Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - to jest tylko jeden kanał, a zobacz sobie ile kanałów telewizyjnych ma C+... No chyba że liczyć też Eleven Sports, ale to i tak jest dużo mniej kanałów niż ma Canal+, a przecież cudów nie ma - jak są 2 kanały to siłą rzeczy jakieś ligi muszą trochę zejść na dalszy plan, czyli np. Ligue 1 w tym przypadku, a i tak te 3 mecze to jest więcej co było w C+ (najczęściej 2 mecze) :wink:

A widzisz... moje 2 posty były napisane sarkastycznie. Chodziło mi o to, że nc+ taką Ligue1 dopiero jako 5 w kolejności, pokazałem, że każda stacja ma jakies priorytety, także Eleven.

A odnośnie Eleven, liczyłem na te szumne zapowiedzi kanału sportowego z prawdziwego zdarzenia... zawiodłem się... no sorry ale od marca mieli sporo czasu aby, większość rzeczy ogarnąć. A reklamowanie na stronie transmisji Full HD rozbawia mnie do łez. Myśleli, że platformy i kable zapłacą krocie za ich kontent, ale się przejechali. Okazuje się, że platformy mają w :censored: nową konkurencję na rynku i próbują ją zblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor, prawie wszyscy sa wsciekli, tylko nikt nie potrafi zrobic takiej akcji jak przy powstaniu nc+, wtedy by ruszyli 4-litery, jak jeden "nc+" tak i drugi "CP", oraz pozostali operatorzy. A tak to: "oni maja czas", abonenci sie nie licza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nic innego nam nie pozostaje, tylko czekanie :D Komentatorzy nie są wcale tacy źli, ale cała organizacja w tym Eleven pozostawia sporo do życzenia... nc+ może mieć do nich jakieś aluzje, ale dlaczego CP robi im takie problemy? Tego nie rozumiem. W końcu zyskaliby abonentów, a zawsze mogliby się dogadać też w sprawie reklam z tym Polsat Media (czy coś w ten deseń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ i CP nie mają żadnego interesu w tym aby dołączyć do swojej oferty tego małego ale bardzo żarłocznego potworka do swojej oferty. Bo wtedy w sobotni wieczór abonenci NC+ zamiast oglądać Ekstraklasę przełączą się na mecz ligi hiszpańskiej, a abonenci CP zamiast wykupić PPV na kolejne walki w klatce też przełączą na ligę hiszpańską albo włoską. W ten sposób karmiliby pieniędzmi swoich abonentów żarłocznego potwora który się utuczy i za jakiś czas podkupi im kolejne prawa. Więc jeśli platformy dołączą ich do siebie to jako opcja dodatkowo płatna. A takie coś nie odpowiada Elevenom bo to dla nich mało opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qxq123

Jezeli to prawda co pisal @rzymski83, to sie nie dziwie ze CP sie nie godzi na taki warunek, bo co im z tego ze dodadza kanaly od najnizszego pakietu. Jak wiekszosc sie rzuci na takie niskie pakiety ? Ja ich rozumie ze chca ich wsadzic do minimum Familijny HD ze Sportem HD. A Eleven chce byc dobroduszny i dostepny dla "Mas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven chodzi o to aby w CP być najtańszym pakiecie i za dodatkową opłatą. A CP chce od pakietu Sport HD z dodatkową opłatą i chyba tu jest problem. A jeśli chodzi o NC+ to nie mam nic przeciwko temu, aby 2 Eleveny dołączyli do pakietu Canal+ za darmo. Kto nie posiada C+ to za dodatkową opłatą od najniższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Eleven w CP to jest jeden szczegół przez który nie mogą dojść do porozumienia, chodzi o pakietyzacje 11. Oni chcieli by być dostępni od najniższych abonamentów za dodatkowa opłatą, na co nie godzi się CP. Dla nich minimum jako opcja Familijny Max HD + Sport i opcja dodatkowo płatna 11. Jeżeli chodzi o miejsce na satelicie to jest wstępne porozumienie z nc+ na wynajem ich pojemności ale weszło by w życie gdyby dogadali się z którąś z platform. Podejrzewam że z nc+ będzie podobnie, dodali by 11 ale tylko dla posiadaczy pakietu z c+Sport jako opcję.

Tylko takie zachowanie CP wypacza całkiem istnienie opcji dodatkowych. Z tego co zrozumiałem, to oni chcą, żeby Eleven było na szczycie piramidy pakietów i trzeba posiadać praktycznie fulla. Mam nadzieje, że Eleven nie ulegnie. Każdy posiadać Familijnego powinien mieć możliwość dokupienia kanału. Kompromisem powinno być olanie Mini.

Jakby stara N-ka istniała, to czuję że szybko by się dogadali, od początku stawiali tam na dowolność dobieranych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie możesz obejrzeć każdy mecz z polskim komentarzem i to w dodatku legalnie...dzięki Eleven to jest możliwe...I powiem jedno nie byłoby w ogóle ich przekazu byłby hejt, jest stream internetowy (za darmo) hejt - no i będzie na SAT w HD to wymyśli się inny hejt ;)

Ja uważam, że Eleven powinien wyłączyć stream - zrobić go płatny na player.pl - wtedy zacznie się płacz, że trzeba płacić...

 

Jaką Eleven ma mieć politykę, jak powstał, bo nc+ nie zainteresowała się prawami do Ligue1 i Serie A ? LL nie byłoby w Elevenie, gdyby Arabowie nie wyczuli momentu i nie sprzątnęli im LL, ale to by nie nastąpiło bez obecności Elevena a ona jest skutkiem bierności nc+ w zakresie Ligue1 i Serie A...i jeszcze hejtować za to, bo ich nie chcą wpuścić - trzeba być kompletnym ignorantem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...