Skocz do zawartości

Czy wspomogłeś dziś 23 finał WOŚP ?


studiolitek
 Udostępnij

Czy wspomogłeś dziś 23 finał WOŚP ?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wspomogłeś dziś 23 finał WOŚP ?

    • TAK
      10
    • NIE
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku latach przerwy tak. Mam wiele zastrzeżeń co do działalności pana Owsiaka i jeszcze więcej pytań ale nie zmienia to faktu że przez te wszystkie lata nasze szpitale zyskały dzięki fundacji bardzo dużo sprzętu medycznego ratujacego życie ludzkie. I mimo iż co do jego osoby jestem krytycznie nastawiony to liczą się czyny fundacji a tych jest mnóstwo. Cieszy mnie też fakt zmiany strategii wolontariuszy, nie są już tak nachalni jak dawniej i nie zaczepiaja ludzi na każdym kroku podstawiając puszkę przed sam nos a zwyczajnie czekają na nasz odzew. To wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wspomagam WOŚP już od około 10 lat, ponieważ mam uraz z przeszłości, że człowiek chciał coś obejrzeć w telewizji to bardzo nie mógł bo wszędzie tylko w tv ta WOŚP. Miałem wtedy, ze 4 polskie kanały, nie miałem wtedy internetu, a komputer zajmowało rodzeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TAK. Wspaniały pomysł i niezłe show jednocześnie. Cele bardzo szczytne i co najważniejsze... to działa. Wystarczy wejść na jakikolwiek oddział w szpitalu. Serduszka są wszędzie. Jakoś błogosławionego Caritasu tam nie widziałem za to WOŚP jest wszędzie. Przeciwnikom Owsiaka polecam nie dawać i nie deprecjonować bo to akcja dobrowolna. Nie podoba się to nie daję ale i nie oskarżam. Każdy ma swoje sumienie i pomaga zgodnie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...