Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój artykuł wprowadzał w błąd - dziś otrzymałam informację od Eleven Sports, że w ramach tego sezonu będzie po staremu, czyli 3. trening, kwalifikacje i wyścig w natywnym 4K. Wyjątkowo, GP Bahrajnu miało w 4K też 1. trening. Już zaktualizowałam tekst:

https://satkurier.pl/news/215369/start-nowego-sezonu-formuly-1-w-eleven-sports.html

 

Na przyszłość poprawiona ma zostać także oficjalna grafika Eleven Sports, by nie sugerowała, że wszystkie treningi są w 4K:

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 trening wygladal super w porównaniu do drugiego. Czyli teraz po staremu od 3 treningu 4K.

 

Jest szansa że w ciągu roku zostanie wprowadzony HDR? FOM po zeszłorocznych testach produkuje w tym sezonie sygnal 4K HDR, SKY Sport F1 transmituje od tego sezonu wszystkie sesje 4K HDR

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
Jest szansa że w ciągu roku zostanie wprowadzony HDR? FOM po zeszłorocznych testach produkuje w tym sezonie sygnal 4K HDR, SKY Sport F1 transmituje od tego sezonu wszystkie sesje 4K HDR


Wątpię, żeby Eleven w ostatnim roku umowy z F1 inwestowało w HDR. Za to w przyszłym roku będziemy oglądać w 720p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel21 napisał:
Jest jeszcze F1 TV Pro 


Wczoraj porównywałem bezpośrednio drugi trening pomiędzy Eleven 4K (czyli wysoki bitrate jak na transmisję w HD), a F1 TV na Apple TV 4K. Nie potrafiłem ich rozróżnić, a to znaczy, że faktycznie F1 TV ma dobrą jakość transmisji FHD.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sorek21 napisał:

Eleven wygrywa jakością obrazu oraz ma lepszy komentarz. 

Na Eleven 4K całkiem przyjemny obraz.

Kiedyś mieli problem z czerwonym kolorem, w porównaniu do C+ zrobili postęp w kierunku poprawy jakości obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam kwalifikacje F1 do GP Arabii Saudyjskiej i porównuję jakość Eleven 4K do HD, do streamu i do F1TV Pro. Wersja 4K na trzech różnych źródłach ma problem z wypalonymi/przepalonymi bielami. Jasne, białe obszary ekranu są zbyt jasne i tracą szczegóły (jakby kontrast był ustawiony na maxa). W wersji HD zarówno od Eleven jak bezpośrednio od F1 biele są ok, kontrast w normie. Domyślam się, że Eleven dostaje od tego sezonu sygnał 4K w HDR i nieumiejętnie konwertuje go do SDR. Źle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam kwalifikacje F1 do GP Arabii Saudyjskiej i porównuję jakość Eleven 4K do HD, do streamu i do F1TV Pro. Wersja 4K na trzech różnych źródłach ma problem z wypalonymi/przepalonymi bielami. Jasne, białe obszary ekranu są zbyt jasne i tracą szczegóły (jakby kontrast był ustawiony na maxa). W wersji HD zarówno od Eleven jak bezpośrednio od F1 biele są ok, kontrast w normie. Domyślam się, że Eleven dostaje od tego sezonu sygnał 4K w HDR i nieumiejętnie konwertuje go do SDR. Źle to wygląda.

Kolejne GP i kontrast nadal skopany…
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...