Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie narzekajcie bo na C+ było dokładnie to samo.Obraz i dzwięk nie zgrane.

 

Ogólnie jestem zdania ,że w komentowaniu ze stadionu nie ma żadnych plusów oprócz ekskluzywnej wycieczki dla komentatorów.Dla widza nie ma żadnej różnicy,ze stadionu nawet gorzej bo więcej problemów z odbiorem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta ich nowa jakość transmisji i obrazu.

Pisałem w innym temacie, ale powtórzę też tutaj: C+ mimo tego, że kilkanaście lat robił El Clasico to też co roku był z tym problem.

 

Muszę pochwalić Eleven za oprawę El Clasico. Fajne studio sprzed stadionu, Święcicki jako prowadzący to klasa, ale i Marcin Gazda bardzo fajnie wypada jako gość. Bardzo dobry komentarz duetu Mirosławski - Ćwiąkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie dał rady. Plik jest niedostępny. Trudno, pójdzie reklamacja. :)

Próbowałeś innych przeglądarek(szczególnie IE). Silverlight aktualny?

 

Ostatnio znajomi(trochę starsi) kupili sobie TV UHD 65" i narzekali, że obraz gorszy niż u mnie na RtoHD 32" i zgłosili reklamację, ale z ciekawości do nich zajrzałem i okazało się, że mieli dekoder przez SCART podpięty zamiast HDMI. Nagle problem rozwiązany :)

Próbuj coś pozmieniać, sprawdź też neta, no chyba, że liczysz tylko i wyłącznie na zwrot kasy. Nie działa, to mam to gdzieś, niech zwracają. Typowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u was na playerze też była taka tragedia, jak niektórzy opisują na Fejsbusiu? https://www.facebook.com/playertvn

Pytam, bo u mnie zero problemów.

U mnie także zero problemów. Mam wrażenie, że coś nie tak z tymi ludźmi, co przypomina mi sytuację, która opisałem wyżej, a może ocenianie po profilowych nie ma sensu :P

 

Test wypadł ok, internet i player nie zawiódł. Owszem problemy typu opóźnienia, czy spadki jakości to normalka, ale od drugiej połowy jakość na maxa i komentarz równo z obrazem. Nie chciało NC+ moich pieniędzy, to będzie miał TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u was na playerze też była taka tragedia, jak niektórzy opisują na Fejsbusiu? https://www.facebook.com/playertvn

Pytam, bo u mnie zero problemów.

Czasami miałem lekkie opóźnienie i przyspieszenie w trakcie meczu, zacięcie miałem 2 razy ale na studiu pomeczowym, musiałem zresetować player. A tak to w miarę, za[beep]istego obrazu nie było, ale dało radę w playerze pod Chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u was na playerze też była taka tragedia, jak niektórzy opisują na Fejsbusiu? https://www.facebook.com/playertvn

Pytam, bo u mnie zero problemów.

U mnie rowniez zero problemow. Nie bylo nawet jednego przyciecia obrazu lub problemow ze strona.

 

Natomiast studio na krawezniku gdzies przed stadionem nie przypadlo mi do gustu, personalna opinia. Pan Cwiakala fenomenalny, naprawde wiedza i charyzma na wysokim poziomie.

 

Nie jest zle jak na pierwszy raz, C+ po tylu latach doswiadczenia, komentujac hit z Anglii mialo niedawno przebicia z komentarza arabskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś innych przeglądarek(szczególnie IE). Silverlight aktualny?

 

Ostatnio znajomi(trochę starsi) kupili sobie TV UHD 65" i narzekali, że obraz gorszy niż u mnie na RtoHD 32" i zgłosili reklamację, ale z ciekawości do nich zajrzałem i okazało się, że mieli dekoder przez SCART podpięty zamiast HDMI. Nagle problem rozwiązany :)

Próbuj coś pozmieniać, sprawdź też neta, no chyba, że liczysz tylko i wyłącznie na zwrot kasy. Nie działa, to mam to gdzieś, niech zwracają. Typowe.

Silveright aktualny , próbowałem z różnych przeglądarek. Trudno miałem nadzieję,że jednak mi pójdzie, Nie poszło, nie robię tragedii, myślę,że wkrótce wymienię internet na dużo lepszy i może takich kłopotów nie będzie. Napisać do nich - co mi wadzi- może dostanę jakąś rekompensatę,a jak nie- to nic się nie stanie. Nie jest tak,ze bez tego meczu nie przeżyję. Naprawdę luz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają sztywny limit wydatków, a wyjazd do madrytu i ustawienie stolika na chodniku, dosył tego kosztowało trochę euro. Musieli więc do końca roku obniżyć jakość na sat aby dopiąć budżet :mrgreen::wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silveright aktualny , próbowałem z różnych przeglądarek. Trudno miałem nadzieję,że jednak mi pójdzie, Nie poszło, nie robię tragedii, myślę,że wkrótce wymienię internet na dużo lepszy i może takich kłopotów nie będzie. Napisać do nich - co mi wadzi- może dostanę jakąś rekompensatę,a jak nie- to nic się nie stanie. Nie jest tak,ze bez tego meczu nie przeżyję. Naprawdę luz. :)

Zwracam honor skoro się starałeś. Daję lajka, choć jestem przeciwny tej formie oceniania postów.

 

Juve - Milan w podobnej jakości co El Classico. Na zbliżeniach ok, a z oddali trochę pikseli. Do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają sztywny limit wydatków, a wyjazd do madrytu i ustawienie stolika na chodniku, dosył tego kosztowało trochę euro. Musieli więc do końca roku obniżyć jakość na sat aby dopiąć budżet :mrgreen::wink:

Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że to pierwszy rok, a w  zasadzie półrocze polskiego Elevena. Z czasem powinno być coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek z meczu w ogóle widzieliście? , bo wątpie czy znaleźliście chwilę czasu w trakcie sprawdzania bitrate i liczenia pikseli? :D

Sprawdzenie bitrate to kilka sekund "roboty". Usluga jest fatalna i nalezy! o tym pisac. W tej chwili dochodzi do tego, ze C+ Sport ma dwa razy wyzsze bitrate... Transponder nie jest obciazony wiec to Eleven dostarcza taki niski poziom jakosci. Tragedia dla mnie niedawno mialem jeszcze angielskie SKY i wyglada to przy tym jak analog.

 

ps. analog przerobiony na hd ;-)

Edytowane przez Immortale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...