Skocz do zawartości

Pytania do konsultanta platformy CANAL+


konsulnc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegi Bogdana. Postaram się nadrobić zaległości w nadchodzącym tygodniu. Dziś koniec miesiąca więc w punktach zamkniecie trzeba było robić i mało czasu mialem na forum.

 

Sory za przeoczenie. Mozecie spać spokojnie. Jeżeli jesteście ma starym systemie Cyfry+ to przy przedłużaniu umowy nadal na nim pozostajecie i przy propozycjach aneksów jest to dużo bardziej opłacalne finansowo niż przechodzenie na ADB. Co bardziej kumaci konsultanci w punktach powymieniaja Wam dekodery na Pace z Nagrywarka bez opłat za najem zarówno jako główny jak i dekoder do mroom

 

Cameleon w nowym boxie nie jest sparowany. Wrzucałem go dziś na Pace i działają normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super! Rozumiem że to już jest pewne że NC+ zostanie przy Nagra MA (tzw, Cameleony!) a Conax za jakiś czas wyleci? Zuważyłem że konsultanci też nie dyskryminują abonentów z własnym sprzętem typu Ferguson i podchodzą do nich tolerancyjnie :-) Liczę że na 6 grudnia NC+ jak co roku szykuje niespodziankę dla swoich abonentów w postaci poszerzenia oferty o nowe kanały? Czy moze się mylę i w tym roku będzie posucha? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cameleon w nowym boxie nie jest sparowany. Wrzucałem go dziś na Pace i działają normalnie

Żaden dowód dopóki jest tunel w sece pace będzie działał bo nagry nie obsługuje tylko sece

 

 

Ale mnie korci żeby zadać wam temu "prawdziwemu" i "atrapie" pytanie ciekawi mnie co odpowiecie: jestem na wypowiedzeniu umowa do końca stycznia czy mogę wymienić na obecnej umowie media boxa na dwie karty nie parowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przykład ostatnia akcja z wycofaniem Sagemcoma DSI83 i wprowadzniem do mroom standard Sagemcoma WiFibox. Przychodzę rano do pracy a tu info z 6:30 "od dziś wydajemy nowy dekoder do mroom".

 

Nie wiem skąd miałeś info o 6.30.

Ja miałem lepiej. Koło 11 piszę umowę z MR i kombinuję co zrobić bo DSI83 nie przechodzi jako dekoder dodatkowy. Rozmowa z "naszą" infolinią, działem wsparcia sprzedaży. Nic nie wiedzą. Dopiero po kilkunastu minutach oficjalne info, że teraz do MR Standard wydajemy już wifiboxy.

 

Do tych, którzy uważają, że konsultanci na forum to "pseudokonsultanci":

Niestety musimy siedzieć tutaj aby być na bieżąco z ofertami nc+. Okazuje się że, pewne informacje szybciej można zdobyć z satkuriera niż z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do trwającej umowy można dokupić antenę nc+? Jeśli tak to za ile?

2. Jeżeli posiadam dwa dekodery pace pvr hd, sagemcom dsi83 i jeszcze wykupiony na własność philips dsr3201 to czy mogę ten ostatni dekoder wymienić na wifiboxa korzystając z przejścia z sd na hd czy abonentów takich jak ja to już nie dotyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanały H2 HD i Lifetime HD to jedyne nowości które doda NC+ do oferty przed świętami? :-( H2 HD na dodatek także dodatkowo płatny w pakiecie z history HD :-( Coś słabo w tym roku. Liczyłem na takie kanały jak: Dragon Cinema HD, Water Planet, Novela TV czy też były plotki o CandyMan HD i jeszcze paru innych kanałach.

A może jeszcze przed świętami zrobią porządki z pakietem Canal+ i dołaczą np. Canal+ Serie?

Konsule wiecie coś czy prócz H2 i Lifetime ma być coś jeszcze w NC+ na św. Mikołaja? :-)

W newsie o H2 HD w NC+ zamieszczono tylko fragment najnowszej ulotki platformy a ten fragment to tylko opcje dodatkowe.

https://satkurier.pl/news/108955/nowy-ka ... wideo.html

Brak fragmentu z pakietami więc chyba coś tam nowego będzie skoro nie można było pokazać całości ulotki? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Daj spokój z tymi nowymi kanałami!! Część abonentów czeka np. na drugi sezon Pod Kopułą. Chcesz ,żeby przyjemność zobaczenia tego czy innych seriali wiązała się z dodatkowym zakupem tym razem canal+seriale? Nie psuj nastroju telewizyjnego przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do trwającej umowy można dokupić antenę nc+? Jeśli tak to za ile?

