Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał żeby Eleven wywalczyło LA LIGA, wtedy wreszcie była by ta liga w Polsacie, takim ruchem mogliby jeszcze więcej ugrać w negocjacjach co do dostępności w kablówkach, a nc+ mogliby utrzeć nosa i nie dawać im wcale dostępu do tych kanałów. Ale by się działo. :D

Polsat mógłby tam potajemnie wesprzeć Eleven w walce z nc+ i wygarnąć dużo dla siebie.

Co raz ciekawiej zapowiada się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa strategiczna zagrywka, aby podbić cenę za ligę hiszpańską. Jestem spokojny o to, że nc+ wygra w przetargu.

Jezeli nc+ bylo o wlos o utraty Ekstraklasy na rzecz Eleven to tym bardziej moga przegrac przetarg na La Lige. Nie sadze by Eleven chcialo poniesc druga porazke z nc+. Ewidentnie poluja na produkt absolutnie premium, nie udalo sie z Ekstraklasa to teraz skupiaja sie na lidze hiszpanskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy, to normalnie mają orgazm, że za niedługo, aby piłkę w TV ogarnąć, trzeba będzie mieć 2 platformy i z 3 kablówki.

No chyba, że się jest abonentem CP i liczy na drapane... Bo jak przyjdzie co do czego, to jak trzeba będzie zapłacić parę grosza dodatkowo, to i tak nie wykupią. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fana pilkarskiego najgorszy jest monopol. To dzieki temu ze obok nc+ jest CP mozna ogladac w Polsce lige rosyjska czy ukrainska. Eleven spowodowalo ze Serie A i Ligue 1 ma byc pokazywana w takim zakresie jak Bundesliga a nie dwa razy mniej. Na rywalizacji kibice tylko korzystaja. Co do cen to nie zapominajmy ze zyjemy w dobie szybkiego internetu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa strategiczna zagrywka, aby podbić cenę za ligę hiszpańską. Jestem spokojny o to, że nc+ wygra w przetargu.

Jezeli nc+ bylo o wlos o utraty Ekstraklasy na rzecz Eleven to tym bardziej moga przegrac przetarg na La Lige. Nie sadze by Eleven chcialo poniesc druga porazke z nc+. Ewidentnie poluja na produkt absolutnie premium, nie udalo sie z Ekstraklasa to teraz skupiaja sie na lidze hiszpanskiej.

Tylko gdzie oni niby tą La Ligę zmieszczą? Skoro C+ mając kilka kanałów (liczę zarówno C+, jak i Sport i Family 1/2 + nSport) nie potrafił tego sensownie zrobić z ligą włoską, francuską i hiszpańską.

 

Dla mnie walka o La Ligę to typowy chwyt marketingowy, by być nadal widocznym na rynku. Jeszcze niedawno stanowczo zaprzeczali, że o więcej praw piłkarskich nie mają zamiaru walczyć, co jest racjonalne przez liczbę kanałów i transmisji. Nie mówiąc już o tym, że potwierdzili, że chcą pokazywać po 5 meczów z francuskiej i włoskiej. A odpalić 3 kanał to nie da się tak "hop siup" jak wszyscy myślicie. Póki co nie ma ani widu, ani słychu o Eleven i Eleven Sports i nie zdziwię się, jak 2 sierpnia mecz Tarczę Wspólnoty będziemy oglądać tylko i wyłącznie online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fana pilkarskiego najgorszy jest monopol. To dzieki temu ze obok nc+ jest CP mozna ogladac w Polsce lige rosyjska czy ukrainska. Eleven spowodowalo ze Serie A i Ligue 1 ma byc pokazywana w takim zakresie jak Bundesliga a nie dwa razy mniej. Na rywalizacji kibice tylko korzystaja. Co do cen to nie zapominajmy ze zyjemy w dobie szybkiego internetu :D

 

Zgodził bym się, ale transmisja przez internet odbiega od sat/kabel.

Nie widzę przeszkód odnośnie konkurencji, ale chciałbym mieć możliwość otrzymania tych wszystkich kanałów u jednego operatora, kosztem wyższego rachunku. Chcesz mieć wszystko, to zapłać, a co niektórzy chcą wiele za zupełną darmoszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie oni niby tą La Ligę zmieszczą?

