Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety? Chyba powinienes udac sie do psychologa ...

Wyobrazasz sobie jakby wygladaly transmisje z NBA na Elevenach? Otoz juz Ci mowie - w ogole by ich nie bylo albo ewentualnie 1 mecz by puscili. I pewnie do tego mecze LIVE (te w nocy) lecialyby z oryginalna sciezka wylacznie (po angielsku mowie na codzien, wiec to nie problem dla mnie, ale to jest zwyczajnie niepowazne), bo tak jak podczas NFL stwierdziliby, ze i tak nikt tego nie oglada i lepiej pospac ...

 

A powtorka meczu w ciagu dnia pewnie trwalaby ok. 30 minut, czyli puszczaliby skroty a nie mecze - bo oni lubia wszystko skracac ...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stricte informacyjnie.

 U mnie oba kanały działają bez problemów.

Pomijając oczywiście jakość obrazu rodem z 1 połowy lat 90 i dźwięk z przed 4 dekad w stosunku do wizji.

 

Popieram w calosci. Jak widac, nie tylko Ja twierdze, ze Eleveny to zwyczajne ochlapy w jakosci Sportklubu. No ale jezeli wiekszosc odbiorcow zadowala ta niedopuszczalnie slaba jakosc, to Eleveny niebywale odniosa sukces. Widze, ze niektorzy lubia wypalac sobie oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się bardzo zastanawiam, czemu "niestety" ? Co kolegę skłoniło. że w takiej formie określił informacje o zakupie praw do NBA przez Canal+.

Bo to wątek dotyczący Eleven a nie nc+ i nie każdy posiadający Eleven ma dostęp do kanałów Canal+

 

Popieram w calosci. Jak widac, nie tylko Ja twierdze, ze Eleveny to zwyczajne ochlapy w jakosci Sportklubu. No ale jezeli wiekszosc odbiorcow zadowala ta niedopuszczalnie slaba jakosc, to Eleveny niebywale odniosa sukces. Widze, ze niektorzy lubia wypalac sobie oczy :)

Nie ma to jak żyć w alternatywnej rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No niestety ale jest w tym trochę racji, że jakość transmisji na Eleven nie jest najwyższej jakości. Na obydwu kanałach tej stacji nie widziałem jeszcze przekazu w jakości np. wczorajszych transmisji LM w Canal+. Może w takiej jakości dostają od nadawcy, są może różne ekipy realizujące przekaz ze stadionu. Niektóre mecze ligi hiszpańskiej pokazywane w poprzednim sezonie przez C+ też były w słabszej jakości.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live w Eleven 23.10-01.11

 

