Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokumenty o piłce nożnej nie są złe. Fifa Mundial Futbol kiedyś na Polsat Sport było bardzo ciekawe. Dokumenty na Canal+ również były ciekawe. To dobre urozmaicenie. Tam gdzie nie będzie live piłki to niech wrzucą właśnie takie zapychacze ramówek, czyli dokumenty, magazyny, wywiady, gadające głowy w stylu PPP z nsport, raport dnia z Orange sport o 22 np., podsumowanie wszystkiego.

Dobra koncepcja. Przydałoby się jeszcze reportaże z boisk 3-5 ligowych w Polsce. Taki kącik "dla śmiechu", z kartofliska. Coś do zabawy, jakieś teleturnieje piłkarskie. Byłoby fajnie.

 

Ale o co my się martwimy? :) Mirosławski był we Włoszech i w Hiszpani. Nie raz mówił, że podobają mu się tamte stacje sportowe. A tam jest show. W Polsce jest to uważane, za tandetne za śmiech, ale tam jest naprawdę show. I chciałbym aby coś takiego w końcu było w Polsce. Nawet w USA w ESPN jest show w studiu. W Polsce jest drewno w stacjach sportowych, boją się nowości i zmian.

Edytowane przez kucyk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty o piłce nożnej nie są złe. Fifa Mundial Futbol kiedyś na Polsat Sport było bardzo ciekawe. Dokumenty na Canal+ również były ciekawe. To dobre urozmaicenie. Tam gdzie nie będzie live piłki to niech wrzucą właśnie takie zapychacze ramówek, czyli dokumenty, magazyny, wywiady, gadające głowy w stylu PPP z nsport, raport dnia z Orange sport o 22 np., podsumowanie wszystkiego.

Dobra koncepcja. Przydałoby się jeszcze reportaże z boisk 3-5 ligowych w Polsce. Taki kącik "dla śmiechu", z kartofliska. Coś do zabawy, jakieś teleturnieje piłkarskie. Byłoby fajnie.

I do tego piłkarski Szpital, piłkarska Szkoła, piłkarskie Trudne Sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Chodzi o oglądalność, a oglądalność = kasa. Reklamy również. Chce by Eleven się rozwijało i stawiało na nowe prawa. Więc ten 3 kanał może być piłkarskimi dlaczego ja, lub trudnymi sprawami. Ważne, że na 2 pozostałych mam sport live, a na 3 trudne piłkarskie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pogadaliy sobie czy to Eleven czy C+ jest lepsze ale ja już wychodzę z założenia, że kto co lubi to ogląda. Ja osobiście wolę kanały Eleven a to dlatego że dla mnie sa o wiele tansi, mają lepsze prawa jakościowo i pokazują więcej meczów. Pogadajmy o zapowiadanym od roku studio. Jakiś czas tu strona TakSieGra informowała, że studio ruszy prawdopodobnie ruszy 30 października, a Stanowski pisał że będzie dopiero na 2 weekend pazdz. W programie jest ze Stan futbolu faktycznie 30 ma być, ale nie ma żadnego studia do meczów. Zobaczymy jaki będzie program na przyszły tydzień na stronie Eleven. W sumie to wydanie Stanu 30 raz moze być np ze stadionu Legii, jak to było w Sportklubie, ale coś nie chce mi sie w to wierzyć. A Wy co o tym wszystkim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio.... . A Wy co o tym wszystkim myślicie?

Jak dla mnie to w chwili obecnej eleven można ostemplować mianem "premium" gdyż nie certoli się z gadającymi głowami próbującymi opisać rzeczywistość jaką widzi koneser piłki. Duzy minus dla 11 za kolorowe obrazki w przerwie (ale cóż niewidzialna ręka rynku działa - rozumiem) Ale jak wprowadzą gadające głowy w studio to zrobi nam się z czasem drugi Polsat Sport bis tyle że w przerwie studia puszczą lepszy meczyk niż 1 liga.....

Eleven kocham za samo mięcho jakie serwuje w weekendy - tego nikt przed nimi w takim natężeniu nie próbował realizować. Oby to się jakoś przez to gadające głowy nie zepsuło. Mało tego ja mam inny ambitniejszy postulat - skoro to "premium" a czasem kogoś irytuje komentator - to niech wreszcie dają alternatywną ścieżkę audio bez komentatora z odgłosami ze stadionu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że zaczęli pokazywać Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych na żywo, a nie jak to bywało w poprzednim sezonie, że często z retransmisji. Widać mały pożytek z 3 kanału.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magazynów i dokumentów na EE to nie widziałem, ale gadanie że te tytuly parę postów wyżej, niby były w Eurosporcie, to ktoś chyba wwidział francuskim czy innym Eurosporcie. Ja oglądam polskie Eurosporty ze 20 lat i nie widziałem takich u nas, a filmowe sportowych tym bardziej. Ze 4 lata temu na Sportklubie, gdzie było studio, to było pasmo w czwartki albo w piątki gdzie były filmy sportowe ale długo to nie trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magazynów i dokumentów na EE to nie widziałem, ale gadanie że te tytuly parę postów wyżej, niby były w Eurosporcie, to ktoś chyba wwidział francuskim czy innym Eurosporcie. Ja oglądam polskie Eurosporty ze 20 lat i nie widziałem takich u nas, a filmowe sportowych tym bardziej. Ze 4 lata temu na Sportklubie, gdzie było studio, to było pasmo w czwartki albo w piątki gdzie były filmy sportowe ale długo to nie trwało.

Nie pisz głupot, bo Eurosport całkiem niedawno pokazywał te dokumenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magazynów i dokumentów na EE to nie widziałem, ale gadanie że te tytuly parę postów wyżej, niby były w Eurosporcie, to ktoś chyba wwidział francuskim czy innym Eurosporcie. Ja oglądam polskie Eurosporty ze 20 lat i nie widziałem takich u nas, a filmowe sportowych tym bardziej. Ze 4 lata temu na Sportklubie, gdzie było studio, to było pasmo w czwartki albo w piątki gdzie były filmy sportowe ale długo to nie trwało.

Były te magazyny czy serie dokumentalne pokazywane nieraz aż za często więc chyba wtedy Eurosportów nie ogladałeś.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...