Skocz do zawartości

Wszystkie kanały świata...


Leniwiec912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie.

To mój pierwszy post za co z góry przepraszam że w tym dziale ale nie wiem do końca gdzie go umieścić.

Trafiłem tutaj iż nie daje mi spokoju pewna sprawa.

 

Zacznijmy od nowa...

 

Pracuje na wyjazdach, przeważnie w różnego rodzaju domach wczasowych gdzie przebywa sporo osób.

Jakiś tydzień temu poznałem gościa, przy piciu ;) który po pewnym czasie zapytał mnie tak po prostu co bym zrobił gdybym mógł oglądać wszystkie kanały świata.

Na początku wyśmiałem go i w ogóle nie brałem tego poważnie. Mówiłem że to nie możliwe... On uparcie stał przy swoim i powiedział że mi to udowodni.

 

Przywiózł ze sobą na hotel dekoder, którego nie ma na polskim rynku... ani allegro, olx... wiem bo już sprawdzałem...

 

Ale do rzeczy. Przyszedł, podpiął ten dekoder pod Satelite i od razu powiedział że musi być dostęp do internetu... Po chwili na ekranie wyskoczyła lista kanałów i to pare tysięcy a w śród nich wszystkie PL kanały wszystkie N Sporty czy tam Calal + HBO Polsaty TVNy no po prostu wszystkie nawet te których nie znałem :D

 

Dopowiem jeszcze że w dekoderze nie było rzadnej karty ani pendrive... Po prostu dostęp do intetneru i satelita i to wystarczy.

 

 

Moje pytanie jak to możliwe.

 

Gość powiedział żę dekoder ma z Algierii... nie wiem ale znalazłem 1 taki dekoder na ebay właśnie w algierii...

 

Może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten tuner w ręku kiedyś na instalacji. Faktycznie uiszczasz jednorazową opłatę i cały rok ogladasz. Sam się zastanawiam jak to możliwe :)

Ogólnie Pan miał Brenna tuner, ale modelu nie znam :/

 

 

Ja mam pełną nazwe tego dekodera bo podejrzałem tylko boje sie... żeby mnie jakaś policja nie zgarnęła hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to ja nie wiem. Możesz podać model na pw :)

 

 

Jestem nowy i nie mogę pisac PW...

 

Napisałem do Ciebie na gg...

 

 

Ale może jeszcze inaczej. Powiem że jest to Dekoder firmy STARSAT ... Modelu na razie nie zdradzę. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim dekoderem ??

 

Aha zapomniałem jeszcze że wszystko było w języku polskim choć nie wiem jakim cudem skoro nie ma tego sprzętu w polsce... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Algierią to mi się ATLAS kojarzy.

 

Działa to pewnie w większości na szaringu + jakieś tam klucze "na wyłączność" przeszyfrowane w format atlasowy, żeby inne hakery (powiedzmy wprost, złodzieje) nie podczepili się i nie "oferowali" w swoich usługach złamanych pakietów przez tych od atlasa.

 

Ogólnie rzecz biorąc jest to całkowicie nielegalny proceder i należy trzymać się od niego z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii za 100 euro/rok Idziesz do arabskiego sklepu RTV i masz wszystko z Dreamboxa.

Po platformach przełączasz jak po kanałach :)

Mój kumpel to posiada, a w tym NC+Polsat Cyfrowy Sky UK SkY DE MTV Network C+ fr i masa innych.

Za użyczenie swojej karty NC+ proponowano mi darmowy abonament, jest to wyżej wymieniony Sharing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...