23.10 18:00 ES MKS Selgros Lublin - Budućnost Podgorica 

23.10 20:30 E   Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona

23.10 20:30 ES Olympique Lyon - FC Toulouse

24.10 13:30 E   Blackburn Rovers - FC Burnely

24.10 15:00 ES SD Eibar - Genoa CFC

24.10 16:00 E   Celta Vigo - Real Madryt

24.10 17:30 ES HC Vardar - VIVE Tauron Kielce

24.10 18:00 E   Carpi FC 1909 - FC Bologna

24.10 20:30 E   Sevilla FC - Getafe CF

24.10 20:45 ES US Palermo - Inter Mediolan

24.10 22:20 E   Malaga CF - Deportivo La Coruna

25.10 09:15 ES Maraton w Wenecji

25.10 12:00 E   UD Levante - Real Sociedad

25.10 12:30 ES Sampdoria Genua - Hellas Werona

25.10 14:00 E   Stade de Reims - AS Monaco

25.10 15:00 ES Juventus Turyn - Atalanta Bergamo

25.10 16:00 E   UD Las Palmas - Villarreal CF

25.10 18:00 E   ACF Fiorentina - AS Roma

25.10 18:15 ES FC Barcelona - SD Eibar

25.10 20:30 E   Atletico Madryt - Valencia CF

25.10 20:45 ES Chievo Werona - SSC Napoli

26.10 01:30 ES Carolina Panthners - Philadelphia Eagels

26.10 20:00 E   Losowanie 1. rundy Pucharu Anglii

26.10 20:30 E   Athletic Bilbao - Sporting Gijon

26.10 20:45 ES Cardiff City - Bristol City

27.10 01:30 ES Arizona Cardinals - Baltimore Ravens

27.10 20:45 E   Sheffield Wednesday - Arsenal Londyn

27.10 20:45 ES FC Bologna - Inter Mediolan

28.10 20:45 E   Liverpool FC - AFC Bournmouth

28.10 20:45 ES AS Roma - Udinese Calcio

29.10 20:45 E   Sampdoria Genua - FC Empoli

29.10 20:45 ES Leeds United - Blackburn Rovers

30.10 01:25 ES New England Patriots - Miami Dolphins

30.10 18:00 ES MKS Selgros Lublin - IK Saevehof

30.10 20:30 E   Deportivo La Coruna - Atletico Madryt

30.10 20:30 ES Stade Rennes - Paris Saint-Germain

31.10 12:30 E   Celtic Glasgow - FC Aberdeen

31.10 13:30 ES Birmingham City - Wolverhampton Wanderers

31.10 16:00 E   Real Madryt - UD Las Palmas

31.10 18:00 ES Juventus Turyn - AC Torino

31.10 18:15 E   Villarreal CF - Sevilla FC

31.10 20:30 E   Getafe CF - FC Barcelona 

31.10 20:45 ES Inter Mediolan - AS Roma

31.10 22:20 E   Real Sociedad San Sebastian - Celta Vigo

01.11 12:00 E   SD Eibar - Rayo Vallecano

01.11 12:30 ES ACF Fiorentina - Frosinone Calcio

01.11 14:00 E   OGC Nice - OSC Lille

01.11 15:00 ES Genoa CFC - SSC Napoli

01.11 16:00 E   Espanyol Barcelona - Granada CF

01.11 17:00 ES AS Monaco - Angers SCO

01.11 18:15 E   Sporting Gijon - Malaga CF

01.11 20:30 E   Betis Sewilla - Athletic Bilbao

01.11 20:45 ES Lazio Rzym - AC Milan

02.11 02:25 ES Denver Broncos - Green Bay Packers

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to brak NBA w Eleven? "Przecież oni mają petrodolary!", "Canal+ może się pakować, Araby wygrają wszystkie przetargi.", "Nareszcie koniec monopolu Francuzów! Wybawiciel Eleven wchodzi na rynek!", "W końcu ktoś tym żabojadom utrze nosa, brawo Eleven!". Jeszcze kilka-kilkanaście tygodni temu takie hasła istniały w tym wątku. Co się stało, że Eleven nie wygrał NBA? Przecież mieli wygrywać wszystko. I NBA i LM ręcznych i lige angielską etc. Bardzo się cieszę, że NBA zostaje w Canal+. I nie dlatego, bo jestem jakimś wielkim fanem koszykówki. Nie. Cieszę się, bo może w końcu Ci wszyscy naiwni ludzie, którzy sądzili, że Eleven to studnia bez dna i powoli będzie wyniszczało Canal+, otworzą oczy.

 

Powiem więcej. Już dzisiaj pragnę ostudzić gorące głowy jakoby Canal+ miał przegrać ligę angielską...

 

A na koniec takie małe dygresje. 1) Bardzo wyczekuję dnia El Clasico. Jestem niezmiernie ciekaw czy Eleven pochwali się, jaką to oglądalność zebrali w trakcie tego hitu. Przypomnę tylko, że praktycznie co pół roku w Canal+ to wydarznie biło rekordy popularności. 2) Ciekawe kiedy, i czy w ogóle, dowiemy się, ile ludzi wykupiło dodatkowy pakiet Eleven w nc+. Wtedy nareszcie będziemy mieć czarno na białym, czy ludzie są skłonni wydać dodatkowe pieniądze za 3 wielkie ligi.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare - Eleven odsprzedał ręczną C+ i pewnie dlatego weszli na platformę, bo stało się to w tym samym czasie. Co do NBA nie wiemy czy Eleven w ogóle o to startował....

