Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są prawa rynku? Takie,że nas naciągają? Jasne,że nikt nam nic nie gwarantował,ale w jeden sezon stracili trzy ligi,i wszystko jest w porządku? Pewnie,że platforma kieruje się swoim interesem,ale my konsumenci nie możemy dać się naciągać. Powtarzam-nie chodzi o kase,ale o zasady. Do końca obecnych umów,te kanały powinny być bezpłatne dla tych co mają opcję C+. Potem mogą być płatne jako opcje dodatkowe,i to wydaje się być uczciwe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauwazylem, ze bardzo czesto pojawia sie pytanie o jakosc w player.pl. Jakosc sie zmienila od kiedy streamy sa platne wczesniej bylo to 720x576 i bitrate do 1mb/s. Teraz rozdzielczosc wynosi 1280x720 i bitrate do 2mb/s max. Nagralem kawalek z meczu live mozecie pobrac i sprawdzic:

http://www77.zippyshare.com/v/y794ck5k/file.html

Uwazam, ze trzy ligi pilkarskie + bonusy za 10zl to bardzo dobra oferta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauwazylem, ze bardzo czesto pojawia sie pytanie o jakosc w player.pl. Jakosc sie zmienila od kiedy streamy sa platne wczesniej bylo to 720x576 i bitrate do 1mb/s. Teraz rozdzielczosc wynosi 1280x720 i bitrate do 2mb/s max. Nagralem kawalek z meczu live mozecie pobrac i sprawdzic:

http://www77.zippyshare.com/v/y794ck5k/file.html

Uwazam, ze trzy ligi pilkarskie + bonusy za 10zl to bardzo dobra oferta.

Przy jakiej prędkości internetu  taka jakość obrazu?Bo u mnie gorzej wygląda transmisja internetowa C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to masz bardzo szybki internet i dlatego taka jakość.Zapewne u mnie wyglądało by to całkiem inaczej choć jestem ciekawy czy też by mi teraz tak zacinało transmisje jak wcześniej.Tym bardziej że po wysłaniu wypowiedzenia na

 

czerstwy,

 

60mbps. C+ online nie mam i nigdy nie testowalem wiec porownania nie zrobimy niestety.

 

 Neostradę zmniejszyli mi prędkość i teraz to ok.2.5 mega od święta 1 mega więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazda jest świetny, a widzę, że teraz doszedł ;) Eleven przynajmniej odświeżył trochę kadrę, kiedyś mi to nie przeszkadzało, że w nc+ komentowały stale te same twarze (nie mówię o włoskiej, bo tam komentarz zawsze był fatalny), natomiast teraz np. przy LM zauważyłem, że niektórzy mi bardzo przeszkadzają. 11 na szczęscie troszkę ludzi przewietrzyła ;)

 

Co do studia...jak mają robić jak nc+, czyli mecz sie skończy, nie minie 10s i oni schodzą z anteny, blok reklam, studio, blok reklam i druga połowa albo kolejny mecz - to już serio wolę bez studia ;) Fajnie, że pokazują statystyki, twarze graczy po meczu i czasami wywiady, tego mi w C+ brakowało, bo oni dosłownie kończyli tak: gwizdek, dziękujemy - imię nazwisko 1, imię nazwisko 2 i koniec :D To ja dziękuje....zero pogłębionej analizy czy w ogóle pokazania po spotkaniu statystyk....

 

No i dodam subiektywnie wczoraj świetny dzień - 4 mecze Serie A live ;) Wreszcie czuję, że śledzę całe rozgrywki ;) Chociaż przydałby się jeszcze jeden kanał...a jak pozyskają BPL, to już konieczność, bo u nich pewnie full to będzie full, więc włoska ucierpi....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Vectrę już dawno przestałem liczyć :). Jakiś problem z dogadaniem się z największymi graczami na rynku jest. Czy to są zbyt duże oczekiwania ze strony Eleven, czy jakiś inny problem, nie wiem. Mieli spowodować rewolucję na rynku, a na razie to tylko szumne zapowiedzi i dodatkowa kasa od nas abonentów. Czyli skończyło się tak jak przewidywałem. Z wielkiej chmury, mały deszczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to niech oni w końcu popracują nad dostępnością. Bo oprócz nc+, ew. Netii to bieda straszna. Nic nie słychać o dołączeniu do CP, Vectry, UPC czy Multimedii. Słabo.

Wygląda na to, że za Elevenami stoi obecnie (nie wiem czy tak było planowane od początku) nc+, które chciało wypompować pieniądze od abonentów. Wiadomo, że poza NC+ nie będzie powiązania pakietów z C+, a dołączenie samych Elevenów mogłoby spowodować odpływ abonentów C+ do Eleven, nie mówiąc już o dołączeniu Elevenów do CP. Tylko NC+ ma duży interes w tym, aby Eleven nie pojawił się u innych operatorów, a Eleven i pozostali operatorzy powinni być bardzo zainteresowani żeby rozszerzyć dostępność Elevenów nawet na zasadzie dostępności w wysokim pakiecie z dopłatą 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno stoi. Specjalnie żeby wypompować parę groszy od abonentów utworzyli kanały w Polsce i paru innych krajach :crazy: . Serio w to wierzycie?

 

Wiadomo absurd ;) Natomiast ciekawi mnie co innego, mianowicie czy Eleven nie jest przedłużeniem BeIN.... ;) I z czasem nie okaże się, że to jednak BeIN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...