2. Jeżeli posiadam dwa dekodery pace pvr hd, sagemcom dsi83 i jeszcze wykupiony na własność philips dsr3201 to czy mogę ten ostatni dekoder wymienić na wifiboxa korzystając z przejścia z sd na hd czy abonentów takich jak ja to już nie dotyczy?

 

 

 

1. Tak to zależy od dystrybutora

2. Nie bo ty masz juz 2x HD wymiania podlega dekoder w przypadku 1x SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nieuczciwy, bo w ustawie Prawo Telekomunikacyjne jest wyraźnie napisane, że 10-dniowy okres odstąpienia od umowy nie obowiązuje jeśli ...

Zgodny z prawem, to może, czy uczciwy w sensie etyczny - wątpię. Umowy przez telefon nie powinny mieć racji bytu. Stąd 10 dni przy umowach na odległość, oczywiście korpo zawsze znajdą jakiś wyjątek by prawo na swoją korzyść obejść.

Ja mu się dziwię,że chce się mu jeszcze tłumaczyć po godzinach ze wszystkiego i notabene jeszcze bronić pazurami tej nędznej firmy. Straszne pranie mózgu zrobili Wam tam na Poloneza hehehe

Też się dziwie, stąd moje pytanie żeby udowodnił kim jest i że to nie akcja marketingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodni ponieważ, zgodził się z tym ,że będzie strzegł tajemnic firmy, nie będzie się wypowiadał za firmę publicznie itp.

Po tym jak tylko powstał tutaj taki profil jego przełożona do wszystkich konsultantów wysłała maila przypominające o zasadach panujących w tej firmie.

Więc nie poznasz w którym CC pracuje ( Warszawa /Kraków ) oraz jak długo pracuję , ani innych rzeczy.

Przykro mi.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek się rozwija i to bez mojej obecności. Wiec nie jestem Wam potrzebny...

Co do tajemnic NC+ - lektura tego wątku pokazuje, kto zdradza takie tajemnice, a kto nie. Ja w żadnym ze swoich postów nie zdradziłem żadnej tajemnicy, informacje, które pisałem w zasadzie są wiedzą powszechną, każdy kto pracował kiedyś w call center może je potwierdzić. Dobro firmy jest dla mnie ważne, dlatego nie wypowiadałem się w innych wątkach, nie udzielałem też odpowiedzi na PW.

Jednocześnie informuję, że wszelkie wpisy @konsulnc na tym forum są prywatnymi poglądami autora, a nie oficjalnym stanowiskiem ITI Neovision S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodni ponieważ, zgodził się z tym ,że będzie strzegł tajemnic firmy, nie będzie się wypowiadał za firmę publicznie itp.

Po tym jak tylko powstał tutaj taki profil jego przełożona do wszystkich konsultantów wysłała maila przypominające o zasadach panujących w tej firmie.

Więc nie poznasz w którym CC pracuje ( Warszawa /Kraków ) oraz jak długo pracuję , ani innych rzeczy.

Przykro mi.

Pozdrawiam

 

Nc+ ma też dużo zewnętrznych call center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udowodni ponieważ, zgodził się z tym ,że będzie strzegł tajemnic firmy, nie będzie się wypowiadał za firmę publicznie itp.

Po tym jak tylko powstał tutaj taki profil jego przełożona do wszystkich konsultantów wysłała maila przypominające o zasadach panujących w tej firmie.

Więc nie poznasz w którym CC pracuje ( Warszawa /Kraków ) oraz jak długo pracuję , ani innych rzeczy.

Przykro mi.

Pozdrawiam

 

Nc+ ma też dużo zewnętrznych call center

 

Zgadza się, ale one nie mają aż takiego dostępu do systemu jak kolega wyżej.

Działają raczej w sprzedaży. Obsługa abonenta jest tylko i wyłącznie w tych dwóch cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...