Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że wreszcie dodali te kanały do nc+, znów mamy wszystkie najważniejsze ligi i nawet więcej niż wcześniej. NC+ głupie nie jest, wiedziało co robi nie przedłużając praw do 3 lig:)

Jakość fakt, nie jest to pierwsza  liga, ale nie ma co wymagać cudów od tak młodej stacji. Ważne, że wreszcie stali się telewizją, a nie byle tworem, którego nie dało się normalnie oglądać. 

Jeszcze żeby program telewizyjny był aktualizowany i zgadzał się z faktem, będzie dobrze :)

NC+ pewnie ze nie jest glupie-stracili 3 ligi ,abonament zostal taki sam-wlaczyli te dwa kanaly i beda kazali za nie placic-interes zycia tylko szkoda abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się za darmo nic nie jest, ale i tak płaciłeś abonament, więc 2 nowe kanały otrzymałeś bez dodatkowych opłat. Zobaczymy co będzie w listopadzie i ile każą sobie za te 2 kanały dopłacać. Mam nadzieję, że nie więcej niż 25zł.

Chyba już w październiku zobaczymy ;)

 

jak za darmo? właściwie oddali nam to co kiedys zabrali. a caly czas placilismy te same pieniadze za ubozszy content.

Kiedyś? Bo parę miesięcy to przecież jest taką odległą przeszłością :P

 

5,7 Mbit/s ,można ze śmiechu pęknąć.Polskie kanały nadają w lepszym SD.Tego nie da się oglądać.

To nie oglądaj. Problem solved :) Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie oglądać tyle spotkań w TV i narzekacie że jakość zła, komentarz nie taki.Chciałbym mieć takie problemy jak Wy...

Odniosłem wrażenie, że nie chodzi o to, że jest taki wybór meczu, tylko o to, że mogą sobie pokrzyczeć.

Mi jako abonentowi NC+ też nie podobało się, że potracili prawa.

Ale siedziałem cicho i czekałem na rozwój sytuacji - cały świat nie musi wiedziec co myślę.

Porównując sposób pokazywania lig (ilość meczy) - wielki plus dla Eleven. 

Co do jakości to tak jak było już tyle razy podnoszone, trzeba poczekać, jak się komuś nie podoba to jego problem.

Nikt z kałachem nad nim nie siedzi i nie zmusza do oglądania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a jak wesoło się zrobiło :)

Za transmisję kanałów Eleven odpowiada Barcelońskie MediaPro i Madrycki Overon. Nie sądzę, aby dosyłali przekaz niskiej jakości. Te firmy mają dobrą opinię.

Natomiast dołączenie do oferty NC+ dwóch dodatkowych kanałów HD nie moze być zrealizowane poprzez zabranie innym użytkownikom wynajętej pojemności transpondera ;)

Kanały Eleven po prostu dostały to, co pozostało na tym TP - czyli niewiele.

Być może rozwiązanie problemu nastąpi po zapowiadanym opróżnieniu transponderów NC+ z klonów SD i innych śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...