Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że La Liga zagości w CP. I Eleven i CP mają "układ" przeciwko nc+.

Taaa, na bank już to widzę. Dodaj do tego, że główne dowodzenie jest w Al Jazeera. A wmiesza się w to jeszcze TVP Katowice, a docelowo szefem redakcji ma zostać Andrzej Zydorowicz, Mirosławski to przykrywka. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że La Liga zagości w CP. I Eleven i CP mają "układ" przeciwko nc+.

Odebranie ligi hiszpanskiej i brak kanalow Eleven w NC+ to ogromna szansa na oslabanie NC+. Wiedza o tym zarowno w Polsacie jak i Eleven. Pytanie czy Solorz zgodzi sie wylozyc kase na La Lige.

 

 

Wolna jest rosyjska liga ktora jest najlepsza liga na swiecie.

Nie jest wolna.

A kto niby ma prawa do rosyjskiej Superligi w siatkowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski zapowiadał najlepszy sport, ale z oferty to raczej nie wynika są zainteresowani NBA bo koszykówka ale jakie wolne prawa są jeszcze z Siatki skoro mają juz włoską lige? ;-):/

Nie rozumiem takich komentarzy. Ci miał zapowiadać: U nas najgorszy sport?? Aha i najlepszy sport nie oznacza wyłącznie piłki nożnej, która i tak będzie znacząco dominować w ofercie z tego co widać. Trudno oczekiwać,że nagle wszystko wykupią,a NC+ wszystko potraci, skoro utraciła część praw to i zaoszczędziła środki, które mogła na nie wydać i przedłużyć inne prawa czy kupi nowe. Z drugiej strony nadawca kanału musi mierzyć siły na zamiary.Trzeba brać pod uwagę,ze się ma dwa kanały i też nie przesadzić z ofertą by prawa mogły się zwrócić. Co do dostępności i cen to nie ma co spekulować. Trzeba poczekać.

Opcja internetowa też mi się podoba. Np. mnie nie interesuje dostęp do CP cały czas,ale np. w okresie Wimbledonu już tak, więc wykupuję sobie na miesiąc i mam. Bo nie chcę się wiązać z kimś na lata. Dziwi mnie,że takiej możliwości nie ma w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że La Liga zagości w CP. I Eleven i CP mają "układ" przeciwko nc+.

Odebranie ligi hiszpanskiej i brak kanalow Eleven w NC+ to ogromna szansa na oslabanie NC+. Wiedza o tym zarowno w Polsacie jak i Eleven. Pytanie czy Solorz zgodzi sie wylozyc kase na La Lige.

 

 

Dodam troche oliwy do ognia, Polsat zarejestrowal kilka nowych domen min., Polsatsport2.pl .com i Polsatsport3.pl .com

Cos jest na rzeczy ? Wspolpraca ESN - CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławski zapowiadał najlepszy sport, ale z oferty to raczej nie wynika są zainteresowani NBA bo koszykówka ale jakie wolne prawa są jeszcze z Siatki skoro mają juz włoską lige? ;-):/

 

Jeśli chodzi o koszykówkę to obok północnoamerykańskiej National Basketball Association jest też ostatnio dostępna na antenie SportKlub hiszpańska Liga Endesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie sądzę, by CANAL+ po utracie Serie A i Ligue 1 pozwolił sobie na odpuszczenie praw do La Ligi, wręcz przeciwnie, będą zdeterminowani do wygrania przetargu.

 

Ponadto rejestracja przez Polsat kolejnych domen nie musi wcale oznaczać chęci ich uruchomienia. Po co mieliby tworzyć 2 nowe kanały sportowe, skoro posiadają już 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chrzanicie. Boże… Aż czytać się nie chce.

 

Nie sądzę, by CANAL+ po utracie Serie A i Ligue 1 pozwolił sobie na odpuszczenie praw do La Ligi, wręcz przeciwnie, będą zdeterminowani do wygrania przetargu.

 

Ponadto rejestracja przez Polsat kolejnych domen nie musi wcale oznaczać chęci ich uruchomienia. Po co mieliby tworzyć 2 nowe kanały sportowe, skoro posiadają już 3...

Bo może zrobiliby zwykły rebranding tych obecnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że La Liga zagości w CP. I Eleven i CP mają "układ" przeciwko nc+.

Odebranie ligi hiszpanskiej i brak kanalow Eleven w NC+ to ogromna szansa na oslabanie NC+. Wiedza o tym zarowno w Polsacie jak i Eleven. Pytanie czy Solorz zgodzi sie wylozyc kase na La Lige.

 

 

Dodam troche oliwy do ognia, Polsat zarejestrowal kilka nowych domen min., Polsatsport2.pl .com i Polsatsport3.pl .com

Cos jest na rzeczy ? Wspolpraca ESN - CP ?

 

I są plotki, że Polsat i Eleven mogą do kanałów wykorzystać koncesję Polsatu Sport Weekend i Polsatu Film 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórych ponosi coraz większa fantazja. Tak, Polsat wyłoży kupę kasy za ligę hiszpańską, skoro oni dużej kasy w piłkę nie inwestują. Już pomijając fantazję któregoś poprzednika, który chciał meczów w darmowym Polsat Sport News. Tak, będą tam pokazywać Gran Derbi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając fantazję któregoś poprzednika, który chciał meczów w darmowym Polsat Sport News. Tak, będą tam pokazywać Gran Derbi :lol2:

Pragnę zauważyć że jeszcze niedawno 1 mecz na jakiś czas (na pewno Gran Derbi) w otwartym kanale pokazywała chorwacka telewizja publiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...