Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek

20:45 AS Monaco - Lille OSC - Patryk Mirosławski i Stefan Białas

 

Sobota

17:00 AS Saint-Étienne - Girondins Bordeaux - Marcin Grzywacz i Stefan Białas

20:00 En Avant Guingamp - Olympique Lyon - Marcin Pawłowski i Stefan Białas

 

Niedziela

14:00 Stade de Reims - Olympique Marsylia - Marcin Pawłowski i Radosław Majdan

17:00 FC Lorient - SC Bastia - Marcin Grzywacz i Stefan Białas

21:00 Paris Saint-Germain F.C. - Gazélec Ajaccio - Mateusz Święcicki i Piotr Świerczewski

 

Slyszal ktos komentarz Pawłowskiego? http://taksiegra.com/marcin-pawlowski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam narzekanie na jakość w meczach ligi angielskiej w Canal+, a tu zachwyt na byle jakim streamem. Zadziwiające!

 

Bo jeśli płaci się za premium "Mercedesa" to wymaga się jakości, tego, żeby nie rozjeżdzał się dzwięk itd. Natomiast jak dostanie się Fiata, ale za darmo to jest inna sytuacja. Dziwić się może tylko ktoś mocno nieogarnięty ;).

 

Dodatkowo, przypominam, że rozdziałka Eleven to bodajże 852x480 czy coś takiego. 2,5-3 Mbps (a takie wartości osiąga stream na dobrym łączu) w MPEG4 przy takiej rozdzielczości to jest sensowny bitrate - taki CP stosuje często dla kanałów w 1080i ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek

20:45 AS Monaco - Lille OSC - Patryk Mirosławski i Stefan Białas

 

Sobota

17:00 AS Saint-Étienne - Girondins Bordeaux - Marcin Grzywacz i Stefan Białas

20:00 En Avant Guingamp - Olympique Lyon - Marcin Pawłowski i Stefan Białas

 

Niedziela

14:00 Stade de Reims - Olympique Marsylia - Marcin Pawłowski i Radosław Majdan

17:00 FC Lorient - SC Bastia - Marcin Grzywacz i Stefan Białas

21:00 Paris Saint-Germain F.C. - Gazélec Ajaccio - Mateusz Święcicki i Piotr Świerczewski

 

Slyszal ktos komentarz Pawłowskiego? http://taksiegra.com/marcin-pawlowski/

 

 

Jak będzie tyle włoskiej co francuskiej to nic tylko bić Eleven brawo! Po tym jak nc+ traktowała ligę włoską od 10 lat to dobrze, że ją stracili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Eleven kupilo prawa za grubą kasę kase po to zeby niszowa część Polaków z dobrym łączem mogła oglądać za free mecze. jasne.

 

Mam jedno pytanie, ile razy można tłumaczyć, że to przejściowa sytuacja żeby tacy ludzie, jak ten cytowany to zrozumieli?

Ktoś z was serio uważa, że Eleven stworzyło kanał i kupiło takie prawa żeby puszczać je za darmo w internecie? No serio trochę pomyślcie.

 

To sobie podepnij kompa do TV - ja tak mam i nie odróżniam czy to komp czy nc+ :) Powiedziałbym wręcz, że to co na kompie ma lepsze FULL HD niż satelita.

Swoją drogę mnie żaden stream nie rwie...

 

To ty kolego chyba nigdy nie oglądałeś transmisji na nc+, skoro uważasz, że jakość tego streama Eleven jest taka samo albo lepsza od jakości kanałów sportowych C+. Stream Eleven jest najwyżej w średniej jakości, na internecie jest dostępnych wiele lepszych jakościowo transmisji meczów niż to, co prezentuje Eleven ale nawet te najlepsze są najwyżej porównywalne do tego, co daje nam nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie podepnij kompa do TV - ja tak mam i nie odróżniam czy to komp czy nc+ :) Powiedziałbym wręcz, że to co na kompie ma lepsze FULL HD niż satelita.

Swoją drogę mnie żaden stream nie rwie...

To ty kolego chyba nigdy nie oglądałeś transmisji na nc+, skoro uważasz, że jakość tego streama Eleven jest taka samo albo lepsza od jakości kanałów sportowych C+. Stream Eleven jest najwyżej w średniej jakości, na internecie jest dostępnych wiele lepszych jakościowo transmisji meczów niż to, co prezentuje Eleven ale nawet te najlepsze są najwyżej porównywalne do tego, co daje nam nc+.

 

NC+ czy Cyfrę mam od 15 lat, więc wiem jak to wygląda. Natomiast za nc+ się płaci, a za Eleven nie - proste. Ponadto dla mnie mecz to dodatek do czegoś tam, więc leci w tle, a mimo to specjalnej różnicy nie widzę (raz mi się chyba przycięło). Jak komuś chce się szukać streama może szukać - mnie się nie chce więc kanały dostępne przez net to dla mnie super sprawa.

