Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Doładowałem dwie karty tnk hd. Jedna na dekoderze działa a moduł Tnk hd nie działa. Karta aktywna . Płatność przez stronę Canal + w tym samym dniu . Infolinia twierdzi że u nich ok. Co może być przyczyną Prośba o pomoc co zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności jak sprawdzić czy widzi moduł ?

Na ten moment uważam że tak . Czy TVP info było by dostępne ? I inne kanały bezpłatne

Muszę kończyć . Przy okazji jeszcze jedno pytanie . Czy można odzyskać pieniądze za doładowanie jeśli nie będzie działać Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi . Jutro rano wejdę na stronę 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś się orientuje na ile dokładnie ważny jest zestaw dekodera z pakietem Comfort na 6 miesięcy. Sprawdziłem datę wysłania mojego smsa do aktywacji z numerem karty i był to 11.10.2022 a wszystkie kanały nadal świecą, czyli praktycznie zaczynam oglądać już 9 miesiąc. Trochę mi to pokrzyżowało plany bo chciałem sobie wykupić hbo na święta. Czy ktoś ma podobną sytuacje? Sprawdziłem moje uprawnienia na karcie nc+1 i nc+2 i są one do 8.08.2023. Może C+ ma jakieś problemy informatyczne ? 😵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać sms-a identycznego jak przy aktywacji, to w odpowiedzi dostaniesz datę ważności karty. Z tym, że jest to ryzykowne - taki sms powoduje odświeżenie uprawnień i karta może zgasnąć, jeśli jest po terminie. Ja bym korzystał z tej "promocji" póki działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta conax z pakietem start+. Czy ktoś napisze jakie czasy są na karcie korzystania z tunera Vu+? 

W dniu 9.06.2023 o 10:49, reniferek334 napisał(a):

Kumotrowie: mam kartę nnk hd i klucz rsa poleciał w kosmos,czy można zmigrować na obecną ofertę na kartę?

Można spróbować wgrać logi z dnia aktywacji karty.. jak to nie pomoże Ci to tylko nieparowane będą działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, blaugrana18 napisał(a):

Karta conax z pakietem start+. Czy ktoś napisze jakie czasy są na karcie korzystania z tunera Vu+? 

Akurat na vu+ nie sprawdzałem natomiast z tego co pamiętam kiedy testowałem na phoenixie to w granicach 250-350ms w zależności od tego czy kanał jest parowany. Nie ma to żadnego znaczenia nawet jeśli np. jednocześnie oglądasz i nagrywasz inny kanał.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć! Jestem nowy w tym temacie! Dzisiaj zakupiłem sobie ofertę TNK z Dekoderem ITI ADB. Podobno jest lepszy od wifibox+. Szybciej przełącza kanały i nie wiesza się. 

 

Mam pytanie czy po zakończeniu jedno miesięcznego okresu jest potem możliwość dobrania pakietu Komfort+ razem ze wszystkimi opcjami typu Eleven czy HBO. Czy to działa tylko z jedną opcją? 

 

I co jeszcze powinienem wiedzieć z ważnych rzeczy TNK. Przyznam że mam z tym do czynienia pierwszy raz. 

 

Oraz czy znajdę gdzieś aktualne zestawienie kanałów w pakietach Start+ czy Komfort+? na stronie jak i w ulotkach widnieją stare kanały ze starymi logo.  Sądząc więc to chyba było dawno temu aktualizowane. Pewnie coś się zmieniło jeśli chodzi o pakietyzację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.07.2023 o 12:24, Vaniliovsky napisał(a):

Oraz czy znajdę gdzieś aktualne zestawienie kanałów w pakietach Start+ czy Komfort+? na stronie jak i w ulotkach widnieją stare kanały ze starymi logo.  Sądząc więc to chyba było dawno temu aktualizowane. Pewnie coś się zmieniło jeśli chodzi o pakietyzację? 

Moze to pomoze

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...