Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirosławski teraz w trakcie meczu Real - Rayo powiedział, że w poniedziałek zamiast magazynów ligi włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej będzie jeden magazyn GOL w którym w ciągu godziny chcą pokazać wszystkie skróty w pigułce. 

 

Mój komentarz do tego jest taki -> NIE PODOBA MI SIĘ TO!!

 

Siadałem w poniedziałek do tych magazynów by obszerne skróty obejrzeć, które pokazywali. Owszem przy lidze włoskiej robili to źle bo magazyn trwał może pół godziny a drugie pół godziny to przerwy i w trakcie magazyny pokazanie jakichś skrótów z Francji czy Hiszpanii itp. To przecież żaden problem pomyśleć i dać magazyn na 30min a nie na godzinę w ramówce!

 

Magazyn ligi francuskiej i hiszpańskiej akurat trwał około 40-50min czyli skróty były obszerne, a teraz co w ciągu godziny chcą pokazać nagle gdzieś mniej więcej 130min ?  Szczerze to się nie da!!

 

Powinni pokazać normalnie te magazyny, a nie kombinują, albo zrobić i program i pokazać magazyny, najlepsze wyjście, ale już jestem wkurzony tym ich ruchem ;/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlaczego nie mogą być i magazyny dedykowane poszczególnej lidze jak i taki magazyn z bramkami wszystkich lig. Rozumiem,że ktoś nie ma czasu na oglądanie trzech magazynów i Eleven wychodzi do niego,ale dlaczego kasuje tamte?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku napisali mi tak -> "magazyny wkrótce powinny wrócić w poprzedniej formie. Przyszły tydzień będzie różnił się od innych - nadchodzą święta, a my transmitujemy najlepsze mecze tego sezonu.Będziemy także transmitować magazyny LaLiga World W17 czy choćby Serie A Show W17 we wtorek o 20:00 i 20:30."

Szczerze? To mnie to tłumaczenie w ogóle nie przekonuje... Głupie zachowanie z ich strony.

Chciałem obejrzeć obszerne skróty, a nie same gole z trzech lig w godzinę.. to nie dla mnie! Chce cokolwiek wiedizieć co w meczu się działo widząc skrót i sytuacje bramkowe itp, a po samych golach to żadnych wniosków się nie wyciągnie.

Nic nie przeszkadzało pokazać magazynów i tej nowości ze skrótami w pigułce.

PIERWSZY MINUS DLA ELEVEN!
 

Emotikon smile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, od początku czekałem i zastanawiałem się dlaczego w Eleven nie ma jakiegoś magazynu z bramkami ze wszystkich lig. Magazynów poszczególnych lig nigdy nie chciało mi się oglądać, brakowało czegoś takiego jak Sport+, gdzie można było zobaczyć wszystkie bramki. No właśnie, mam nadzieję, że będą tam bramki ze wszystkich lig, które pokazuje Eleven a także FA Cup i Pucharu Ligi Angielskiej, nie tylko Włochy, Francja i Hiszpania. A jeśli tak to przypominają się dawne Eurogole z Eurosportu, pokazywali tam wtedy bramki z Hiszpanii, Francji, Holandii i chyba z Portugalii, może z Belgii.

Aczkolwiek uważam, że magazyny poszczególnych lig także powinny być, w sumie co za problem dla nich skoro to i tak jest w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A głównie bramki P.Dumanowski

następnie przy wynikach podłączył M.Święcickiego do Ligue 1 również głownie bramki.

o dziwo wszystkie czerwone kartki pokazują, przy najciekawszych meczach również kilka akcji

 

Czekam na to co dalej, może bramki z Belgii, Szkocji czy Championship?

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujący jest ten nowy program ze skrótami. Żadnego meczu nie pokazali dobrze skrótami, same gole. A gdzie skróty co się w meczu dzieje? Derby Sewilli to całkowicie kpina, pokazali jakiś niecelny strzał na początku i na koniec Reyesa wolnego, a nie zawarli dwóch setek sam na sam Gameiro? No kpina! Oglądalem to raptem 3min przed chwilą, ale już wyłączyłem bo to się nie trzyma kupy nawet... Powinni pokazać te magazyny ligowe normalnie obszerne skróty, a nie, rozumiem jakby mieli napiętą ramówkę, ale przecież nic nei mają takiego by nie pokazać tego. a wymyślili jakieś dziadostwo.... 

 

@Intermario co się fajnie ogląda? Tak wiem, Ty wolisz te swoje MultiLigi i same gole,zamiast oglądania meczów, a jak dziś czytałem co sądzisz o Lidze Mistrzów to już całkiem.... brak słów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigułka z weekendu ;) Co Ty się tak emocjonujesz, przecież pewnie magazyny godzinne też zostaną. Każdy będzie miał coś dla siebie ;)

 

Moje zdanie o LM jest takie od dobrych 10 lat ;)

 

 

ElevenGOL, więc tak się to nazywa ;) tylko szkoda, że nie zapodali pozostałych lig :P Powiedział, że pierwsze wydanie, więc pewnie będzie teraz cyklicznie ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn skrótów z 3 lig - jestem ZA! Ale faktycznie mogło zostać jeszcze godzinne skróty każdych poszczególnych lig, oglądałem hiszpańską i faktycznie długo się oglądało skrót jednego meczu, jedyny minus to przed magazynem i skrótem - pokazali tabelę już PO rozegranych meczów i przed skrótem pokazywali WYNIK!

Ale ogólnie to cieszę się, brakowało mi dawnego Sport+ ;)

 

EDIT:

Kiedy jest powtórka tego magazynu Eleven GOL? bo ja jeszcze nie widziałem a chciałbym zobaczyć... a skrótów La Ligi nie będzie?

Edytowane przez Barti90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze - taki magazyn powinien byc (Sport+ jest kultowy i praktycznie kazdy go oglada) a nie 13 minutowe skroty meczow  w tych magazynach Eleven ktore nawet nie sa ich produkcji (LOL WTF? XD) - nie wymyslilem sobie tego, takie tam sie skroty zdarzaja w tych magazynach oddzielnych lig. Jak ktos ma czas (siedzi i no-life'i przed PC to gratuluje) - Ja pracuje i taki magazyn zupelnie wystarczy, ledwo znajduje czas zeby odpalic TV.

 

Jak ktos lubi sado-maso  - ogladac po godzinie skroty z tych 3 lig (zasnac mozna, tam ledwie 4-5 meczow z kazdej kolejki lacznie moze jest ciekawe, reszta to mecze druzyn ktore beda w srodku tabeli lub beda walczyc o utrzymanie) - to niech sobie oglada, ten magazyn jak bylo juz napisane - wroci potem.

 

Przestancie przezywac jak kobieta okres i wrzuccie na luz.

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle eleven u mnie był na plus bo starali się pokazać wszystko co tylko mogą, dziś patrzę na II dzień świąt i widzę, że wszystko robią na odwal się.

 

nie ma mecz championship o 14:00, liga belgijska gra w godz. 14.00, 18.00 i 20.00 i tylko jeden mecz pokazują, liga szkocka gra o 16.00 i żadnego meczu w ramówce, choć mogli by dać. w zasadzie jest tylko 3 transmisje live, a mogło być 6. mają u mnie minusa na święta :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...