 

Natomiast nie jestem pedantem, który patrzy czy mu piksel nie rwie na ekranie, swoją drogą nc+ też miewało czasami słabą jakoś T-ME czy BPL, więc że czasami przytnie nie ma się co nakręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za nc+ się płaci a za Eleven nie. Nie zmienia to jednak faktu, że jakość Eleven jest zwyczajnie średnia w porównaniu do tego, co daje nam nc+. Dla ciebie mecz jest dodatkiem, dla innego jest daniem głównym. Nic więc dziwnego, że lepsza jakość sprawi, że mecz będzie oglądało się lepiej.

Stream Eleven jest okej ale mam nadzieję, że jak najszybciej ruszą z normalną transmisją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streamy w necie oglądam tylko wtedy jak muszę,jakieś transmisje polsatu sport,ale są to naprawdę bardzo sporadyczne sytuacje.Oglądanie meczu jak dla mnie ,to tylko TV.Niech niektórzy nie piszą o jakimś podłączaniu laptopa ,pc do TV...to nie tak ma chyba wyglądać na codzień.

W necie to sobie mogę obejrzeć jak pojadę do ciotki na urlop

Stream Eleven jest za darmo i dobrze dla fanów lig że chociaż tam mozna sobie obejrzeć.

Za 9 dni miał planowo ruszyć "drugi" kanał Eleven,studio itp cuda na kiju.

Sam byłem bardzo zainteresowany czymś nowym,napompowali balon i gdzie jesteśmy dzisiaj?? Oby hiszpańskiej nie kupili,bo nie chcę nawet myśleć gdzie i w jakiej jakości bedę oglądał moj ulubiony klub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wejdą na nc+ to ja z chęcią wykupię dostęp do streamu.U mnie na enigmie wszystko ładnie śmiga.Lepiej obejrzeć 5 spotkań ze Święcickim i Guziakiem w internecie niż dwa w HD z Grzesiem Milko...

Szkoda tylko że nie będzie Surmy i Lipińskiego.

 

Ja bym dodał, że lepiej obejrzeć 5 spotkań niż 2, gdzie zamiast Interu i Milanu pokazywali ciągle Juventus (którego nie darzę sympatią :P) i Rome....

Za to 11 ma ogromny plus, ciągle czekam na program na przyszły weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie podepnij kompa do TV - ja tak mam i nie odróżniam czy to komp czy nc+ :) Powiedziałbym wręcz, że to co na kompie ma lepsze FULL HD niż satelita.

Swoją drogę mnie żaden stream nie rwie...

 

Super komfort oglądania i oszczędność prądu też. Włączony komp i tv:)

 

 

Przyciemnij TV będzie mniej żarł prądu :P Swoją drogą jak idziemy w absurdy to dekoder czy komp - co zużywa mniej ? :P

 

Nic nie muszę przyciemniać, nie w tym rzecz. Lepiej chyba i tak odpalić jedno urządzenie niż dwa? Co nie zmienia faktu, że nie widzę żadnego komfortu w tym, że muszę odpalić kompa (tak jest podłączony do TV) żeby oglądać TV i to jeszcze w słabej jakości, bo obraz nie umywa się przeciez jakością do żadnej transmisji w HD(TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meksykaniec, Jeszcze napisz, że Ci z tego streamu 4K robi. :lol2:

 

 

Plus jedyny dla miłośników Ligue1 i Serie A, że mają dostępne więcej meczów i nic poza tym. Chociaż w necie mogli znaleźć to samo przed rokiem. A minus, to start kanału tv, bez emisji w tv... (będziemy w HD). Przypominam, że ligi już startują, a brak na sat/kabel, w tym momencie, to kompromitacja. Oby tylko Hiszpańska nie pojawiła się w tym "kanale", który miał być rewolucją na rynku wg "profesjonalisty" Mirosławskiego. Wg nich także mają Serie A w siatkę, znaczy chyba się im śniło, że mają. To jest ten profesjonalizm?

Akurat prawa, które posiadają na chwilę obecną, ani mnie ziębią, ani grzeją... gorzej z fanami wspomnianych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy pisza o podlaczaniu PC do TV, tylko po to zeby ogladac nedzny stream Eleven, chyba maja cos z glowa ...

Z tym beda tylko same problemy i denerwowanie sie, nie bedzie mowy o wygodzie. No i to oczywiste, ze tuner sat zre mniej pradu niz PC - nie wiem jak ktos moze twierdzic ze PC jest bardziej energooszczedny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy posiadać dekoder, który nie jest "ograniczony w rozwoju"...

