Skocz do zawartości

Faktmobile - sieć GSM gazety Fakt


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
5 godzin temu, SatExpert napisał:

a2mobile?

Tu zwalnia prędkość wraz ze zużytym limitem danych. 

 

do 5 GB - brak ograniczeń 
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s 
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s 
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

Jeśli nie przeszkadza Ci umowa na rok, polecam tę opcję:

 

https://www.naumobile.pl/oferta/internet/

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaszek napisał:

Jeśli nie przeszkadza Ci umowa na rok, polecam tę opcję:

 

https://www.naumobile.pl/oferta/internet/

Przeszkadza. :) Telefon tylko pre-paid. :)

13 godzin temu, jaszek napisał:

Tu zwalnia prędkość wraz ze zużytym limitem danych. 

 

do 5 GB - brak ograniczeń 
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s 
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s 
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s

 

Trudno - przeżyje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 23:03, djadijos napisał:

I jeśli nie przeszkadza Ci skansen Plusowy ;)

Nie można aż tak demonizować Plusa :) Mój wynik sprzed chwili, LTE 1800 MHz, 5 km od nadajnika, brak anteny zewnętrznej:

202762361

 

Wieczorami spada to 8-10 Mbps. Cały czas mam więc stabilne łącze.

 

Jest naprawdę wiele miejsc, gdzie Plus działa najlepiej. NetWorkS! ma więcej stacji, lepiej wyposażone, ale stacje te obsługują znacznie więcej klientów. 

 

U mnie np. zdecydowanie najlepiej wypada Plus. W grudniu dodali na moją stację po jednym sektorze dla każdego z pasm (teraz łącznie jest po 4 sektory). Na NetWorkS! osiągam w porywach 8-10 Mbps, zaś w momencie przeciążenia sieci podczas ubiegłorocznych wakacji (sezon turystyczny) miałem 1-3 Mbps. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości to jednak Plus ma ogromne zadyszki, nie wyrabia,szczególnie w miastach. Poza tym mają duże też braki zasięgowe.

 

1 godzinę temu, jaszek napisał:

NetWorkS! ma więcej stacji, lepiej wyposażone, ale stacje te obsługują znacznie więcej klientów.

Mają więcej klientów,bo ludzie zaczęli odchodzić od Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zauważyłem, że tak postąpiło już to, o czym piszecie. Zgadzam się też, że w miastach Plus często jest przeciążony. Za to w mniejszych miejscowościach często wypada najlepiej :)

 

Tu wynik sprzed chwili, czyli wieczorową porą:

 

202941893

Z Plusem jest jeszcze taki problem, że przywalają klientom FUP-em. Stąd też czasami biorą się oskarżenia o wolny transfer, który po prostu zwalnia z powodu wykorzystania pakietu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus wypada dobrze, w mieście.

Ostatnio wykonałem drobne testy dla siebie. Plus, T-mobile, Orange, na Play zabrakło czasu, może później. Bez spinania się na jakość sprzętu czy najlepsze możliwe warunki połaczenia.

Plus ma najlepszy poziom sygnału, max zanotowana prędkość to "50 mega" download, przeważnie do "20". Upload do "5".

T-mobile i Orange miały jednakowe wyniki, zasięg słaby, prędkości, o ile dobrze pamiętam, nie przekroczyły "20" przy download. Upload mizerne "1 - 2 mega".

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Białystok, to "oczko w głowie" Plusa - to tutaj testują nowe rozwiązania, podobno wykręcili 600 Mbps (https://satkurier.pl/news/171762/ponad-600-mbs-w-sieci-lte-plus-advanced.html). T-Mobile i Orange faktycznie wypadają gorzej, ale po refarmingu (w tym lub przyszłym roku), sytuacja powinna się zdecydowanie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 9.06.2015 o 22:50, studiolitek napisał:

Jak myślicie projekt przetrwa długo?

 

W dniu 9.06.2015 o 22:56, mastano napisał:

Nie :) Jest od groma na polskim rynku wirtualnych operatorów i tylko będzie to wyrzucanie pieniędzy RASP w błoto. Moim zdaniem ten projekt nie przetrwa długo.

No i co niedowiarki, sieć ma już 5 lat z okładem i całkiem dobrze się trzyma (żal tylko tego pakietu 20 GB). :) Ja się pochwalę, że miesiąc temu okazyjnie na Alle kupiłem złoty numer w Orange na kartę i od razu przeniosłem go do FM i jestem z tego powodu mega zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...