Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi mi, że powinny być wyłącznie dotychczasowi nadawcy, ale tacy którzy są w stanie zagwarantować dostępność sygnału telewizyjnego przed startem 1 kolejki. Sam Miroławski twierdził, że przygotowania ruszyły znacznie szybciej niż pojawiły się pierwsze przecieki na ten temat. Teraz tak kibice czekają... nikt nie wie, jak długo. Najbardziej zastanawia milczenie ze strony Eleven. Brak jakichkolwiek kampanii informacyjnych, reklam. Nic.

 

To, że BeIN chce wykończyć konkurencję może lidze zwisać, ale że dostęp do rozgrywek tracą kibice, to powinno ich zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

A miałeś kiedykolwiek wątpliwości, że gdy w grę wchodzi duża kasa, jest inaczej? Platformy i kablówki dbają głównie o swoje interesy. Jak im będzie się opłacało, to dodadzą Eleven. Póki co, masz streamy za darmo, więc nie narzekaj. Bo jeszcze może się okazać, że nie będzie Eleven w NC+ oraz Vectrze. I będziesz musiał za niego dodatkowo zabulić. :P

 

@Sympozjum

Brak informacji będzie, dopóki nie się z kimś na 100% nie dogadają. To jest bardzo poważna sprawa. Negocjacje bywają ostre, i nie chcą sobie pogłoskami psuć rynku i zamykać drżwi do nikogo. Nie potrzeba im publicznych sporów przez jakieś nieporozumienia. Nie chcą też skończyć, jak FOX Sport. Który zrobił out, zanim na dobre zaistniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araby pompują kasę w Elevena by wykończyć Canal+. Kanał w końcu będzie dostępny. Swoje zrobią Araby.

Skąd wziąłeś informacje, że za Eleven stoją araby ? Podasz jakieś źródło ?

Można się domyślać w końcu kupują razem prawa i zapowiadają następne mają przecież współprace mówi się że w przyszłości beIN zastąpi Eleven :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Vectra ma problem z dodawaniem kanałów. Lepiej im wychodzi usuwanie i zastępowanie jakimś darmowym szajsem :). Bardziej bym liczył na nc+, ale tu też sygnały dochodzące są nieciekawe. Człowiek płaci dwóm operatorom, żeby mieć dostęp do wszystkich kanałów sportowych, a tu taki zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie sugeruję. Po prostu, chciałem podkreślić, że obecna sytuacja nie jest wcale taka zła, jak ją malujesz. :P

 

Ja również nie mogę się doczekać na ELEVENy w Multimedii. Ale dostrzegam plusy. Oby ten stream był za free jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araby pompują kasę w Elevena by wykończyć Canal+. Kanał w końcu będzie dostępny. Swoje zrobią Araby.

Skąd wziąłeś informacje, że za Eleven stoją araby ? Podasz jakieś źródło ?

Można się domyślać w końcu kupują razem prawa i zapowiadają następne mają przecież współprace mówi się że w przyszłości beIN zastąpi Eleven :)

Tak myślałem. Wróżenie z fusów. Nie siej zamętu z łaski swojej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że nie korzystam od 2 tygodni z forum. Dzisiaj otrzymałem info, że ktoś podszywa się pod mój nick. Jeśłi tak jest to informuję dowcipnisia, że kradzież tożsamości (a tak to wygląda) nie jest zgodna z prawem. O fakcie informuję admina formum (Mr. Orbita). Wszelkie wpisy "dowcipnisia" są fałszywe i nie są moje ! Z Forum nie korzystam z przyczyn, których nie mogę ujawnić na forum. To tyle dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba najciekawszy fragment:

 

NC+, które po 18 latach straciło prawa do pokazywania ligi hiszpańskiej, na Facebooku pisze, że wciąż się stara, by jej abonenci mogli ją oglądać. Rozmowy z Eleven trwają od kilkunastu dni i trudno przewidzieć, kiedy się skończą.

 

- Kanałów Eleven nie ma w naszej ofercie. Czy mogą się znaleźć w przyszłości? Nigdy nie udzielamy takich informacji - mówi Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu.

 

Nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, że rozmowy z Eleven prowadzi kablówka UPC, w Vectrze usłyszeliśmy, że ta "nie planuje włączenia kanałów do oferty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: wydzieliłem z tego wątku dwa osobne w dziale Problemy:

1) Eleven i Eleven Sports - jak oglądać na...?

2) Eleven i Eleven Sports - problemy z zacięciami

Robię tak, ponieważ problemy związane z odbiorem zaciemniają treści tutaj. Jeśli komuś tnie - proszę używać tematu 2, a jak chce się zapytać o odbiór na jakimś urządzeniu, TV, PS itp. - wątek 1. Jeśli ktoś tu w ciągu dnia zapyta się o sprzęt - proszę nie odpowiadać, tylko od razu kierować w stosowne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...