Skocz do zawartości

TV do 15 000zł


Rekomendowane odpowiedzi

$ rośnie i rośnie i podali cene tego SONIACZKA 65 ' ale brak danych technicznych wiemy że nic nie wiemy ale znana jest zbliżona cena ~13000zeta i teraz jestem ciekaw jak reszta zapoda cennik śmiem twierdzić że SONY będzie najdroższe.

Gdzie podali cenę? Daj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Import telewizora to akurat średni pomysł. Ja tylko tak robię z odtwarzaczami, żeby móc czytać płyty z innych regionów. :P

 

Zobaczymy jak to będzie u nas cenowo, i z innymi modelami.

 

Z ciekawości zapytam, jaki to konkretnie zestaw? Napisz model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie działa spoko to o czym mówisz to seria TV z 2014 wszystko jest bez zmian i ci co się znają oddali te TV i czekaja na 2 kwartał niby SONY ma wydać TV z Andkiem 5.0 to może wtedy Philips zareaguje bo na chwile obecną Philips jest TV dla betatesterów.

 

Działa, bo sam się bawiłem tym telewizorem i dla mnie chodzi wyśmienicie. Tak jak pisałem wcześniej, jak na najlepszych smartfonach z Androidem. Wcześniej były wprawdzie problemy z Input Lagiem, ale kolejne aktualizacje eliminowały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile 1 dzień tydzień? po korzystaj z niego miesiąc .Filmik youtuba wyraźnie wyjaśniał co się pojawiało .

 

Bloger Obywatel HD korzystał z niego kilka miesięcy i nie wskazywał na takie problemy. Były jakieś kłopoty z softem rozwiązywane z kolejnymi aktualizacjami Androida, pierwszy telewizor tego typu, drobne usterki na początku można wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie obserwować jednak Philipek u nas ma tragiczny rating wszedzie tylko Sams LG Panas i SONY wybaczyć można dużo ale klient/gwarancja u Filipa to wygląda jak Polski sąd wszystko-jutro a potem pojutrze aż sie pojawi nastepny model.

 

Ja w październiku już miałem kupować Toshibe tą z IPS 2660 a teraz Panas jest za 16xx oszczędzam 1000zł raptem pół roku bo biore Panasia

 

Jednak jakość obrazu Filek to pionerzy szkoda że wtedy sytuacja z oprogramowaniem była taka tragiczna.

 

http://allegro.pl/tv-philips-65pus9809- ... 91858.html

 

Niektórzy twierdzą że nic nie będzie takie jak plazma ale będą telewizory plazmopodobne różnice zobaczy tylko ten kto korzystał odpowiednio z Plazm oraz LCD starych jeszcze gdy LEdowskich nie było w innym wypadku będzie tylko komentarz typu plazmopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorówna, ale w jakim sensie? Moim zdaniem, plazmy były przeceniane. Poza dobrą czernią, nie miały nic nadzwyczajnego. :P

 

Zgadzam się z tym twierdzeniem w zupełności. Jest pewna moda na gadanie jakie to czasy były piękne kiedy dominowały plazmy, a teraz telewizory to dziadostwa służące do wyłudzania kasy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Plazmy były też w rozdzielczości 4:3 a LEDy jak się pojawiały to od razu 1080p a wcześniejsze LCD 720p . Dużo TV od lat 2006-7 które się pojawiały to były raptem 720p

 

Plazmy górowały wyłącznie czernią i kolorami LCD i LEDY były płynniejsze na Plasmach nadal wypalało się logo a znowu na Lcd i ledach martwe pixele . Jak widać wszyscy się wycofali z plazm bo generowały straty a Kowalski wolal EDGE leda bo tańszy ale nie brali pod uwage że częściej z takim TV do serwisu jak z Plazma

 

 

A o to rok +- 1996 big_Panasonic%20Tx32pm1%2032%20Inch%20Tv%207001.jpg Swego czasu polowałem na takie coś :brawo:

 

 

Ogólnie patrząc na rynek i cennik TV to obecny jest tańszy od tego co było po wprowadzeniu HD i Full HD w cenie 15000zł to mogłeś kupić jedynie dopra plazme i to nie koniecznie z 100hz

 

Teraz to ja już widze spadek cen 4k na siłę wciskanie 4k. Weź teraz włącz na takim 4k jakiś kanał fta w 4:3 i bitrate do 2mbit :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda jest prądożerny. Nic nie dzieje się bez niczego. Coś za coś.

