Skocz do zawartości

Kino Polska a umowa z Polsatem


nutkaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kanałem KINO POLSKA nie jest narazie źle- oto odpowiedz jaką otrzymałem na moje pytanie po przeczytaniu postów na forum że min. stracili koncesję i o przyszłość kanału:

 

Witam

 

Nie wiem skąd ta informacja, gramy dalej.

 

Kłaniam się

 

Przemek

 

-----Original Message-----

From: kontakt@kinopolska.pl [mailto]

Sent: Wednesday, January 10, 2007 8:39 PM

 

Więc chyba z nimi nie jest źle tylko CP coś kombinuje :evil:

a tu jest post z ich forum:

http://forum.kinopolska.pl/viewtopic.php?p=6003#6003

 

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 5:48 pm Temat postu: licencja Odpowiedz z cytatem

Witam

 

Jesteśmy i gramy. Od lutego dajemy CAŁYCH Pancernych. Natomiast tej konkretnej sprawie przyjrzymy się bliżej.

 

kłaniam się

 

Przemek

 

Mnie facet z BOKu CP też powiedział że KP nie ma na umowach z abonentami :evil: coś dranie kombinują :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam co CP kombinuje ze nieumiescil Kino Polska w porozumieniu na Relax Mix Film. a tak apropo to moze ktos udostepnic porozumienie z CP na Relax Mix ale to co bylo wysylane rok temu kiedy ten pakiet powstal z gory bede wdzieczny bo gdzies zapodzialem swoje i chce sie upewnic czy dobrze mysle. z gory bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam co CP kombinuje ze nieumiescil Kino Polska w porozumieniu na Relax Mix Film. a tak apropo to moze ktos udostepnic porozumienie z CP na Relax Mix ale to co bylo wysylane rok temu kiedy ten pakiet powstal z gory bede wdzieczny bo gdzies zapodzialem swoje i chce sie upewnic czy dobrze mysle. z gory bede wdzieczny.

 

Porozumienie z sierpnia tamtego roku. W skład pakietu Relax Mix wchodzą:

Polsat Sport Extra, Extreme Sport, ESPN, Boomerang, Jetix Play, AXN, Zone Europa, Kino Polska, MTV Polska, VH1 Polska.

 

Sam w to nie wierzę co piszę, ale myślę, że brak Kino Polska w pakiecie Relax Mix Film być może jest spowodowany dołączeniem go do Familijnego, jeśli do RMF dołączą inne kanały filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak prędzej czy później powyżka jest nie unikniona!

Może w tym rokucena wzrośnie znowu o 5zł ale niejest to taki straszny majątek! Paczka fajek mniej w miesiacu

 

:evil:

O czym ty KwiateK bredzisz, po pierwsze: żeby dopłacać to musi być za co, nie dopłacę więcej tylko dlatego że mnie będą zanęcać kanałem KinoPolska (którego wymazali z umowy), po drugie: 5 czy 10 zł to bardzo duża podwyżka jak na platformę cyfrową (np. w Cyfrze cena rośnie bardzo rzedko ale jeśli już to jest to wzrost o 1, 2 no góra 3 zł - zależy od pakietu), no i po trzecie: mówisz że to niewiele jeżeli w tym roku wzrośnie o 5 zł, ale nie zapominaj że pełny pakiet w tym roku - w lutym - wzrośnie aż o 10 zł.

 

Więc nie wygaduj głupot, bo z tego co widzę każdy mówi że jakby wzrosło o pare zeta to nic takiego, ale po paru takich wzrostach okaże się że nawet Cyfra jest już tańsza i wtedy będzie płacz!!!

 

Miejmy więc nadzieję że podwyżki Polsatu będą w granicach rozsądku i nie będzie go się nazywać: "Świat największych podwyżek"

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł to majątek za takie coś jak CP nie dodali nic takliego aby podnosić cene kolejny raz, jak już zauważył Digi w lutym pełny pakiet wzrośnie o 10 zł i jeśli znowu podwyższą o 5 zł to policz sobie ile wyjdzie za abo:/ już nei bedzie to taka tania platforma a dalej bedzie słaba programowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...