Z powodu tego, iz ktos sobie wymyslil, ze bedzie nadawal w necie ludzie beda kupowac teraz dekodery "rozwojowe" na Enigmie za 500zl+, zeby moc miec to w TV, co moga miec na PC bez kombinacji - jasne :D Ja mam tablet, wiec sobie odpalam Eleven w ostatecznosci i na Nim ogladam, lezac w lozku, zas w TV mam odpalone ciekawsze rzeczy :D

 

Nigdy do niczego mi nie byl potrzebny dekoder na Enigmie, wystarczy mi moj Ferguson Ariva 120 Combo w zupelnosci od dobrych 5 ciu lat, nigdy sie nie zepsula ani nic, idealnie spelnia moje oczekiwania. Nie bede go na nic wymienial, z powodu jakiejs smiesznej stacji ktora wymyslila sobie, ze internet jest bardziej "cool" od TV ...

 

Zeby nie bylo OFFtopu - dzisiaj meczyk Ligue 1, moze magazyn puszcza, w poprzednim tygodniu nie puscili, nie tlumaczac sie oczywiscie dlaczego nie mial on miejsca ... :roll::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ruszyła w końcu strona Eleven Sports Network Malaysia, czyli malezyjskiej wersji - elevensportsnetwork.my :brawo:

Oczywiście jest też info o Eleven Plus. Ramówka jest wpisana od 10 sierpnia, więc z tego można wnioskować, że już nadają w Malezji. Jest chyba również dostępny streaming obu kanałów (Eleven i Eleven Sports), bo przynajmniej jest player, ale nie działają te kanały i nie rozumiem czemu, bo nawet po zmianie IP też nie działają. Tym razem współpracują z Ever Sport, a nie z Overonem :)

 

 

Kuba Seweryn na Twitterze:

Obiło mi się o uszy:

La Liga w Eleven, o ile nC+ nie wyłoży w ostatniej chwili b. konkretnej kasy na stół. A chyba nie wyłoży.

https://mobile.twitter.com/KubaSeweryn/ ... 7533874177

Mogliby już wreszcie zakończyć ten przetarg i już oficjalnie ogłosić kto pokaże w najbliższych latach Ligę BBVA, tym bardziej, że do startu sezonu zostało już tylko kilka dni. A tak to jeden pisze: "La Liga blisko Eleven", a drugi: "La Liga blisko Canal+" i jest taki klimat spekulacji :/

 

@meksykaniec, Jeszcze napisz, że Ci z tego streamu 4K robi. :lol2:

 

 

Plus jedyny dla miłośników Ligue1 i Serie A, że mają dostępne więcej meczów i nic poza tym. Chociaż w necie mogli znaleźć to samo przed rokiem. A minus, to start kanału tv, bez emisji w tv... (będziemy w HD). Przypominam, że ligi już startują, a brak na sat/kabel, w tym momencie, to kompromitacja. Oby tylko Hiszpańska nie pojawiła się w tym "kanale", który miał być rewolucją na rynku wg "profesjonalisty" Mirosławskiego. Wg nich także mają Serie A w siatkę, znaczy chyba się im śniło, że mają. To jest ten profesjonalizm?

Akurat prawa, które posiadają na chwilę obecną, ani mnie ziębią, ani grzeją... gorzej z fanami wspomnianych praw.

"Nic poza tym" - aha, czyli to mało? Przecież to jest ogromny postęp w stosunku do tego, co było w ostatnich latach. A że fani tych lig przed rokiem mogli znaleźć w Internecie to samo, to mam rozumieć, że oczywiście uwzględniasz też polski komentarz? 8)

Oczywiście wiadomo, że brak tego kanału w ofercie największych operatorów na ten moment to jest jakieś nieporozumienie, ale przecież nie jest powiedziane, że tak będzie na zawsze i że wiecznie będą nadawali tylko w Internecie. Przecież prędzej czy później muszą gdzieś zacząć nadawać :wink:

 

Ja bym dodał, że lepiej obejrzeć 5 spotkań niż 2, gdzie zamiast Interu i Milanu pokazywali ciągle Juventus (którego nie darzę sympatią :P) i Rome....

Za to 11 ma ogromny plus, ciągle czekam na program na przyszły weekend.

"Zamiast"? Przecież Inter Mediolan i AC Milan to słabe zespoły, a przynajmniej w tamtym sezonie takie były, więc mieli nie pokazywać Juventusu idącego po Mistrzostwo, czy świetnej AS Romy? Inna sprawa, że powinni transmitować o wiele więcej meczów z danej kolejki, np. 4 czy 5, ale skoro już zawiesili sobie poprzeczkę na 2 meczach to nie mieli za bardzo w czym wybierać, ale to już sami się pogrążyli taką decyzją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...