po co mu studio ? Tym bardziej, że w Eleven jest jedna transmisją po drugiej więc za bardzo nie ma kiedy tego studia zrobić nawet.

Stan futbolu według mnie mógłby być kręcony w champions albo na narodowym. 

 

Studio by miało sens jeśli by zrobili porządny program podsumowujący ligi zagraniczne.

 

Co znaczy porządny ? Coś podobnego do wczesnego sport +extra. Prowadzący np. Święcicki i dajmy na to w duecie z prowadzącą, która ma pojęcie oczywiście.

Programy by miał skróty wszystkich meczów. Po skrótach "ekspert" (np.Kapica włoską, Ćwiąkała, La Liga, Białas francuska) od danej ligi sprawnie omawia kolejkę. Kto z kim wygrał, hit kolejki, kontrowersje, jak grali polacy, zmiany w tabeli danej ligi.

Może być to robione w formie szoł w poniedziałek wieczorem. Nie można wykluczyć publiczności np. w formie kibiców danych klubów. 

 

Tego brakuje w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 jestem na tak. Do tego jakas ladna prezenterka cos a'la Victoria Caruso z wloskiego Sky Sports i jestemsy w domu! ;)

 

Tez ogladam F1 zawsze i jakos mozg mi nie paruje jak inni tu twierdzą.. Durne komentarze widac i uszczypliwosci nie maja konca. Ludzie, kazdy niech oglada to co go interesuje.

 

@STARS TV a mógłbym prosic o jakies dane ile osob ogladalo Inter-Juve albo inny mecz z ligi wloskiej z września? Dzieki bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Miroslawski odpisywal komuś na TT, że będzie taki program podsumowuwujacy kolejki w ligach. A Co do studia moczowego to wystarczy 15 min przed i po meczach i 5-10 min w przerwie.wszyscy mówią że gadające głowy,ale jednak ja się przyzwyczaiłem że ktoś coś mówi o spotkaniu merytorycznego przed,w przerwie i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...