Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to dziwię się, że żaden z wiodących operatorów nie włączył tych kanałów do swojej oferty. Propozycje mają ciekawe. Gorzej z jakością ale pewnie się wyrobią.

Jest jakaś lista dziennikarzy pracujących w "11" ? ;) Nie chce mi się wertować tego [beep]u w tym wątku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oglądacie Eleven na player.pl to oglądacie, że oglądacie czy udajecie, że oglądacie i robicie inne rzeczy i macie obraz w tzw tle, a nie na całym monitorze?

Bo to jest z pewnoscią przyczyna że wam tnie i tylko narzekacie i narzekacie!! Oglądajcie mecz jak należy na całym ekranie to nic wam nie będzie cięło. Wiem bo jak wyłączam na sekundę obraz na mniejszy i wchodzę na livesports to wtedy ścina ale jak oglądam od dechy do dechy zero zacinania.

 

A to jak przeżywacie, że Eleven ma słabych komentatorów i narzekania na Michela Thiry to jesteście po prostu Januszami i tyle. Gość ma taką wiedzę, że się go słucha i człowiek wie, że ma do czyneinia z gościem, który to czuje, pasjonuje ise tym. i właśnie słowo pasja to klucz. Ma to Thiry, Białas, Grzywacz, Święcicki, oni są pasjonatami i uwielbiają to co robią. Dla mnie to wystarczy. Mogli by jednak Majdana i Czachowskiego odstrzelić... Pierwszy nic sensownego nie wnosi, a Czachowski też nic nie mówi sensownego, do Białasa i Thirego mu lata świetlne, a to wlasnie o takim profilu powinien być ekspert przy lidze włoskiego także. Ktoś taki jak Lipiński by się przydał, który ma wiedzę i wie co w trawie piszczy, a Czachowski żadną ciekawostką nawet nie zaskoczy nigdy.

 

Co do La Liga, to nie chce jej w Eleven! Także nie straszcie, La Liga w Eleven to mniej meczów z Ligue1 i Serie A, a tego nie chce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z La Liga to nie jest straszenie tylko przed meczem Juve - Udinese zapodali reklamę La Liga. Nie wiem czy to był przypadek (i im coś uciekło przypadkowo) czy było to celowe. Jednak później Arab od BeIN potwierdził, że Eleven ma La Ligę. I ok sam Arab może nie jest wiarygodny? Ale co z reklamą? Bo im więcej o tym myślę to już jestem przekonany, że La Liga będzie w 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm profesjonalizmem, ale gdyby okazało się, że mają hiszpańską to jest to już tak duża karta przetargowa, że myślę, że szybko byśmy ich zobaczyli na SAT.

 

Z resztą co to za problem dołożyć PL scieżkę do kanału belgijskiego ?

 

Tnie nie przez przepustowość a przez ping, mnie nie tnie...

Nie można dokleić polskiej ścieżki do belgijskiego Eleven, bo to są po prostu dwa różne kanały - to nie jest Eurosport :) nawet logotypy są różne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm profesjonalizmem, ale gdyby okazało się, że mają hiszpańską to jest to już tak duża karta przetargowa, że myślę, że szybko byśmy ich zobaczyli na SAT.

 

Z resztą co to za problem dołożyć PL scieżkę do kanału belgijskiego ?

 

Tnie nie przez przepustowość a przez ping, mnie nie tnie...

Nie można dokleić polskiej ścieżki do belgijskiego Eleven, bo to są po prostu dwa różne kanały - to nie jest Eurosport :) nawet logotypy są różne :D

 

No tego to nie wiedziałem :) Więc trzeba czekać co zrobią nasze platformy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pisał że eleven tnie, bo tnie

będę pisał, że eleven ma słabą jakość, bo ma słabą jakość

będę pisał, że eleven ma słabych komentatorów, bo ma słabych komentatorów. Nikt mi tego nie zabroni, a jak ktoś woli jak się nim pomiata to po prostu pozostaje mi współczuć :brawo:

Tak bo w Polsce jest tylko jedyny słuszny kanał sportowy (C+ Sport) i tylko jego wolno czcić, bo pozostałe kanały sportowe to zło i ich nie wolno oglądać co nie? #toruńpany :brawo::lol2:

 

Belgijski Eleven ma problemy z dosyłem meczu Fiorentina - Milan, bo transmisja strasznie się rwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi czemu właściciele platform cyfrowych nie idą tokiem rozumowania, że dużo tańszy abonament powinien się przełożyć na dużo większą pulę abonentów, w Polsce takie 40 czy 50 zł za całość powinno zadziałać na tyle, że być może ludzie zaczęli by legalnie oglądać to co chcą zamiast karmić "szarika.
Właściciele platform chyba lepiej od ciebie wiedzą, co im się opłaca. To jest mit, że niska cena w magiczny sposób przyciągnie klientów. Mamy w tej chwili przesyt na rynku płatnej tv. A wiele osób, w ogóle nie jest przyzwyczajonych, do jakiejkolwiek formy zapłaty za patrzenie w ekran. Niska cena zwiększa ryzyko niepowodzenia, bo rośnie próg opłacalności.[/qoute]

 

Od pewnego momentu odnoszę wrażenie, że właściciele platform są oderwani od rzeczywistości i żyją w równoległym świecie :mrgreen:

Mit mitem, a Solorz ponad 3 bańki klientów ma z ofertą delikatnie mówiąc średnią.

Co do płacenia w Polsce to odnoszę wrażenie, że wiele osób jest w ogóle nie przyzwyczajonych do płacenia :mrgreen: , choć uczciwie trzeba przyznać, że to powoli się poprawia.

O opłacalność bym się nie martwił, niech platformy przestaną przepacać za prawa, za "krawaciarzy u siebie w firmach, za inne niepotrzebne wydatki..i wszystko się będzie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z La Liga to nie jest straszenie tylko przed meczem Juve - Udinese zapodali reklamę La Liga. Nie wiem czy to był przypadek (i im coś uciekło przypadkowo) czy było to celowe. Jednak później Arab od BeIN potwierdził, że Eleven ma La Ligę. I ok sam Arab może nie jest wiarygodny? Ale co z reklamą? Bo im więcej o tym myślę to już jestem przekonany, że La Liga będzie w 11.

Mimo, że kibicuję mocno Eleven to takie rozwiązanie mi się nie podoba. Po wejściu Eleven miałem nadzieję, że Serie A będzie należycie pokazywana (co najmniej po 4 mecze na kolejkę). A skończy się pewnie jak w nc+ tylko z gorszymi komentatorami bo La Liga będzie priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież przerwa jest, więc jak ma być mecz? W przerwie włączyłem sobie na mecz Marsylii z Troyes, który komentuje duet Mirosławski - Świerczewski. Nie wiem czy ten drugi komentował kiedyś mecze, ale na prawdę robi to bardzo dobrze. Nie gada za dużo, celne uwagi, dobry głos. Miło się słucha i oby więcej meczów z jego udziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...