Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,że jakoś takich pytań nie zadaje się w stosunku do C+ co będą pokazywać. Pamiętam przez lata powtórki czy nawet jakieś filmy dawali w kanałach sportowych. Każda stacja ma okresy gdzie tych transmisji jest mniej, skoro stacje mają głównie kontent ligowy to wiadomo,że w okresie Czerwiec- początek Sierpnia będzie troszkę pustawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

PIŁKA NOŻNA

 

FA CUP

 

21.05 18:00 E Crystal Palace - Manchester United (+ zapowiedź i ceremonia przed finałem od 16:00)

 

JUPILER LEAGUE

 

19.05 20:30 E   KRC Genk - Anderlecht Bruksela

19.05 20:30 ES Zulte Waregem - Club Brugge

22.05 14:30 E   Club Brugge - KV Oostende

22.05 14:30 ES Anderlecht Bruksela - Zulte Waregem

 

CHAMPIONSHIP

 

16.05 20:45 E Brighton & Hove Albion FC - Sheffield Wednesday

17.05 20:45 E Hull City - Derby County

 

CAMPEONATO BRASILEIRO SERIE A

 

21.05 21:00 E Ponte Preta - Palmeiras

21.05 23:30 E Fluminese - Santa Cruz

22.05 21:00 E Sao Paulo - Internacional

22.05 23:30 E Sport Recife - Botafogo

 

LEAGUE ONE

 

20.05 20:45 E Milwall FC - Bradford City

 

LEAGUE TWO

 

18.05 20:45 E Accrington Stanley - AFC Wimbledon

 

MECZ TOWARZYSKI

 

22.05 18:15 E Anglia - Turcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Merytorycznie był świetny, ale miał te momenty, gdzie bardzo się emocjonował i wręcz krzyczał. Co nie zmienia faktu, że komentatorem był niezłym, a nawet bardzo dobrym. IMHO po prostu duet z Eleven jest jeszcze lepszy. Nawet ten Kapica mnie zaskoczył i w wyścigu wypadł bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Kapica też się podobał. Generalnie komentarz na Eleven mi pasuje, przede wszystkim dzięki Mikołajowi Sokołowi jest bardziej fachowy niż w Polsacie. Gorzej z samym brzmieniem komentarza, bo tu Borówa wymiatał i wcale nie przeszkadzało mi, że nawijał o głupotach :D Ogólnie jeśli chodzi o sporty motorowe, to jak dla mnie rządzi polsatowskie trio z MotoGP - Badziak, Fiałkowski i Jędrzejewski. Ale to już tak trochę poza tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że jakoś takich pytań nie zadaje się w stosunku do C+ co będą pokazywać. Pamiętam przez lata powtórki czy nawet jakieś filmy dawali w kanałach sportowych  :)

Zgadza się, kilka lat temu w Canal+Sport w czerwcu i w lipcu było bardzo dużo filmów.

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie irytuje komentarz Gąsiorowskiego, gdy się pobudza.

Dla mnie komentarz wczorajszego pierwszego okrążenia fantastyczny.

Też mnie to troszkę irytuje, ale jak sobie przypomnę rozemocjonowanego Jędrzejewskiego, to jednak już wolę tego Gąsiorowskiego ;)

Super jak komentator sie emocjonuje, a tak przy okazji wczoraj w GP2 przy potężnym wypadku Jędrzejewski znowu spanikował. :jupi: Chociaż miał jeszcze rezerwy. Zostawia na MotoGP.

Mi Kapica też się podobał. Generalnie komentarz na Eleven mi pasuje, przede wszystkim dzięki Mikołajowi Sokołowi jest bardziej fachowy niż w Polsacie.  Ogólnie jeśli chodzi o sporty motorowe, to jak dla mnie rządzi polsatowskie trio z MotoGP - Badziak, Fiałkowski i Jędrzejewski. Ale to już tak trochę poza tematem wątku.

Wczoraj nie komentował Sokół i do września za bardzo nie będzie komentował F1 w Eleven poza GP Kanady i może poza GP Europy.

 

A trio z MotoGP jest mega. To jest przykład genialnego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma nowy pakiet do "dołączenia" Eleven do pakietu sportowego? Bo ja nie widzę żadnych powiązań.

 

Co do reklam, Eleven od początku zapowiadał, że nie chce reklamować proszków do prania, podpasek i kropli do nosa. Reklamują Pokerstars, BEKO przy okazji meczów Barcy i myślę, że pozostaną przy tego typu reklamach.

 

W końcu nie po to ludzie płacą dodatkowo za te kanały żeby wysłuchiwać, że "konar nie chce zapłonąć" :D

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z mojego postu nie wynika że 11 stanowi element pakietu sport - niemniej stanowi już integralną część oferty CP wchodzi w skład pakietu  - co ważne jest do posiadaczy smart domu - dzięki temu na 11 otrzymają 50% rabatu co wczoraj nie było możliwe :D

 

Również nie jestem zwolennikiem reklam podpasek na eleven, brak kolorowych obrazków sprawia że jest to produkt premium - niemniej niewidzialna ręka rynku działa :( Czasowo są to jedyne kanały sportowe w Polsce bez reklam :D

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...