Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze nie wiem czym tak niektóre osoby sie jarają, w necie można było od x czasu wszystko oglądać, a tak jest teraz z eleven zadnego kanału na w tv, przeciez jak bylo L1 na ncplus tez było mozna znajsc streama by ogladać:) z tego to na razie telewizja żadna a wy sie jaracie jakbyscie świętego mikołaja zobaczyli:P

Zgadzam sie w 100%.Zaraz sie zacznie "prężenie mięśni"na forum kto ma jakie łącze,jakby to miało coś wspólnego z faktem że Eleven ma być kanałem telewizyjnym.

Kompletnie nic nie wiadomo tak na prawdę.Kiedy sie pojawią,gdzie ? Poszedł stream z meczu PSG i narazie tyle ciekawego.Nie licze TVN turbo.Nie uwierze ,że szkocką albo belgijską jest duże zainteresowanie :smile:

Może będą kiedys te dwa kanały i reszta online.Nie uwierze że wszystko pomieszczą na 2 kanałach (po 5-6 meczy z kolejki) albo bedzie duzo retransmisji.Jezeli zdobędą La lige to fani Barcy i realu i innych bedą musieli na stream przejść ,bo bedzie w tym czasie hit w belgijskiej Live na satelicie .

Po cichu mam nadzieje ze La liga zostanie w nc+ ,tam chociaz pewne i sprawdzone że bedzie to w telewizji.Chociaż coraz bardziej w to nie wierze...zbyt cicho w Elevenie,na coś jeszcze liczą a i Mirosławski nabrał wody w usta i cicho siedzi, nic nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eHdJTJY.png

Kolejne 3 nowe spoty z zapowiedziami transmisji po polsku na Vimeo (https://vimeo.com/elevensportsnetwork) :) Tym razem wykorzystywane są już herby klubów. Czyli Polska jak na razie jest faworyzowana przez ESN jeśli chodzi o Internety :D

 

 

Szczerze nie wiem czym tak niektóre osoby sie jarają, w necie można było od x czasu wszystko oglądać, a tak jest teraz z eleven zadnego kanału na w tv, przeciez jak bylo L1 na ncplus tez było mozna znajsc streama by ogladać:) z tego to na razie telewizja żadna a wy sie jaracie jakbyscie świętego mikołaja zobaczyli:P

Tylko może nie wszyscy mają super ekstra szybki Internet i dlatego chcieliby mieć Eleven w TV z satelity i w kablówkach? A już szczególnie jeśli chodzi o HD :wink:

 

Gorzej jak na CP będzie, a nc+ nie.

Jest jakaś plotka, że nc+ wygrało przetarg na La Ligę.

Czemu Ty ciągle podajesz jakieś plotki? :/

 

Co to za jakość - w necie powinni nadawać w HD też.

Mirosławski coś mówił,że będą mieli małe studio - a takie były zapowiedzi jaka to świetna tv będzie, nowa jakość na polskim rynku.

Czyli według Ciebie wielkość studia jest decydującym wyznacznikiem, czy jakaś telewizja sportowa jest dobra? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię sie niektórym piszącym że"macie za darmo i narzekacie" ..ludzie to ma byc kanał telewizyjny a nie stream w internecie. Zreszta streamów jest w necie pełno,żadna mi rewelacja. Spójrzcie o czym dyskutujemy?

Kto ma jakie łacze ,komu tnie ,na czym oglądać,inne problemy...a co nie którzy juz 30 zł wywalają na tego streama.Chyba nie o to chodzi.

Szczerze przyznam, że komentarz meczu PSG mnie mile zaskoczył.

Kanał Eleven wiele obiecał a co dostaliśmy? jak na razie łaskawie przekazy w internecie.Ja wierze że w końcu kiedyś wystartują i mam nadzieję że wszystko co obiecali będzie na ich kanałach.

Te kanały muszą być w TV ,aby miało to wszystko sens.

 

Internet jest takim samym źródłem sygnału tv jak satelita, czy tv naziemna, tylko nowszym. Internet jest przyszłością telewizji, telewizja sukcesywnie przenosi się do internetu, a nie odwrotnie. W USA, gdzie zazwyczaj mają wiele rzeczy wcześniej, są już seriale tv nadawane tylko w internecie. Oczywiście inną kwestią jest jakość nadawania, ale z tym problem jest zarówno w przypadku tv satelitarnej, jak i internetowej, czy naziemnej. Na pewno problemem w Polsce może być to, że wielu operatorów internetowych ma nadal krytycznie niski poziom oferty. No, ale liczę na to, że polepszenie ofert jest tylko kwestią czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pokazywaliby w kanale na bazie OS

Co to za jakość - w necie powinni nadawać w HD też.

Mirosławski coś mówił,że będą mieli małe studio - a takie były zapowiedzi jaka to świetna tv będzie, nowa jakość na polskim rynku.

Czyli według Ciebie wielkość studia jest decydującym wyznacznikiem, czy jakaś telewizja sportowa jest dobra? :shock:

Chciałbym, aby to była realizacja z takim rozmachem jak w C+.

Masz CP, więc nie wiesz jak powinno się pokazywać mecze.

Obraz HD w Cyfrowym Polsacie jest dużo gorszy niż w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę że jest dobra może warto zmienić tv na lepszy lub lepsze łącze :) za friko ogladasz i jeszcze ci źle :)

W moim przypadku TV jest dość dobry z niezłymi parametrami.A co do łącza to sugerujesz bym sobie sam pociągną światłowód?A może masz jakieś inne pomysły?Na dzień dzisiejszy nie ma najmniejszych szans na szybszy internet.Nadawanie tylko w internecie to jedno wielkie nieporozumienie.Każdy poważny program pojawia sie w kablówkach lub satelicie ten jak widać nie.Mam wrażenie że problem nie leży tylko po stronie operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koźmiński słyszał dość sensacyjne wieści odnośnie Orange Sport,ale na razie nie może się nimi podzielić - pisze na TT.

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/statu ... 9803194368

Może Eleven zajmie ich miejsce.

 

Mam wierzyc facetowi, ktory twierdzil, ze wyniki przetargu na lige hiszpanska beda na 100% znane 2 tygodnie temu. On dla mnie po tej bzdurze przestal byc wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa jedynie o LE, a o hiszpańskiej pisał, że nie ma terminu.

Znowu, ktoś coś napisał na TT, a na forum już parę osób łyka jak młode pelikany. Za chwilę się zaloguje Alf i już wg niego będzie czarne na białym, że Fox przejmuje Orange. :lol2:

Ktoś zrobi zaraz z tego film, że będzie jeszcze fuzja z Eleven, a najgorsze w tym wszystkim jest, to że my biedni kibice kopanej dalej jesteśmy w :censored: i nie wiemy gdzie będziemy oglądać ulubione zespoły.

Kibice BPL wiedzą, że dostaną ten sezon w C+, nie wiadomo co potem. Ekstraklasa i LM przez parę lat w C+. Serie A i Ligue1 na razie tylko w streamie. Ligi już grają, przynajmniej francuska... a kanałów tv nie widać. Puchary krajowe, LE, Hiszpańska... dalej nie wiadomo gdzie i za ile... przecież mamy czas... co tam kibice w PL... możemy ich dalej :censored: , kto nam zabroni i tak zapłacą.

Ja wiem, że to biznes, ale trochę szacunku abonentom się należy, robią z nas :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...