Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to dziwi czemu właściciele platform cyfrowych nie idą tokiem rozumowania, że dużo tańszy abonament powinien się przełożyć na dużo większą pulę abonentów, w Polsce takie 40 czy 50 zł za całość powinno zadziałać na tyle, że być może ludzie zaczęli by legalnie oglądać to co chcą zamiast karmić "szarika.

 

Co do sygnału w kablówkach, może nie chcą płacić za coś co nie jest warte aktualnie tyle ile woła 11, a może wolą się nie wychylać i poczekać co zrobi NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna , od x lat ,olbrzymie pieniądze zarabiają sharikowcy i udostępniają właściwie wszystkie kanały satelitarne i nie było na to sposobu aby to zlikwidować.

I nie zlikwidują ,bo nie mają jaj.

A to jest proste jak gwizdek,wystarczy obniżyć cenę i udostępnić dla większej masy ludzi o niskich dochodach ,tak aby abonament na wszystko kosztował 10 Euro a u nas np. 30 zł.

Wtedy każdy by płacił abonament operatorowi a nie sharkiowcom....ale do tego trzeba mieć jaja.

Cena ropy na światowych giełdach była 150 dolarów za beczkę...ale trzeba zatrzymać zarabianie sowietom ,więc cenę ropy obniżyli do 40 dolarów aby wyeliminować bandytę ...można ???

Abonament na wszystko za 10 EURO = 200 milionów abonentów ...można ? nie bo przegrzeje się satelita :lol2:

Patrząc na ostatnie działania nc+ prędzej spodziewałbym się prób blokady szarika niż obniżek cen :mrgreen: Ale tak jak piszesz - na to nie mają jaj. Widocznie lepiej mieć mniejszą stratę z powodu grupki piratów niż "za karę" cofnąć się w czasy nieustannych "promocji polsz*atu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co zastanawiać @Arkon. A powiedz mi w jaki sposób kablówki miałyby pobierać sygnał od Eleven. Może z internetu z ich streama ?

A od czego jest dosył światłowodem? To jest obecnie prostsze, niż emisja satelitarna.

 

Ja wiem tylko tyle, że Multimedia czeka na lepszą propozycję od Eleven (informacja własna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi czemu właściciele platform cyfrowych nie idą tokiem rozumowania, że dużo tańszy abonament powinien się przełożyć na dużo większą pulę abonentów, w Polsce takie 40 czy 50 zł za całość powinno zadziałać na tyle, że być może ludzie zaczęli by legalnie oglądać to co chcą zamiast karmić "szarika.

Właściciele platform chyba lepiej od ciebie wiedzą, co im się opłaca. To jest mit, że niska cena w magiczny sposób przyciągnie klientów. Mamy w tej chwili przesyt na rynku płatnej tv. A wiele osób, w ogóle nie jest przyzwyczajonych, do jakiejkolwiek formy zapłaty za patrzenie w ekran. Niska cena zwiększa ryzyko niepowodzenia, bo rośnie próg opłacalności.

 

@Arkon:

Na lepszej cenie (w grę nie wchodzi już premium, tylko jako część pakietu MAXBOX i Sport HD). Multimedia bardzo dba, żeby nie było podwyżek cen pakietów. Poza tym, będą teraz od września wywalać kanały z analoga. Więc, zrobi się luźniej w sieci i będzie jakis zapas cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - oni razem ze Sportklubem maja ciagle porblemy techiczne, ogladac sie nie da, juz nie mowiac o tej akcji Eleven ze streamem wylacznie:

http://up.programosy.pl/view/vlcsnap-20 ... 9.png.html

 

Eleven to jest w ogole jeden wielki problem techniczny, albo nawet wielka usterka - ciagle im cos nie dziala, podobnie jak Sportkluowi od tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o eleven od samego początku i już wiem dlaczego nie ma ich w kablówkach i na polskich platformach sat.

Z tego samego powodu co piszemy tu na forum:

Ten co ma w domu NC+ - bedą tylko w nc+

Ten co ma w domu CP - będą tylko w cp

I jak tu Wam dogodzic - a nie moze byc tak zeby byli wszedzie dostepni gdzie to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...