Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z 1. ligą żużlową wyemigrowali aż do Extra? Oj chyba nie za dobrze musi być z wynikami, skoro wrzucają do kanału bez reklam. ;) No chyba że podczas żużla ich za dużo nie puszczają i to też dlatego, nie wiem w Eleven nie oglądam. ;)

7x Budesliga 2, 4x Championship, 2x Ligue1, ciekawa hierarchia. ;)

@kocik89 Warunki umowy... dość dziwnej umowy.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób też ogląda studio z analizą i z wywiadami z większością kierowców. Zainteresowanie jest duże, widać to na pewno na TT. No ale cóż zobaczymy jak to rozwiążą.

Co macie z tych wywiadów? 90% to powtarzana paplanina, że będą walczyć i bla bla bla. Kilka razy w roku się zdarzy jakaś ciekawa reakcja na pytanie albo emocjonalna wypowiedź maglowana potem tygodniami. Nie wiem jak ktoś może lubić te ułożone wcześniej odpowiedzi kierowców kopiowane w kolejnych wywiadach czy po kwalifikacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście z grubej rury zaczynają przygodę z piłką niemiecką w Eleven. Mirosławski też mi jakoś nie przeszkadza. Mimo, że w Eleven więcej jest komentatorów słabych niż dobrych to jego akurat lubię słuchać i wcale bym się nie obraził gdyby komentował najważniejsze mecze :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co macie z tych wywiadów? 90% to powtarzana paplanina, że będą walczyć i bla bla bla. Kilka razy w roku się zdarzy jakaś ciekawa reakcja na pytanie albo emocjonalna wypowiedź maglowana potem tygodniami. Nie wiem jak ktoś może lubić te ułożone wcześniej odpowiedzi kierowców kopiowane w kolejnych wywiadach czy po kwalifikacjach.

Taa ułożone, widac F1 nie oglądasz. Ricciardo nigdy nie mówi banalow. Ostatnio cisnąć zaczął Maxowi od amatorów itp itd haha.

 

Magnussen też nie przebieral w słowach co Sokół przetłumaczył "possij mi kochany" :D studio ogląda sie z zapartym tchem i emocji nie brakuje po wyścigu.

 

PS. Co za dziwna decyzja ze duet Grzywacz & Zieliński do zweite Bundeskopanka zamiast do Sunderland -Derby!! Nie pojmuję.

 

Poza tym do tego weekendu w końcówce sierpnia jeszcze sie wiele zmieni i dojda mecze na EExtra takzd spokojnie.

 

No i szkoda ze nie ma Guziaka przy francuskiej, tez nie kumam eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolega robsonUnitedxD twierdzi że studiu do F1 zastępujące inną relację LIVE to dobra teoretycznie  decyzja? Mało tego z wypowiedzi wynika, że delektować się można - ba emocjonować polemiką studyjną - lol :P To może pójdźmy dalej i niech studio będzie w 11 istotą treści a wyścig czy mecz w tle jakoś się zmieści w ramówce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wyścig F1 jest oczywiście wiadomo ważniejszy od studia i tu nikt nie ma wątpliwości, ale twierdzenie, że studio przy F1 to nic takiego i niepotrzebnego to dla kibica Formuły 1 żart. Pewnie nie oglądasz to nie wiesz co tam się dzieje i jak to jest ważne.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na sucho można tak powiedzieć, ale jest to robione w świetnym stylu, z humorem Kapicy i wielką wiedzą Sokoła. Aż chce się to oglądać.

 

No to ok, bo ostatnie zdanie wcześniejszej wypowiedzi zabrzmiało jakby się działo coś niestandardowego i naprawdę istotnego. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi zawodników i innych osób, analizy czyli to co w każdym studio po wydarzeniu sportowym czy coś więcej?

Nie to co q każdym bo studia w Eleven są inne niz w innych stacjach i jest merytorycznie podsumowane wszystko, a do F1 jak wyżej fan wspomniał jest przy okazji żart i merytoryka w jednym, cos a'la L+Extra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na myśli zupełnie coś innego - moim niszowy zdaniem studio w sporcie, ba nawet komentarz to zbędny dodatek do tego co mnie naprawę interesuje. Wysnuwam na tym forum wielokrotnie postulat o możliwość oglądania spotkań bez audio gadających głów.... nie jestem fanem F1, niemniej zawieszam oko na ogórkach z laliga :P i uważam że 11 zaczyna tracić na wartości robiąc te studia i paplaniny przez weekendy w magazynach podczas gdy tyle się dzieje. No więcej sportu w kanale sportowym poproszę..... A jeśli publicystyka jest potrzeba niech zrobią w SD kanał ze studiem 24 h :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...