Skocz do zawartości

Kino Polska a umowa z Polsatem


nutkaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałam nową umowe z polsatem ,żeby mieć kanał Kino Polska i zapłaciłam za 10 m z góry tak dla spokoju ,żeby było z głowy.Przed chwilą w rozmowie z konsultantem z polsatu dowiedzialam się że tego kanału już nie będziena pytanie czemu nie było otym informacji w umowie pan odpowiedział że Polsat nie miał interesu udzielając tej informacji i mamy kapitalizm.Jak bym otym wiedziała to bym podpiasła umowe na Pakiet Famillijny.Tak postępuje polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g umowy CP nie gwarantuje, że kanał Kino Polska będzie cały czas w ofercie. W umowie są wymienione tylko kanały wchodzące w skład pakietu film czyli: AXN SciFI, AXN Crime, Zone romantica, Zone Europa i Fox Life nie ma natomiast mowy o Kino Polska czyli tak jakby go nie bylo. To samo tyczy się pakietu familijnego gdzie nie ma wymienionych kilku kanałów choćby TVP czy TVN. W skład tego pakietu wchodzą tylko w/g umowy: Polsat, Polsat 2, Polsat Sport, TV 4, TVN 24, Puls, Animal Planet, 3x Discovery, Travel, Jetix, Carton Network , Zone Club, Zone Reality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakbys nie zauwazyl ktos podpisal umowe z CP zeby tez ogladac Kino Polska ja tez tego nei ogladam ale wkuzra mnie takie cos jeszce bezczelnie w BOK mowia ze"nie miał interesu udzielając tej informacji i mamy kapitalizm." bez jaj ale to jest szanowanie klienta?jeszce raz powiem maja kiepska oferte , klientow maja w d***e i jeszce sie przyznaja do tego na infolinii:| chyba poczuli sie zbyt pewnie i robia co chca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Wy oglądacie na tym żałosnym KINO POLSKA ??? Przecież tam kompletnie nic nie ma i już dawno powinni zlikwidować ten kanał. Ja go tam wcale nie żałuję

 

Czasami sa ciekawe filmy!

Kanał ma bardzo wielką popularność w USA!

Pozatem niema innego kanału z filmami po polsku!

Pozatem chciałbym aby powstał jeszcze jeden kanał ze stajni Kino Polska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak bedzie jak pisze Aldek to macie swoja cudowna tania wszystko majaca platforme CP, tak sie odplacaja swoim abonentom narobilo sie ponad milon teraz mozna pozabierac pojedynczo kanaly, kto sie tam bedzie upominal o 1 kanal(reakcja 2 uzytkownikow w tym temacie mowi sama za siebie" a po co mi ten kanal") wezma go zrobia i bedzie platny osobno, oni sa cwani, ciekawe co bedzie dalej, naszczescie juz beze mnie za niedlugo, chyba ze beda kolejne pzreszkody i pzredluzanie konca mojej umowy z CP:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest piekne w tej ku.....j platformie.

Tylko prosze nie piszcie ze było przeczytać umowę!!!

 

Bo naprawdę przeczytałem zanim podpisałem!!!!

Ale CP tak nakazał kłamać i wciskać klientom kit, że mnie zmanierowali i podpisałem!!

I tu nie chodzi wcale o pieniądze tylko o to, że ci naciągacze dalej reklamują 16 programów za 19,90 miesięcznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czytania tej umowy w momencie jej podpisywania to smieszne troche:/ niektorzy mowia czytajcie przed podpisaniem, ale naprawde nie da sie np. mi gosciu dal cos kolo 4 kartek drobnym drukiem umowe z C+ i ja mam to czytac, nie mowie mozna ale po co inni zcekaja koles jakis narwany jeszce nie zdazylem podpisac on mi wyraywa i daje nastepna kartke:/ po to moim zdaniem jest 10 dni po ktorych mozna zrezygnowac z umowy zeby wlasnei przyjsc do domu na spokojnie przeczytac umowe i jak cos nie pasuje to mam wlasni 10 dni na zerwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...