Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok @czerstwy, ale w Twoim przypadku to faktycznie jest problem, limity itd. Jednak zauważ, że większość hejtuje na SD i zacinki, a nie na całkowity brak odbioru...., które podejrzewam w większości są ich "winą" (zapchany komp, Wi-fi itd.).

 

 

EDIT 1: Wyborcza podaje, że Eleven też będzie zapodała mecze w ręcznej -> http://www.kielce.sport.pl/sport-kielce/1,130855,18818657,a-jednak-nie-tvn-turbo-pokaze-lige-mistrzow-pilkarzy-recznych.html#ixzz3lqtIyZcX

 

 

EDIT 2: Z programu samego Eleven (dla ESN nie ma) na przyszły weekend w ramówce znów 6 meczów hiszpańskiej i 2 mecze włoskiej....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

............Jednak zauważ, że większość hejtuje na SD i zacinki, a nie na całkowity brak odbioru...., które podejrzewam w większości są ich "winą" (zapchany komp, Wi-fi itd.).

 

 

 

Co z moim wifi jest nie tak?Canal+Sport Online nie narzeka :lol2:

Nikt nie hejtuje tylko wyrażamy opinię do jakości odbioru

 

Wifi:

 

4667359907.png

 

kabel:

image.jpg

 

Jak na neostradę 80 Mb/s uważam że jest nieźle :-)

Zrzucanie winy na zaśmiecony komputery/laptopy i "stare szafy" jak to kiedyś ktoś napisał jest słabym tłumaczeniem ...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Weź mnie nie osłabiaj ... Ogladanie meczow typu Las Palmas - Levante nie świadczy o tym, że ktos jest "Januszem", tylko o tym, że wie co dobre i nie ogląda byle dziadostwa ... Jak kogos kreci ogladanie biegajacych po boisku jakichs no-name'ow, ktorzy sa poziomie Ekstraklasy to powodzenia ... Mi szkoda czasu na takie cos.

Tobie oraz innym wytłumaczę już najprościej jak się da. Zawsze byłem i jestem zwolennikiem maksymalnego wykorzystania posiadanych praw. Wolę by kanał nadał transmisję meczu Las Palmas- Levante niż dziesiątą czy setną powtórkę. Mnie zawsze chętniej przyciągnie transmisja niż jakakolwiek retransmisja. Filozofię jaką tu przedstawiasz uprawia np. TVP Sport transmitując np. z całego turnieju WTA 8 spotkań, bo po co więcej emitować, bo przecież lepiej wyemitować 10 powtórkę meczu Lech-Basel czy jakąś retransmisję jeździectwa niż wydarzenie na żywo. Stąd np. MŚ w hokeju- 1 mecz dziennie itd. Jeśli Eleven nie ma w tym czasie nic lepszego do emisji to tak wolałbym mecz Las Palmas- Levante niż retransmisję nawet takiego meczu jak Inter- Milan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak NFL, teraz Formuły E, sprzedaż LM w ręcznej C+, prawdopodobieństwo ponownego przetargu na Ligue 1. Nie za dobrze z tym Eleven, jeszcze bardzo mały zasięg. Czyżby ten kanał powstał tylko po to by odsprzedać te prawa, które dostał po znajomości za trochę większą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem tych praw http://media2.pl/media/127969-Eurosport-z-prawami-do-Formuly-E-na-wylacznosc.html nie miało mieć Eleven? : :rofl:

 

Chyba zaczyna pieniążków brakować, albo właściciele praw nie są zainteresowani sprzedażą praw TV internetowej  :twisted:

 

PS. Jak tu zrobić, żeby link był ukryty pod słowem?

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...