 

Co do końca monopolu to dla nas ogromny plus, wreszcie mamy zachodnią ilość spotkań, więc życzę sobie i wszystkim fanom BPL, żeby była w Eleven w przyszłym sezonie ;) Na razie jest o wiele taniej niż w nc+ - za 11 PLN można oglądać do woli i bez całej paczki C+ za 50 PLN....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wisłok

 

Czyta się ze zrozumieniem - w przypadku płatnej TV kupując dostajesz od razu dekoder i kartę i sygnał: jest to więc niedołączny element pay TV

W przypadku ES w internecie musimy sobie dokupić lub posiadać i sprzęt i usługę w postaci Internetu - są tu wiec 3 elementy

 

A czy wychodzi drożej to zależy jaki komputer/TV,  pakiet z CANAL+ mniej więcej kosztuje tyle samo co internet (czy mobilny z odp. dużym pakietem danych  czy stacjonarny chodź tu nawet więcej bo jeszcze opłata za łącze lub telefonem). Wychodzi mniej więcej na to samo ale komfort w TV jest lepszy i też stabilniejszy 

 

Poza tym sam fakt, że przesył sygnału drogą internetową jest nieporównywalnie tańszy niż przez satelitę i patrząc na stosunek ceny to w internecie jest za drogo

pisząc TV miałem na myśli,że musisz mieć odbiornik. Jak miałem CP to musiałem zakupić odpowiedni dekoder( nie dostałem go w prezencie), antenę i płacić abonament. Internet mi służy do wielu rzeczy .

Ale zostawmy to. Mówisz drogo- dla mnie taniej wziąć Eleven za 11 zł w player.pl niż wiązać się umową z NC+ za 80-90 zł i dopłacać najpierw 7,95 zł,a  później 15,90 zł. Dla Ciebie skoro już jesteś abonentem NC+ to jasne,że Ci się opłaca skorzystać z oferty NC+.  Przecież napisałem,że oferta w player.pl jest skierowana do innych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend widze na bogato - 2 mecze Ligue 1 - brawo :censored: Eleven  :facepalm::lol2:

 

 

Umiesz Ty liczyć trollu? 

Ja patrzę w program i widzę 4 mecze Ligue1 w ten weekend w ramówce Elevenów. 

No, ale przecież Ty wielki hrabia nie dostrzegasz tego bo zaraz wymyślisz milion wymówek i będziesz wszystko podważał hahha

 

 

@TimesSquare - Eleven odsprzedał ręczną C+ i pewnie dlatego weszli na platformę, bo stało się to w tym samym czasie. Co do NBA nie wiemy czy Eleven w ogóle o to startował....

 

Co do końca monopolu to dla nas ogromny plus, wreszcie mamy zachodnią ilość spotkań, więc życzę sobie i wszystkim fanom BPL, żeby była w Eleven w przyszłym sezonie ;) Na razie jest o wiele taniej niż w nc+ - za 11 PLN można oglądać do woli i bez całej paczki C+ za 50 PLN....

 

No, ja tam mimo wszystko uważam, że lepiej jakby Premier League została w C+. Rosłonia i Twaro nie da się ot tak zastąpić. Nie widzę hitów BPL bez niesamowitego komentarza Twarowskiego! To jedność ;)

Sam w piątek wykupuję dostęp do Elevenów na player.pl bo dziś i jutro wiadomo nie mam tam nic do oglądania bo LM i LE leci. 

Plus dla nich, że nie trzeba być abonentem T-Mobile by wykupić pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przecież nie jest oczywistością,że gdyby kanały Eleven nabyły BPL to,że uruchomią trzecią antenę. Mnie tam nie zależy jak niektórzy tu piszą,żeby Canal+ upadł. Przynajmniej ja miałem na myśli ciesząc się z wejścia nowego podmiotu,że liczba transmisji zostanie podniesiona z wybranych lig, ponadto nic tak dobrze nie robi jak konkurencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jakby była BPL to kolejny kanał się pojawi ;) Ale zobaczymy wreszcie robi się ciekawie na rynku praw, bo przez ostatnie 12 lat wszystko było z góry jasne w piłce ligowej ;)

 