W CP :D Sami będą pokazywać jeden, dwa najważniejsze mecze a resztę "oddadzą" CP. W zamian dostaną miejsce w platformie i IPLA. Z automatu prawie 4 mln. potencjalnych widzów, 2 mln. w IPLA i na dodatek sprzedaż reklam w Polsat Media, miejsce na satelicie. Nic ich nie będzie interesować :) Może to fikcja ale bez jakiegoś dealu z nc+ czy CP kanał telewizyjny chyba nie ma szans na przetrwanie w polskiej rzeczywistości. Obecność tylko w kablówkach czy póki co w internecie chyba nie wystarczy na przynoszenie zysków. No i CP po coś składa wnioski o koncesję dla 2 kanałów sportowych :) W sumie gdyby dogadali się z CP to nc+ musiałby ich dołączyć by nie stracić. I na odwrót. Gdyby nc+ miała w ofercie ESN to i CP powinien go dodać by nie "zachęcać" abonentów do przechodzenia do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę jak czytam niektóre posty to nie wiem czy płakać czy sie śmiać..

Dobrze że te 2 sierpnia coraz bliżej ,z drugiej strony istnieje szansa że 1.08 forum się wyłoży,serwery nie wytrzymają.

Teorie spiskowe że polsat coś potajemnie z eleven...scenariusz goni scenariusz.

Nawet jest juz układ meczów ligowych jakie i o której będą..

Ja rozumiem że podniecenie sięga szczytu, ale nie dajmy się zwariować.Na razie wiemy że coś ma ruszyć,ale gdzie??? Tego na prawdę nie wie nikt...a nie zapomniałem niektórzy na forum wiedzą.

Tak jak napisał @ wyżej że to wszytsko to dopiero na 22.08 albo i jeszcze poźniej zacznie normalnie fukcjonowac.Muszą sie znaleźć(czytaj:dogadać z ESN) operatorzy,którzy też muszą wiedzieć co biorą(cena).

A tu jeszcze nie wiadomo do końca co będzie na elevenie...

Sam tu często zaglądam, ale w jednym konkretnym celu -żeby dowiedzieć sie czy La liga bedzie na nc+..tylko to mi potrzeba do szczescia w nc+ a eleven...jak dla mnie to mocno srednio mnie kręci..moze ewentualnie l.włoska i najbardziej FA cup

 

Edit:

Zapomniałem dopisać..aż się boję o ekipe komentatorską..Ci to na prawdę moga skopać najlepszy mecz.Tu tez trzeba wziąść pod uwagę że za ciekawie to moze nie być.Najlepsza śmietanka na platformach siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle by się stało gdyby La liga czy LE zniknęła z NC+ . Teraz jest optymalnie, NC+ straciła ligi, które traktowała po macoszemu i dzięki nowemu nabywcy jest szansa,że będą szerzej pokazywane . Dodatkowo mają szkocką ligę. Nabycie La Liga pokrzyżowało by te plany, na które liczą fani tych dwóch wyżej wymienionych lig,

Natomiast do pokazywania takich rozgrywek jak LE potrzeba przynajmniej 4 kanałów sportowych. Oczywiście takie Eleven czy nawet TVP z 1 kanałem może nabyć,ale czy to będzie korzystne dla kibica?? Wątpliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nim nc+ wyda więcej kasy, a skutkiem może być być np. przegrana w przetargu na LE.

A dzięki temu Polsat mógłby to do siebie p[beep]rnąć... :>

 

Przetarg na La Ligę nie ma deadline'u, a wyniki przetargu na LE już w tym tygodniu.

To Eleven musiałoby mieć 3 kanał dedykowany lidze hiszpańskiej

Eleven La Liga Sports :lol:

 

Prawie jak beIN SPORTS 3 Premier League, a Azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast do pokazywania takich rozgrywek jak LE potrzeba przynajmniej 4 kanałów sportowych. Oczywiście takie Eleven czy nawet TVP z 1 kanałem może nabyć,ale czy to będzie korzystne dla kibica?? Wątpliwe..

Poczytajcie najpierw dzisiejsze informacje. ELEVEN nie ubiega się o Ligę Europejską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jak co, to takiego [beep]u i zamieszania na rynku praw sportowych w Polsce dawno nie było ;)

 

Podobne było chyba przy wejściu beIN SPORTS do Francji. Mniejsze też może przy BT Sport w Wielkiej Brytanii. Chociaż niemały chaos też jest i teraz, bo wielu czeka przesiadka z Sky Sports do BT Sport właśnie, jeśli chodzi o UEFA Champions League i UEFA Europa League. Do tego podwyżki cen abonamentu z tego względu. Największe dla abonentów Sky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...