Skocz do zawartości

Zamienniki dekoderów platformy CANAL+


lukx95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to super :) generalnie to co wyprawia wifibox z obrazem to jest jakaś tragedia... :/


a na jaki dekoder mógłbym ewentualnie wymienić swojego wifiboxa w trakcie trwania umowy? teraz są tylko wifiboxy i wifipremiumboxy ? czy można dostać jeszcze te starsze ??

Edytowane przez t0tti89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam w tym dziwnym dla mnie temacie.

Ponieważ moje Arivy link200 doprowadzają mnie do szału muszę zakupić coś w zamian.

Pytanie do userów posiadających uniwersalne dekodery.

Jaki polecacie dekoder do nc+? Nie musi mieć wodotrysków.

Jedyne co wymagam to:

- współpraca z Cameleon i Clone+

- obraz nie gorszy niż na Ariva [ a to akurat jest b.dobre w tym dziadostwie ]

- opcjonalnie dysk

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pracownik ITI pisze taki post.............to możemy my wszyscy posiadacze Cameleonów i dekoderów z wolnego rynku myśleć o rezygnacji z tej platformy jak będą wciskać nam sprzęt od ITI. Oczywiście piszę o takich co nie dadzą sobie wcisnąć bezwartościowego sprzętu od nc, bo cenią sobie wygodę, jakość i oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no spokojnie, odpalili zabezpieczenie w postaci licznika, więc można spać spokojnie, jak mamy gołe karty. Nie wiem, może mu będzie pasował dekoder na linuxie, np. Miraclebox micro za 439zł? Jak poszpera to nawet ciut taniej. Ale tak, czy siak, dwa dekodery z 1 karty maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej.
To już nie jest szmelc pod nazwą Ariva link.
A po podłączeniu do neta to istny kombajn.
Polecam każdemu posiadaczowi Ariv pozbyć się oryginalnego softu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Przewertowałem wątek i w sumie nie doszukałem się informacji. A mianowicie poszukuję dekodera, który "generuje" dobrej jakości obraz, nie potrzebuję ani dwóch głowić ani możliwości nagrywania, po prostu do oglądania.  Dwie kwestie ograniczają wybór, tzn. kwota w okolicach 500-600 zł oraz żeby  działał ze spliterem  3D.

 

Obecnie oglądam prze Ferdka 102E, niby obraz oki, ale podejrzewam, że inne dekodery potrafią "dać" lepszy obraz.

 

Takie mogę brać pod uwagę :

http://allegro.pl/tuner-satelitarny-openbox-sx4-hd-ci-full-hd-i5966020233.html

http://allegro.pl/dt-tuner-satelitarny-openbox-sx6-hd-ci-full-hd-i5966389382.html

http://allegro.pl/opticum-odin-plus-enigma-2-oscam-linux-nc-mpeg4-i6333276356.html

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...