Sorki, ale z czym się robi ciekawiej? To, ze trzeba dodatkowo płacić, czy że abonenci nie posiadający NC+ maja w końcu dostęp do większej ilości  wydarzeń sportowych? Może jestem zbyt ograniczony ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania. Jeżeli Byś się mógł określić, czy jesteś ( byłeś abonentem NC+) pozwoliło by to bardziej zrozumieć Twoje wypowiedzi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie mamy zachodnią ilość spotkań, więc życzę sobie i wszystkim fanom BPL, żeby była w Eleven w przyszłym sezonie ;)

 

Jako fan BPL nie życzę sobie, by ta liga przeszła do Eleven. Do, że za czasów poprzedniego kontraktu C+ nie pokazywało czasem meczu z udziałem słabszych klubów, nie znaczy, że w obowiązującym jest tak samo. Mylisz sezony i stąd myślisz, że nie zawsze pokazywano mecze BPL. Sezon temu były dwa mecze (jeden chyba z udziałem Arsenalu w sobotę o 18:30 i jeden chyba z udziałem Chelsea w niedzielę o 17:00) kiedy nie pokazano tych meczów. Ale nie było wtedy miejsca w ramówce (choć w jednym przypadku po prostu głupio ją ustawili, bo szło wcisnąć sobotni mecz). A mogli mecze angielskie pokazywać wyłącznie na C+, więc nSport+ odpadał. Na kanale 38 był raz mecz z udziałem Man United, ale Artek potem wyjaśnił, że nie mogą tak dalej bo to omijanie zapisów umowy. W tym sezonie do tej pory jest o każdej możliwej godzinie jest transmisja. Jedynie czego fan BPL w Polsce sobie życzy to lepszej jakości obrazu. Tylko czy przejście z Canal+ na Eleven to zmieni?

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare - Eleven odsprzedał ręczną C+ i pewnie dlatego weszli na platformę, bo stało się to w tym samym czasie.

 

Prosze Cię, nie pisz takich rzeczy, bo tego nie wiemy. Nigdzie nie ma informacji o żadnej sublicencji dla Canal+. Powiem więcej. Nie zdziwiłbym się, gdyby Eleven kłamał w swoich 1-wszych komunikatach na temat tego, że posiadają LM w ręczną, ponieważ nigdzie indziej nie było wiadomości o rozstrzygniętym przetargu. Moim zdaniem przetarg wtedy ciągle trwał, a Eleven chciało zrobić lepszą reklamę swoich kanałów, więc wypisywali różne głupoty. Konkludując: uważam, że przetarg na LM w ręczną został po prostu wygrany przez Canal+ i Eleven. Bez żadnej sublicencji.

 

więc życzę sobie i wszystkim fanom BPL, żeby była w Eleven w przyszłym sezonie

 

Tak! Życzmy sobie tego, aby Święcicki oprócz Serie A i La Ligi komentował jeszcze ligę angielską, pewnie. A któż wie... może jeszcze Majdan dojdzie. Na pewno to lepsi ludzie niż Pełka, Nahorny czy Twaroski i Rosłoń! Tak, życzmy sobie tego, aby na 2-ch kanałach były pokazywane 4 najlepsze ligi ( jakoś wątpie, aby Eleven od tak uruchomił kolejny kanał sportowy i umieścił go na satelicie ). Tak, życzmy sobie, aby kolejna liga była pokazywana w SD na kanałach Eleven!

.

Co do końca monopolu to dla nas ogromny plus [...] Na razie jest o wiele taniej niż w nc+ - za 11 PLN można oglądać do woli i bez całej paczki C+ za 50 PLN....

 

Eeee.... co? Jakie o wiele taniej? Teraz musze opłacać cały dotychczasowy abonament za nc+ i DODATKOWO paczke Eleven. Rzeczywiście jest o wiele taniej i ma to dla mnie ogromny plus. Zlituj się z takimi postami...

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale z czym się robi ciekawiej? To, ze trzeba dodatkowo płacić, czy że abonenci nie posiadający NC+ maja w końcu dostęp do większej ilości  wydarzeń sportowych? Może jestem zbyt ograniczony ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania. Jeżeli Byś się mógł określić, czy jesteś ( byłeś abonentem NC+) pozwoliło by to bardziej zrozumieć Twoje wypowiedzi.

