Skocz do zawartości

Faktmobile - sieć GSM gazety Fakt


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co Iliad zrobi z Fakt Mobile?

 

https://businessinsider.com.pl/media/play-przejecie-przez-francuski-iliad/0evf0vc

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/francuzi-kupuja-play-co-teraz-bedzie

 

Chyba zacznę się rozglądać, gdzie w razie czego można czmychnąć... ?

Może za Fakt Mobile dadzą Free Mobile? :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy i kiedy coś zrobią z Fakt Mobile zależy nie tylko od Playa lub jego właściciela, ale zapewne też od Ringier Axel Springer. Ewentualne poważniejsze zmiany będą zapewne zakomunikowane z wyprzedzeniem i będą wprowadzene w momencie (re)negocjacji umowy pomiędzy tymi firmami.

Rynek telefonii komórkowej się zmienia dość dynamicznie (szczególnie w dziale operatorów wirtualnych, próbujących konkurencyjnymi ofertami "przebić się" na rynku) i szukając teraz ofert, a zmieniając sieć np. za rok możemy mieć nieaktualne informacje, więc myślę, że nie ma co się martwić na zapas. Ja jestem spokojny o mój numer w Fakt Mobile. :)

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mp107 napisał:

Ja jestem spokojny o mój numer w Fakt Mobile. :)

Wiesz, ja mam złoty kupiony na Alle i przeniesiony do FM i spadek po FOLX-ie również przeniesiony do FM, więc jestem megaczujny w kwestii co się wydarzy z Fakt Mobile, bo nie chciałbym ich stracić... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej jaszek wyjaśnił temat, a wy dalej klepiecie bez sensu.

 

Fakt mobile to MNO Playa. Play kupił od Axela prawa do wykorzystywania nazwy, grafik faktu i to wszystko. To nie jest operator wirtualny, tylko marka P4.

Podobnie jak Tu Biedronka to MNO T-Mobile.

 

Jak dalej nie wierzycie to otwórzcie dowolny PDF "Faktu", czy Biedronki i sprawdźcie, kto wam świadczy usługi. Nie firma krzak z 5000 zł kapitału w KRS, tylko któryś z operatorów infrastrukturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodałeś w kolejnym, że nie chcesz stracić swoich super numerów. Czyli dalej nie rozumiesz, że podmiotem świadczącym tobie usługi jest P4 ?

W razie likwidacji sumbarki (bo umowa na wykorzystywanie marki faktu się skończy) przeniosą cię do Play i to wszystko. Tak jak to było np. z klientami MNO MTV Polska. Projekt zakończony i migracja bazy do T-Mobile na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne z Fakt Mobile nowy właściciel nic nie zrobi. Może nawet nie zauważy od razu, że coś takiego działa :) Nie widzę od dłuższego czasu chęci jakiegokolwiek rozwoju marki. 

Edytowane przez jaszek
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Starterów Fakt Mobile praktycznie już nie ma na rynku, a i ciężko jest znaleźć salon Play w którym można przenieść numer do tej submarki. Na szczęście jest prosty myk na numer w Fakt Mobile (kilka godzin temu własnoręcznie go przetestowałem). 😃

 

1) Przenosimy numer do Play na kartę (lub kupujemy nowy starter) 


2) Za pomocą kodów USSD zmieniamy obecną taryfę na "Lubię to!" (*163*7#)


3) Po kilkunastu minutach zmieniamy taryfe na "Play na kartę" (*163*6#)


4) Po kolejnych kilkanastu minutach możemy już wybrać na klawiaturze kod *163*12# który przeniesie nasz numer do Fakt Mobile. 😃

 

Kilkadziesiąt minut później powinna zmienić nam się nazwa operatora (na telefonie) na "Fakt Mobile", jeśli tak się nie stanie możemy zrobić to ręcznie (szczegóły http://www.etykietka.play.pl/ ) . 😃


 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...