 

To tak, jak z samochodem. Jeśli kogoś stać i kupuje samochód z silnikiem 500 KM - to na stacji paliw nie będzie tankował po pięć litrów! I jeszcze mdlał regulując rachunek przy kasie :wink:

 

I kilka opinii z netu:

 

TELEWIZOR REWELACJA, NAJLEPSZY TELEWIZOR NA RYNKU. KUPIŁEM W REWELACYJNEJ CENIE 11400 ZŁ, W KRAKOWIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH MANIAKÓW PLAZMY

 

Gdzie w Krakowie można go dostać tak tanio ? Albo w podobnej cenie ...

 

TO TANIO KUPIŁEŚ, JA DAŁEM 13000 ZŁ PO ZNAJOMOŚCIACH, ALE I TAK WART JEST TEJ CENY. NIE MA LEPSZEGO TV NA RYNKU.

 

Podzieli się ktoś namiarami gdzie można dostać ten telewizorek po tak okazyjnych cenach?

"telewizorek"... dobre ;-) Dla mnie to jedyna jego wada- potężne bydle. Musiałbym wyjść do przedpokoju, żeby nie urwać szyi np w czasie meczu. Szkoda, że ZT nie robią np 50 calowych. A nawiasem- widzę tu nie recenzje sprzętu, a ranking, kto ma lepsze znajomości w sklepach i czy może się tym szczęściem podzielić. z innymi, nie posiadającymi. Wracają czasy "spod lady", i to na topową plazmę, na którą niektórzy muszą pracować nie jedząc i nie płacąc za nic prawie rok... ;-(.
TV super, maga obraz, na początku trzeba się przyzwyczaić do takiej jakości obrazu, niestety jako wadę uważam bardzo duże zużycie prądu - 286W, Może kogoś zdziwi, że kupiłem TV za 12 tyś i oszczędzam na prądzie ale zauważalnie rachunek za prąd poszedł mi w górę :(

 

Tak jak podaje Panasonic - telewizor referencyjny. Klasa sama dla siebie. Dopóki nie pojawią się na rynku telewizory OLED w sensownych cenach i z odpowiednio wysoką trwałością matryc ten telewizor będzie najlepszy - jeśli chodzi o jakość obrazu. Nie jest największy, ani nie ma najwyższej rozdzielczości (można już kupić telewizory 4K), ale wyświetla najlepszy obraz. Telewizor kupiony do kina domowego do oglądania w odpowiednich warunkach (zaciemnione pomieszczenie, filmy blu-ray). Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest model 65 z Andkiem 4.2 JB są tylko 2 modele 65 mam fotke TV i broszure tych Philipsów nigdzie nie było aż do teraz.

 

To jest ten

 

http://www.philips.pl/c-p/65PUS9809_12/ ... techniczne

 

Tylko tak jak mówie są 2 modele 1 ma 1200 drugi 1000 hz oraz różnica podstawki.

 

 

@draco przypominam iż te Philipsy nie posiadają HEVC to jest TV który podoba się @Mobo40 bo Amilight :P

 

Adroid 5.0 premiera tylko w Polsce na razie i to w telefonach na razie

 

 

Ciekawe czy model o którym mówie jeśli to nie jest ten to czy będzie mieć upgrade Andka

 

Zestaw opcja subwoofer wifi był ale nie ma go na fotce lub ucięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...