 

Drożej ? Kiedyś, żeby oglądać ligę włoską, hiszpańska czy francuską musiałeś mieć wykupioną paczkę C+ za minimum 50 PLN plus otoczkę z nc+, więc 80-90 PLN...(w kablu z pozostałymi kanałami często wychodziło drożej). Dziś de facto za 11 PLN masz dostęp nie dość, że do tych 3 lig to jeszcze w znacznie większej ilości (i w przypadku włoskiej z rewelacyjnym komentarzem - derby Italii wreszcie skomentowane na odpowiednim poziomie).....

 

Ja nie jestem żadnym byłym abo, tylko abo nc+, który płaci 140 PLN...(jestem prawie 15 lat z C+).ale do końca umowy, bo kibicuje Elevenowi z BPL, bo po prostu chce mieć taniej...na pewno nie zawołają sobie 50 albo 80 PLN za Elevena, nawet z BPL...

 

 

Prosze Cię, nie pisz takich rzeczy, bo tego nie wiemy. Nigdzie nie ma informacji o żadnej sublicencji dla Canal+. Powiem więcej. Nie zdziwiłbym się, gdyby Eleven kłamał w swoich 1-wszych komunikatach na temat tego, że posiadają LM w ręczną, ponieważ nigdzie indziej nie było wiadomości o rozstrzygniętym przetargu. Moim zdaniem przetarg wtedy ciągle trwał, a Eleven chciało zrobić lepszą reklamę swoich kanałów, więc wypisywali różne głupoty. Konkludując: uważam, że przetarg na LM w ręczną został po prostu wygrany przez Canal+ i Eleven. Bez żadnej sublicencji.

 

 

Tak! Życzmy sobie tego, aby Święcicki oprócz Serie A i La Ligi komentował jeszcze ligę angielską, pewnie. A któż wie... może jeszcze Majdan dojdzie. Na pewno to lepsi ludzie niż Pełka, Nahorny czy Twaroski i Rosłoń! Tak, życzmy sobie tego, aby na 2-ch kanałach były pokazywane 4 najlepsze ligi ( jakoś wątpie, aby Eleven od tak uruchomił kolejny kanał sportowy i umieścił go na satelicie ). Tak, życzmy sobie, aby kolejna liga była pokazywana w SD na kanałach Eleven!

.

 

Eeee.... co? Jakie o wiele taniej? Teraz musze opłacać cały dotychczasowy abonament za nc+ i DODATKOWO paczke Eleven. Rzeczywiście jest o wiele taniej i ma to dla mnie ogromny plus. Zlituj się z takimi postami...

 

Eleven wygrał piłkę ręczna, poszukaj sobie w sieci, nawet na stronie federacji podano informację, że ręczna będzie w Eleven, dopiero później pojawiły się informacje o tym, żę C+ też ma zapodawać mecze, więc nie, że nie wiemy, tylko takie były fakty - to Eleven wygrał przetarg, tylko odpuścił i dobrze, bo przynajmniej mamy więcej piłki...

 

Jedyne kogo szkoda to Twarowskiego, tutaj zgoda, ale ja lubię nowe twarze i niestety wczoraj słuchałem LM w C+ i ciągle te same głosy....nieważne czy dobre czy nie...nie dają szasny, a emocjonalnych komentatorów jak np. Ryczel się pomija, z resztą Wolskiego też, bo ciągle studio prowadzi....tego nie rozumiem...

 

To, że nc+ tak załatwiła i rzuciła paczkę za 8 czy 16 PLN to nie oznacza, że jest drożej...Tak jak pisałem wyżej możesz mieć Elevena za 11 PLN, więc za cały rok 11 zapłacisz mniej niż za miesiąc nc+....To istna taniocha w porównaniu do tego co oferuje nc+ - jeszcze ze znacznie mniejszą ilością transmisji...

 

 

Nie wiem dlaczego niektórzy twierdzą że gdyby Eleven kupił prawa do NBA to by pokazywał więcej meczów, w Belgii kupili pakiet identyczny który w Polsce posiada C+.

 

Bo do tej pory jak cokolwiek kupowali to mieli większe pakiety niż nc+.....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...