Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ostatnio czytam o Eleven, że już nawet nabralem ochoty na ligę belgijską:D Co do wszystkich teorii na temat nowej stacji mam tylko nadzieję, że nic dziwnego nie wykombinują i normalnie w TV będę mógł oglądać od pierwszej kolejki ligę francuską, której jestem sporym fanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd informacja że oni startują w przetargu na tę ligę? Jeśli dobrze pamiętam Mirosławski w TOK FM powiedział coś w rodzaju - Jeśli mi wiadomo przetarg jeszcze nie został rozstrzygnięty. Nie powiedział - Przetarg w którym startujemy albo - Czekamy na rozstrzygnięcie przetargu. Mówił tak jakby ich to nie dotyczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinowali przy ramówce polskiego Eleven (np. zniknęły wszystkie pozycje przed 2 sierpnia), ale to chyba jeszcze nie jest właściwa ramówka, bo nadal są luki, np. w środę 5 sierpnia między 09:00 a 13:00 - elevensportsnetwork.pl.

 

Fajna ścianka :D

 

Bo była współpraca z Emmanuelem Petitem w Singapurze - singteltv.com.sg :)

 

A skąd ta pewność? Bo ja od pewnego czasu już niczego nie jestem pewien :lol2:

Może też został o tym zapewniony przez nieomylną Infolinię nc+ jak co niektórzy :mrgreen:

 

Nie pokazać meczu - źle. Pokazać - jeszcze gorzej.

 

Nie poinformować - źle. Poinformować - jeszcze gorzej.

 

Pokazać mecz w internecie - źle, bo w internecie.

Pokazać mecz w telewizji - źle, bo... tak.

 

PS. O co chodzi z tym Majdanem? :roll:

Co by nie zrobić w tym kraju, to i tak komuś będzie źle - nikomu nie dogodzisz :mrgreen: A Majdan pewnie będzie jednym z ekspertów Eleven chyba raczej na stałe, zresztą występował już w TVP, więc chyba ma już jakieś doświadczenie z TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinowali przy ramówce polskiego Eleven (np. zniknęły wszystkie pozycje przed 2 sierpnia), ale to chyba jeszcze nie jest właściwa ramówka, bo nadal są luki, np. w środę 5 sierpnia między 09:00 a 13:00 - elevensportsnetwork.pl.

Ramówka na 24h nie jest zrobiona tylko od 4/5 sierpnia wtorku na środę do 8/9 sierpnia soboty na niedziele jedynie ramówka na 24h jest od startu kanału po 16 do poniedziałku na wtorek 3/4 sierpnia zrobiona .

 

Ta stacja się nie utrzyma się długo na rynku bo na ten moment nie ma go u zadniego operatora internecie za darmo nadaje możne być tak jak z wizją sport dopiero startują zobaczmy jak będzie czy to będzie kanał premium bo na razie nie zanosi się na a duży plus ze sygnał jakieś innej stacji udostępniają z danego spotkania i to jeszcze dniu startu tej formie jakie jest teraz to przypomina Polsat sport lub tvp sport niż kanał z półki premium takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Interia.pl wyraźnie jest napisane trwają negocjacje z operatorami.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... Id,1861750

Narazie będą dostępni w internecie.

Święcicki wczoraj mi potwierdził na Twitter, że może się to zmienić każdego dnia.

Tylko ta jakość streamu na ich stronie jest dość słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś fanem naszej Ekstraklasy ale wyobrażcie sobie co by sie działo jakby wygrali przetarg na ekstraklasę i nie wystartowali by o czasie ...dopiero by wrzało w sieci :D ,na pasku TVN24 by wylądowali jako wydarzenie dnia :D .Narazie to ogólna klapa.Wogóle to nie wygląda narazie to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym wszystkim niedowiarkom, którzy twierdzą, że NC+ kłamie, jakoby La Liga miała pozostać na kanałach Canal+, polecam zrobić inaczej. Zadzwońcie do NC+ i nie pytajcie, czy mają prawa do La Ligi, lecz zapytajcie: "Prawa do emisji jakich lig mają państwo? Chodzi mi o emisje na kanałach Canal+".

 

Mogę się w ciemno o piwko założyć, że La Liga na 100% zostanie na Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj konsultant po rozmowie z przełożonym powiedział, że oficjalnie na 1 rok jest hiszpańska. Wszystko jest nagrane, więc można przecież zerwać umowę w razie czego bo podpisałem kolejną.

Nie możesz - bo w regulaminie jest zapis o kanałach gwarantowanych, a nie ich zawartości. Więc mogą pokazywać na CANAL+Sport przez całą Twoja umowę codziennie golf, a na CANAL+Sport2 żeglarstwo czy piłkę plażową i nie będziesz mógł rozwiązać umowy. Oczywiście bez kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...